Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

no to ja zacal tak ze sem se skamosil s jednaim klukem a ten kouril. bylo mi tehdy 12. a on jesli kourim (bylo mu asi 14) a ja z frajeriny ze jo a vzal sem si cigo. motala se mi palice nu ale ted kourim uz tri roky a trochu mi to sere. skousel sem prestat a nejdyl sem to vydrzel tejden. a zrovna ted si zapaluju. jinak nej sou startky . jinak si obcas dam i toho nakyho speka ale nak to neprehanim . vzdycky s kamosema koupime za 50 a zhuli me se . ja sem vzdy jako svine a mam hrozny haly. ato me vdycky donuti abych si dal dalsi. tesim se co se mi zas bude zdat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no to ja zacal tak ze sem se skamosil s jednaim klukem a ten kouril. bylo mi tehdy 12. a on jesli kourim (bylo mu asi 14) a ja z frajeriny ze jo a vzal sem si cigo. motala se mi palice nu ale ted kourim uz tri roky a trochu mi to sere. skousel sem prestat a nejdyl sem to vydrzel tejden. a zrovna ted si zapaluju. jinak nej sou startky . jinak si obcas dam i toho nakyho speka ale nak to neprehanim . vzdycky s kamosema koupime za 50 a zhuli me se . ja sem vzdy jako svine a mam hrozny haly. ato me vdycky donuti abych si dal dalsi. tesim se co se mi zas bude zdat xD

Je videt, co to s tebou provadi - mel by jsi brzdit, nez bude pozde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě mrzí, že kouřím jen vyloženě příležitostně, ale... kouřím. A to pak: "Jsi kuřák?" Co na to říct? "Jo." "Hnus, jak to můžeš dělat! A těch vajglů, co všude rozhazuješ! A smrdíš!" - to mě trochu mrzí... (1. když dokouřím, hledám koš, 2. smrdím jenom když vlezu do hospody - a to ať kouřím nebo ne...)

Není kuřák jako kuřák... Stíhám max. půl krabičky týdně a ještě k tomu jen na koncertech nebo v hospodě... Sám (jako "alone") jsem kouřil asi... 3x - a není to proto, že bych se chtěl ve společnosti vytahovat.. Ale prostě proto, že mi to tak nějak patří k té atmosféře, podbarvuje ji to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kourim uz docela dlouho a nemam zatim v planu s tim prestat.

kdybych nekouril tak bych si za utrzene penize koupil jine drogy... no tak si uzivam zivota no a ? zijte si ten vas normalni zivot a rikejte nam, ze sme blbci, ze smrdime atd sry, ale my si zase to same rikame o vas .. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kourim uz docela dlouho a nemam zatim v planu s tim prestat.

kdybych nekouril tak bych si za utrzene penize koupil jine drogy... no tak si uzivam zivota no a ? zijte si ten vas normalni zivot a rikejte nam, ze sme blbci, ze smrdime atd sry, ale my si zase to same rikame o vas .. :D

Rikejte si to, jenze my se vam take muzeme smat, ze si nedokazete uzivat zivot bez drog a ze chcipnete drive a ze se vam kourenim vytvari rakovina a jina svinstva.. Vy se nam muzete smat ... ehm.. mno .. muzete se smat tomu, ze jsme odolali? Nasi inteligenci? Tomu ze nejsme blbci, jako vy? Ze nejsme na nicem zavisli, ze nevyhazujeme prachy, ze nedelame bordel? Ze nemusime hulit, abychom byli dospeli? Vim.. cejtite se dospelejsi.. Jo, jste strasne in.. proto se nam smejete..

Tvuj vyrok at si posoudi lidi sami, kazdopadne si myslim, ze kazdy inteligentni clovek musi vedet, ze meles hovadiny a musi se ti smat Rozhodne asi nejsi chlouba kuraku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikejte si to, jenze my se vam take muzeme smat, ze si nedokazete uzivat zivot bez drog a ze chcipnete drive a ze se vam kourenim vytvari rakovina a jina svinstva.. Vy se nam muzete smat ... ehm.. mno .. muzete se smat tomu, ze jsme odolali? Nasi inteligenci? Tomu ze nejsme blbci, jako vy? Ze nejsme na nicem zavisli, ze nevyhazujeme prachy, ze nedelame bordel? Ze nemusime hulit, abychom byli dospeli? Vim.. cejtite se dospelejsi.. Jo, jste strasne in.. proto se nam smejete..

Tvuj vyrok at si posoudi lidi sami, kazdopadne si myslim, ze kazdy inteligentni clovek musi vedet, ze meles hovadiny a musi se ti smat Rozhodne asi nejsi chlouba kuraku ...

Pekne řečeno :D:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem nekuřák,.....jako někdy si dám jen na pařbě nebo s kamosema ale abych tet sel ven a koupil krabicku a vykouril si ji z okna sam tak to urcite ne!...myslim si ze retka nic nikomu nedava smrdi s huby smrdej veci...a jeste to leze do penez...takze neni proc zacinat!...a jeste si myslim ze hodne mladych lidi kouri jen kvuli tomu aby bylo IN!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikejte si to, jenze my se vam take muzeme smat, ze si nedokazete uzivat zivot bez drog a ze chcipnete drive a ze se vam kourenim vytvari rakovina a jina svinstva.. Vy se nam muzete smat ... ehm.. mno .. muzete se smat tomu, ze jsme odolali? Nasi inteligenci? Tomu ze nejsme blbci, jako vy? Ze nejsme na nicem zavisli, ze nevyhazujeme prachy, ze nedelame bordel? Ze nemusime hulit, abychom byli dospeli? Vim.. cejtite se dospelejsi.. Jo, jste strasne in.. proto se nam smejete..

Tvuj vyrok at si posoudi lidi sami, kazdopadne si myslim, ze kazdy inteligentni clovek musi vedet, ze meles hovadiny a musi se ti smat Rozhodne asi nejsi chlouba kuraku ...

ja nerikam, ze si neumim uzivat bez drog ... vono je to tezky kdyz si zadnou drogu v sobe nemel ...

no tak vyhazujes prachy za neco jinyho co uspokojuje tve potreby !

a nehuli se aby si byl dospelej, to sry, ale to je nazor jak 14 letyho ditete'

at se mi lidi smejou me je to jedno ja se smeju jim ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nerikam, ze neumim zit bez drog ... vono je to tezky kdyz si zadnou drogu v sobe nemel ...

no tak vyhazujes prachy za neco jinyho co uspokojuje tve potreby !

a nehuli se aby si byl dospelej, to sry, ale to je nazor jak 14 letyho ditete'

at se mi lidi smejou me je to jedno ja se smeju jim ... ;)

1) my se zname?

2) ja te neznam, takze z toho usuzuji, ze ty mne take ne. Tudiz bych rad vedel, dle ceho usuzujes, ze jsem drogu nemel. Z kuraku se stavaji jasnovidci?

3) To je pravda, ale za neco hmotnejsiho, co mi vydrzi dele.

4) tak proc se huli? Na 14 mi tu prijdes jedine ty. Kdyby jsi byl dospelejsi a jen by jsi se jako dospely nesnazil chovat, prisel by jsi na to, ze cigarety jsou k nicemu. Kazdy inteligentni dospely clovek uz na to prisel a rad by prestal (pokud zacal).

.. jen idioti se smejou a nevi proc (smejou se, protoze se jim smeji ostatni; smeji se s ostatnimi sami sobe..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) my se zname?

2) ja te neznam, takze z toho usuzuji, ze ty mne take ne. Tudiz bych rad vedel, dle ceho usuzujes, ze jsem drogu nemel. Z kuraku se stavaji jasnovidci?

3) To je pravda, ale za neco hmotnejsiho, co mi vydrzi dele.

4) tak proc se huli? Na 14 mi tu prijdes jedine ty. Kdyby jsi byl dospelejsi a jen by jsi se jako dospely nesnazil chovat, prisel by jsi na to, ze cigarety jsou k nicemu. Kazdy inteligentni dospely clovek uz na to prisel a rad by prestal (pokud zacal).

.. jen idioti se smejou a nevi proc (smejou se, protoze se jim smeji ostatni; smeji se s ostatnimi sami sobe..)

ja te neznam ani te znat nechci, ja jen reaguju na tvoji vetu ze si neumime uzivat zivot bez drog kdybys nakou v sobe mel tak bys tohle nerek ...

ano cigarety jsou k nicemu, ale neznam vetsi pohodu nez si sednout na slunicko venku a zapalit si ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja te neznam ani te znat nechci, ja jen reaguju na tvoji vetu ze si neumime uzivat zivot bez drog kdybys nakou v sobe mel tak bys tohle nerek ...

ano cigarety jsou k nicemu, ale neznam vetsi pohodu nez si sednout na slunicko venku a zapalit si ... :)

"vono je to tezky kdyz si zadnou drogu v sobe nemel ..."

.. nikdy jsem nerekl, ze jsem ji nezkusil.. a to, ze si zivot neumite uzivat bez drog je pravda - navic to nic nevypovida o tom, jestli jsem ji zkusil, nebo ne. Zkusit drogu a pouzivat ji pravidelne a byt na ni zavisly je neco jineho.

A vidis, mel jsem ji a zivot si umim jiz dale uzivat bez ni.. Nepotrebuji zadnou drogu, zkusit se ma vse, ze..

Kdyz je slunicko, tak neznam vetsi pohodu, nez si vzit ven notes a krasne se ohrivat na slunicku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"vono je to tezky kdyz si zadnou drogu v sobe nemel ..."

.. nikdy jsem nerekl, ze jsem ji nezkusil.. a to, ze si zivot neumite uzivat bez drog je pravda - navic to nic nevypovida o tom, jestli jsem ji zkusil, nebo ne. Zkusit drogu a pouzivat ji pravidelne a byt na ni zavisly je neco jineho.

A vidis, mel jsem ji a zivot si umim jiz dale uzivat bez ni.. Nepotrebuji zadnou drogu, zkusit se ma vse, ze..

Kdyz je slunicko, tak neznam vetsi pohodu, nez si vzit ven notes a krasne se ohrivat na slunicku..

jakou drogu si zkousel ?

huleni ? jestli si to zkousel a to jako, ze asi jednou, tak ani nevis co je to bejt skourenej ...

drogy ti nabizeji vsechno lepsi, sex, zazitky, naladu atd .. proste vsechno lepsi, ale to uz jsem trochu odbocil od cigaret8)

proc myslis, ze se drogy berou ?

na posledni vetu muzu rict, ze treba neumis zit bez pocitace ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som si dal zavazok ze neskusim cigaretu...no prisli debilni spoluziaci tak som si zapalil no...ale to slabe mentolky...cjv...neni to nejak dobre...na vylete som sfajcil asi 3...ptm 1 co mi dal kamarat a sestra co ma pozvala na kofolu 4...thats all nefajcim...to bolo len take skusobne obdobie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakou drogu si zkousel ?

huleni ? jestli si to zkousel a to jako, ze asi jednou, tak ani nevis co je to bejt skourenej ...

drogy ti nabizeji vsechno lepsi, sex, zazitky, naladu atd .. proste vsechno lepsi, ale to uz jsem trochu odbocil od cigaret8)

proc myslis, ze se drogy berou ?

na posledni vetu muzu rict, ze treba neumis zit bez pocitace ....

ano, neumim zit bez pocitace, ale neni to chemicka zavislost. Je to pouze psychicka zavislost. Ja muzu skoncit, tobe to vsak bude zabranovat nikotin v tele, me to tak bude zabranovat maximalne muj mozek, nic dalsiho. Nemam zadne nutkani na nem byt, kdyz mam co delat jineho, necitim potrebu ho zapnout (jako ty citis potrebu si zapalit). Pocitac je ale moje budouci povolani a do penez mi neleze, o cigaretach se toto rici neda - o huleni take ne.

Ano huleni jsem zkousel a ne jednou, leze to do penez jeste vice, nez koureni. Ano, zazitek to je, ale to se radeji napiju flasky vina a uziju si tento zazitek - je to sice lehce odlisne, ale rozhodne je normalnejsi se napit, nez hulit (schvalne, kolik lidi pije alkohol a kolik huli.. co je normalnejsi?). Bez alkoholu se vsak dokazu bavit, je to jen jakasi tresnicka na dortu - o tom to neni. Drogy hlavne zkresluji realitu - vse se ti zda hezci a lepsi, nez doopravdy je. Coz muze mit neblahe nasledky... Kazdemu se uz asi stalo, ze zjistil, s kym (s jakou kravkou) minuly vecer tancoval (v lepsim pripade), kdyz byl namol - u drog je ten efekt "zlepseni" jeste silnejsi, vim to. Nepotrebuji si pribarvovat realitu, nepotrebuji z ni utikat.

Co jsem zkousel? Zkousel jsem vodnici/travu/cigarety a pak dalsich horsich, ale do toho nikomu neni, jak rikam, v nicem nejedu, pouze jsem si to zkusil a vim, ze to nepotrebuji, za ty penize a zavislost mi ten pozitek nestoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny je to jenom psychicka zavislost :D na heroinu je taky jenom psychicka zavislost

myslel si asi fyzicka, ale to je jedno ...

neleze to do penez, to znamena, ze elektrinu a hardware ti plati rodice ?

huleni leze do penez mozna min nez cigarety, ale to zalezi kde bydlis, od koho kupujes jakej model atd ...

ted k alkoholu:

alkohol skodi stejne jako drogy, vono by se to dalo i do drog zaradit, jen s tim rozdilem, ze alkohol je "legalni" a drogy ne, pritom to telo nici zrovna tak a po alkoholu pokud ho neumis pit, tak je ti jeste spatne ... a kdyz se vozeres tak neutikas pred realitou, nebo ji neskreslujes ?

a dyt je to jedno jestli to skresluje, nebo ne hlavne, ze si to uziju ne ?

alkohol si da kazdej a pride vam to normalni, ale kdyz si nekdo zahuli nebo si da neco tvrdsiho tak, uz je to svinstvo, nebo blbec ? hlavne vozrali lidi delaj vo hodne vetsi bordel nez fetaci !!

a me za tech 100 kc ten pozitek stoji, kazdej sme na necem zavisly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny je to jenom psychicka zavislost :D na heroinu je taky jenom psychicka zavislost

myslel si asi fyzicka, ale to je jedno ...

neleze to do penez, to znamena, ze elektrinu a hardware ti plati rodice ?

huleni leze do penez mozna min nez cigarety, ale to zalezi kde bydlis, od koho kupujes jakej model atd ...

ted k alkoholu:

alkohol skodi stejne jako drogy, vono by se to dalo i do drog zaradit, jen s tim rozdilem, ze alkohol je "legalni" a drogy ne, pritom to telo nici zrovna tak a po alkoholu pokud ho neumis pit, tak je ti jeste spatne ... a kdyz se vozeres tak neutikas pred realitou, nebo ji neskreslujes ?

a dyt je to jedno jestli to skresluje, nebo ne hlavne, ze si to uziju ne ?

alkohol si da kazdej a pride vam to normalni, ale kdyz si nekdo zahuli nebo si da neco tvrdsiho tak, uz je to svinstvo, nebo blbec ? hlavne vozrali lidi delaj vo hodne vetsi bordel nez fetaci !!

a me za tech 100 kc ten pozitek stoji, kazdej sme na necem zavisly ;)

Ne, PC je psychicka zavislost a heroin uz je vnucena zavislost chemii (chemicka zavislost?). To je dost velky rozdil. Me k tomu nuti "pouze" muj mozek a ma vule, narkomana k tomu jeste nuti chemicke ucinky a abstaky.. Elektrina a HW? HW mi vydrzi dlouho - to je to co jsem rikal, elektrina, teoreticky bych mohl rici, ze si energii uziram do notesu ve skole, nebo jedu na solarni panely, prakticky to samozrejme platim(e) - ale oproti cigaretam je to smesna castka. Za rok za elektrinu zaplatim tolik, co ty za mesic za cigarety. Alkohol to telo nenici tolik jako drogy - mozna proto je legalni, nemyslis? A nevznika na nem tak rychla zavislost, jako na heroinu napr. Pokud neumis kourit, tak je ti take spatne.. Ja nerikam ze se oziram, napit se na zabave - a jen si zvednout mirne naladu dvema sklenkama cerveneho, je neco jineho, nez se vodkou zlit do nemoty -> pak uz je ta realita samozrejme jina a je to totozne s drogama - proto jsem to k nim take prirovnaval. Mas pravdu, ze vozrali delaji vetsi bordel nez fetaci, to je protoze je to legalni. Kdyby se zlegalizovaly drogy, tak nejenze by stoupl pocet mrtvych, ale take by stoupl vandalismus. Navic, kdyz uz jsi zajel k bordelu.. Vozralove mozna delaji verejny bordel, narkomani vsak celkem slusne kradou (a to mnohem vice nez vozralove).

f-007: Asi tak :D Dobre jsi to vystihl...Jit na stredni a nekourit :) Tezsky...

Vidis, ja to zkusil a zvladl jsem to.. Takze neni na miste se nam nekurakum smat, naopak.. Meli/mame to tezsi nez vy kuraci, jak uz jsem rikal, zapalit si umi kazdej looser, premoct chtic uz vsak kazdy nezvladne.

Není to jedno, čím si ten život ničíme? Já jsem si zničil játra chlastem... Je to každýho věc, ale Anonymous má naprostou pravdu.

To je pravda, ale kdyz se napijes parkrat za mesic, tak nejsi zavisly, navic ti to ty jatra tolik nenici (kdyz pijes takhle parkrat za mesic) - nemluvim o notorikach. Kdezto kdyz kouris, tak VETSINOU kouris pravidelne a jsi zavisly, takze si stale, pernamentne a pravidelne odbouravas plice, ktere se z toho nedokazi vzpamatovat. Navic, kdyz kouris, tak VETSINOU otravujes ostatni, kdyz pijes, tak je muzes obtezovat svym chovanim (pokud to prezenes), ale neobtezujes je na zdravi (pokud nejsi magor a nesednes si za volant, nebo pokud nejdes, po napiti se, vrazdit; ale to plati i u drog ...).

S narlizou a markem souhlasim, take mne to rozesmalo.. Nj, na stredni vetsina zacne, protoze si mysli, ze jen tak jsou in.. Kdo rika, ze nezacal hlavne kvuli tomu, tak lze! (a ja si za timto nazorem stojim..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu