Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jsem i nehulic takze takvej asi hloupej dotaz.. co ti dava huleni..??

Hulení? Já o hulení vůbec nemluvil. Tráva je hořká sračka, která ti akorát dá (teda aspoň mně) bullet-time effect. Ale ta vodnice... Je to jako když máš výborný jídlo, co ti chutná a jednou za čas si dáš, no tak to samý s vodnicí pro mě. Navíc to dělá takovou krásnou atmosféru s přáteli (ne že by se nedala dělat jinak, to proboha ne). Asi tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigarety - zacal sem pred pul rokem...Jen tak z nudy... :dozey:

Vodarna - jj super s kamosema v krouzku a u toho si v klidecku pokecat ;) Krasny...

Huleni - ne po me prvni zkusenosti kdy sem se prehulil a zvracel sem asi 20* na to opravdu nemam chut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..kouril sem od nakejch 13(14) - na zakladce, ale to bylo jen takovy to obcasny frajersky zapaleni schovanej nekde v parku...ptz "za nas" to bylo na zakladce vostrejsi a kdyz nekdo kouril a prislo se na to tak se celkem vez...

..dneska vidim jak si pred zakladkou zapalujou prckove z prvniho stupne :roll:

..no potom na stredni to bylo uz na denim poradku a krabka denne zadna mira :) ...byl ot odcela problem, hlavne prachy...tak sem to zacal omezovat a davat si naky limity 10 pak pet cig denne...ale neslo to moc dodrzovat...

..jednou sem se nasral(ve tretaku a ze dne na den prestal...nejvic mi pomohlo, ze mi nikdo z okoli neveril, ze dokazu nekourit - ta sem just nekouril, abych jim vsem ukazal...

...ale to mi vydrzrlo cca 7-8 mesicu..pak prisli velky prazdniny a ja zas zacal...

...na vejsce me to zase zacalo stvat, penize, zdravi(moje je zaplat panbuh v pohode, ale dost lidi kolem kvuli koureni melo problemy..atd..raci neresit) a navic se kamosovi narodilo dite a on chtel taky prestat uz kuli prckovi, tak sme to vzali jako dalsi duvod....tak sem prestal...bylo to este tezsi - prestaval sem trikrat za sebou - vzdycky tejden sem dal a pak to prasklo..ale nakonec prestal...a ted nekourim..no od 4.srpna 05 - cca 16 mesicu a jeden den...

...porad se vracej dost divny stavy, hlavne kdyz je clovek v hospode jen s kurakama...to uz sem parkrat malem podleh kdyz sem mel neco upito...

..ale celkove sem strasne rad, ze ted nekourim - ikdyz si myslim, ze v budoucnu zase zacnu :(

...at si kazdej kouri jak chce...ale je to vcelku neprijemny, ten vtiravej pocit, to nutkani zapalit si

..ale dost me stvou ty protikuracky kampane...lidi co kourej uz fakt dlouhou, tak jen tak neprestanou...naky nekoureni na zastavkach a zakaz ve vsech hospodach je blbost - tohle by melo bej reseny na zaklade slusnyho vychovani, ze si na zastavce nezapalim nekomu pod nosem nebo v hospode(aspon ja sem to takhle delal)...ikdyz hafo lidi na to sejri...ale snazit se to dohnat zakonem...dle myho blbost...

.

..kua sem se rozepsal....sory 8)

lol :D ja kourim nak od 8smi xD az do ted ale omezuju to....mezi 4-7 tridou sem mel tak 1cio mesicne ale ted se to vratilo a sem schopnej vykourit 2 krabky denne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigarety nekourim ...zkusil jsem to jednou a tak jsem se pozvracel ...no proste des a zere to hrozny prachy to raci zajdu du KFC nebo do meka.........

travu jsem mel asi tak 6x ...poradne se uvolnis...nemas zadnou depku 1 den po huleni ...neboli te hlava no proste je celej svet lepsi ..jediny co me na trave stve je ze se bojim protoze ve skole delaly testy na Drogy asi 3 zakum co jsou furt zhuleni a trava ti po vyhuleni zustane 4 mesice....jinak je jeste dobry tak 2 hodky po poradnym zhulenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozvracet se s ciga? lol :)

jinak vtvym veku sem ani nevedel co huleni je...ta doba je hrozna..:roll:

...4 mesice mas travu v moči...na skolnich testech mas mnohem mnohem kratsi dobu pro zjisteni...(typuju ze vam to delaj ze slin nebo z krve ne? (jinak test moči 8000,- uz vidim jak by to za vas utraceli :D ) no proste ztoho nemusite mit takovej vitr.. :)

a huleni neni tak spatny jen musite vedet skym a co.. :) rikejte si kdo chce co chce ale otomhle sem presvedcil uz odosti lidi v mem okoli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozvracet se s ciga? lol :)

jinak vtvym veku sem ani nevedel co huleni je...ta doba je hrozna..:roll:

...4 mesice mas travu v moči...na skolnich testech mas mnohem mnohem kratsi dobu pro zjisteni...(typuju ze vam to delaj ze slin nebo z krve ne? (jinak test moči 8000,- uz vidim jak by to za vas utraceli :D ) no proste ztoho nemusite mit takovej vitr.. :)

a huleni neni tak spatny jen musite vedet skym a co.. :) rikejte si kdo chce co chce ale otomhle sem presvedcil uz odosti lidi v mem okoli. :)

jen pro info: na skolach se to dela ze slin, ale da se odvolat a kdyz 12-24h predtim nehulil, tak se muzes testnout krev, protoze to tam uz nebude... jinak na test slin se da odvolat, protoze to byl orientacni test...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 anonym, to by ses divil co dokaze vsechno lidska psychika :D Kdyz si namluvis ze te to uklidnuje, tak te to urcite uklidni. Viz pokusy s pilulkou po ktere citis 2x tak vice bolesti a s pilulkou ktera snizuje bolest. (pilulka je normalni obarveny cukr) A pri spousteni lehkeho naboje do tela pri poziti pilulky na bolest lidi prosi aby to zastavili ze to boli a pri poziti pilulky proti bolesti jsou lidi v pohode. Ale to jsem uz dost odbocil. Je jasne ze se zacina z frajeriny aby si se neodchyloval od party a aby si do ni patril.

Ale zase nemuzete rict ze je vodnice jako kourit cigarety. (nekourim, ale na vodnici obcas zajdu)

EDIT:

dobre receno :D

EDIT2: ne, nic

Vzdyt jsem o tom mluvil - o tech pilulkach, jak se tu dalekosahle rozepisujes :D - placebo efekt se to jmenuje..
Kouril sem pul roku... Dneska je to tejden bez cigara... a hodlam v tom pokracovat...

gw, verim ti a drzim ti palce, ze prestanes.

Ja kourim maximalne tu vodnici, ale to je tak 4x do roka.. Proc ji kourim? Je to prijemne a nejak necejtim, ze bych se na to staval zavisly..

A jeste bych vas vsechny vodnicare chtel odprostit od mytu, ze vodnice neni jako cigara. Je. A je mnohem skodlivejsi! Na to jsem prisel, kdyz jsem si ji hodlal koupit domu, na nejake to pravidelnejsi kouerni (1x tydne) - diky temto clankum, jsem se na to vybodl a kourim ji obcas s prateli v cajce.

Vodni dymka - vetsi zlo nez cigarety (zdroj: novinky.cz)

a neco dalsiho..

http://www.dan-live.estranky.cz/stranka/neco-o-skodlivosti-vodnich-dymek

http://www.wodarka.wz.cz/Skodlivost.htm

http://cs.wikipedia.org/wiki/Vodn%C3%AD_d%C3%BDmka#.C5.A0kodlivost

Co se týká množství, tak při průměrném osmdesátiminutovém posezení u vodní dýmky, kuřák vdechne přibližně 100krát více kouře, než při vykouření jedné cigarety [1] . Tabák samotný dehet neobsahuje. Je v uhlíku, který teprve zahřívá tabák. Kouření vodní dýmky tedy ve většině případů nevyvolá stejné nemoci jako běžné kouření tabáku, ale je zde naopak vyšší riziko vzniku rakoviny jazyka a srdečních potížích [2].

Zde ale neco ve prospech vodni dymky, ale neni tam zadne odvolani na zadnou studii..

http://vodnidymky.wz.cz/index2.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem toho názoru ať si dělá kdo cchce co chce ale bytostně nesnáším když jsem v baru někdo si sedne vedle mě a hulí mi pod nos....to zas musíte uznat...taky není v pořádku...je mi to jedno ať si na to klidně umře kuřák ale nevím proč to mám dýchat já

Tak chod do mlecnyho baru.

Kourim tak 15-20 denne. A uz me s... to neustaly diskriminovani kuraku. Na zastavkach to beru . Ale abych si nemohl v hospode zapalit je vrchol. Nezapomente ze dan z cigaret prispiva hodne velkou merou do statniho rozpoctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chod do mlecnyho baru.

Kourim tak 15-20 denne. A uz me s... to neustaly diskriminovani kuraku. Na zastavkach to beru . Ale abych si nemohl v hospode zapalit je vrchol. Nezapomente ze dan z cigaret prispiva hodne velkou merou do statniho rozpoctu.

Diskriminovani kuraku? Jsi mimo? Je normalni obtezovat nekuraky a kazit jim zdravi? At si kazdy dela co chce, ale at pri tom neobtezuje a hlavne at NEKAZI zdravi ostatnim! Me a i vetsine ostatnim nekurakum je koureni neprijemne a tudiz neni duvod ho nekde na zastavkach, ci v hospode trpet! Chodte si do nejakej kurackejch koutku a tam se treba zhulte, nebo si kurte doma, ale nese*te ostatni (normalni) lidi. Proc je zakazan CzechTek, nebo hlasita reprodukce hudby vecer, ci je to omezeno jen na urcitou hranici dB? Mozna protoze to obtezuje ostatni a muze jim to kazit hluk? Stejne je to s cigaretama, obtezuji ostatni a kazi zdravi! Ve vetsine vyspelych zemich, se kuraci za sebe stydi a naopak je trend nekourit, to jen u nas je to jinak.. Vyhazuji se zde penize za cigara.. V Americe, by jsi ani poradne uz nesehnal praci, protoze by te cigarety odvadely od prace a stale by jsi musel behem pracovni doby kourit - takove lidi nemaji radi (vl. zkusenost, znamy, kurak, se uchazel o misto, mel to tezke..). Takovehle nazory mne fakt dostavaji.. Protoze prispivate do statniho rozpoctu, tak to tu mam trpet? Pojdme zlegalizovat tvrde drogy, pak se budou odvadet dane a bude to preci vynosne, ne?

Jako sorry, ale proste me urazilo slovo diskriminace, ja mohu rici ze jsem utlacovan kuraky kolem mne - nemohu se ani nadechnou cerstveho vzduchu!

* V tomto textu ma huleni/hulte a ost. tvary tohoto slova stejny vyznam, jako slovo kourit..

EDIT: a jako nekurak, se necitim jako nejaky "out", ci clovek "slusnacek" etc.. Zacit kourit neni zadne umeni a zvladne to kazdy vul - naopak, odolat vsem kolem a take si nedat cigo, je mnohem tezsi, nez si ten sajrajt do drzky narvat a zapalit.. Navic vetsina kuraku zacne a spousta jich pak breci, ze chce skoncit .. a dost jich to nezvlada.. Pak jim to v pozdejsim veku musi narizovat i doktor a pak jen fnukaji, jakou delali chybu, ze zacinali.. Nj, v mladi je kazdy s cigem in.. Uz je to proste tak. Vzdyt jsem vic, nez ty lamy, co nekourej, vzdyt poslechly ty blaboly ve skole a na krabickach a vsude kolem, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 anonym, tak o dalsi vec chytrejsi :) s tou vodnici domu to uz by bylo docela dost :D (ale urcite by to bylo levnejsi nez nekde v cajovne) Ale o to lip. Do cajovny nechodis casto a zavislost se ti z toho uz vubec neudela, jde hlavne o tu atmosferu. Chut cigarety s vodnici se neda spojovat.. A kdyz si zajdes do zakourene mistnosti tak to mas na stejno....

A urcite drzim palce vsem co s tim skousi prestat. Jak vidite tady jeden z clenu fora na tom usetril dost a neco si za to koupil. Takze good luck ! :D

EDIT : 2 twigy, asi tak jak rikal anonym (trosku tvrde ale takova je realita :)) A jeste mi rikej ze kdyby jsi mel moznost prestat tak ze neprestanes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chod do mlecnyho baru.

Kourim tak 15-20 denne. A uz me s... to neustaly diskriminovani kuraku. Na zastavkach to beru . Ale abych si nemohl v hospode zapalit je vrchol. Nezapomente ze dan z cigaret prispiva hodne velkou merou do statniho rozpoctu.

Diskriminace kuřáků.... Hospody beru, ale v restauracích bych vám zavřel tipec...Neznám nic horšího než kouř linoucí se od sousedního stolu, co mi vane pod xichtem když právě požírám svůj oblíbený smažák.

btw. Já rozhodně nekouřím, nechci a navíc na to ani finančně nemám...

Teď otázka na tělo... Co vás kuřáky dovedlo k tomu, že jste si zapálili cígo, dvě, krábu a nyní kouříte x cigaret denně? Tím myslím původ vašeho denního přísunu nikotinu. Proč?

Jinak 78% je velmi dobré číslo...skoro se mi to ani věřit nechce. U nás na škole by se tato procenta blížíla k 50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekourim

dsikriminace kuraku je blbost. ve vetsine pripade jsou prave kuraci ti neohleduplni. zakazy sice uz nejake jsou (a i na ty co jsou kuraci nadavali), ale co z nich, kdyz svestky udelaj zatah jednou za rok na Smichove. kazdej den vidim nejake kuraky co si stoupnou za znacku zastavky MHD (nebo na to uplne kaslou a zapalej si primo na ni) a bafaj, takze to vetsinou stejne doleti na lidi na zastavce.

nemluve o tech vajglech vsude. toho bordelu. to zahazujou kdekoliv. bych je to nechal sesbirat. kuraci mi nevadi, at si kourej, ale vadi mi jejich neohleduplnost.

v restauracich to tak hrozne neni, ale pokud jde clovek do hospy apd., tak muzu rovnou vecer hazet saty do pracky. desnej smrad.

asi by to chtelo zridit podniky pro kuraky a byl by klid.

jinak kuraky docela "obdivuju", hlavne ty vrcholove. to musi lezt nechutne do penez. pro nektere neni krabka nebo vic denne problem :wohow:

PS: ted me napada ze vlastne taky "kourim" :lol: obcas si zapalim vonnou tycinku :) (ty aspon nesmrdej :wohow:)

huleni - ne

vodni dymka - ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. pak lidi mi reklo, protoze je to uklidnuje, coz je hovadina, protoze je dokazano, ze nikotin nijak neuklidnuje etc.., uklidnuje je to jen mozna domnenkami (nalhavaji si to, placebo efekt)

Tady bych tě rád poopravil.

Při kouření se nikotin uvolňuje do kouře a dostává se do organismu s kapičkami dehtu a následně vstřebává z plicních sklípků stejně rychle jako při nitrožilní aplikaci, takže se nikotin dostane do mozku cca za 10 sekund. Nikotin se poté váže na nikotinové receptory (normálně se na ně v těle váže acetycholin) a dráždí je. Váže se na receptory v periferním, vegetativním nervovém systému, který řídí vnitřní orgány. Zde vyvolává zvýšenou aktivitu trávícího traktu: vzestup produkce slin a trávících šťáv a vzestup aktivity hladké svaloviny. V první fázi působí nikotin stimulačně a pak přechází do fáze mírného útlumu. Nikotin dále zvyšuje[/url] krevní tlak, zrychluje činnost srdce, stahuje cévy, zvyšuje obsah mastných kyselin v krvi, inhibuje syntézu estrogenu, stoupá produkce potu a může dojít ke stažení zornic. Při dlouhodobějším užívání dochází k posílení syntézy endorfinů (nicméně za cenu vzniku závislosti).

wikipedia.org

Než něco začneš tvrdit tak si nejdřív zjisti jestli je to pravda.O tuhle tematiku jsem se nejaky čas zajimal a tvuj "dukaz" bych velmi rad viděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu