Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja nekourim. Jen kdyz se s lidma zleju tak, ze uz nejsem schopny pit vic, tak si dam cigaro. A jinak taky hulim, uz asi 4 roky, ale jen tak parkrat do mesice, kdysi v druhaku jsem z toho udelal konicka a lifestyle a tak jsem hulil nekolikrat do tydne, ted uz je to hodne mirny a neprestanu protoze to umim vychutnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nekouřím a nikdy jsem to nezkoušel. Mnohokrát mi už někdo nabízel, ale já si stojim za svým. Kouření je hnus (nechápu jak si může dobrovolně někdo ničit zdraví).
Ty si ho ničíš taky, koukni se dneska na složení toho jogurtu co u toho počítače jíš (například), sice má pěknou reklamu na biokultury, ale o devíti Éčkách už pomlčej, například ňáký E352 (nepamatuju se přesně) je v jednom miligramu víc škodlivim než v tou cigáru, a v tom jogurtu je těch miligramů sedm. Takže ty si dej jogurtek, já si dam sedm cigaretek. Výjde nám to nastejno, jenže ty exneš na střeva a já na plíce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HeHe, koukam, ze presvedceni odpurci koureni se pohybuji u vekove hranice 15 let, muzu jen dodat, ze v tomto veku jsem tvrdil totez a za rok jsem nejen zkusil kourit, ale i hulil prvniho jointa. Pripomina mi to frazi z piratu z karibiku "S takovym postojem k piratum jsi na nejlepsi ceste stat se jednim z nich" Ale prosim nikdo si to tady nevylozte tak, ze koureni obhajuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nekouřím a ani snad nikdy nebudu... Už jen proto, že jsem sportovec a u toho by se to neslušelo... :wink: Hlevně nechápu lidi,kteří kouří... Nechápu co mají s toho, že nadechujou hodněně znečištěnej plyn do svých plic... Fakt hovadina... Ať mi to někdo vysvětlí... :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nekouřím a ani snad nikdy nebudu... Už jen proto, že jsem sportovec a u toho by se to neslušelo... :wink: Hlevně nechápu lidi,kteří kouří... Nechápu co mají s toho, že nadechujou hodněně znečištěnej plyn do svých plic... Fakt hovadina... Ať mi to někdo vysvětlí... :|

Ono to je vlastne o zavislosti a hlavne o tom ze mas chut na to cigaro. Nekteri to delaj z nudy ale ja jen pro chut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Například pokud někdo v 26ti letech neměl ani kvapku alkoholu, tak buď má vážnou nemoc a nesmí pít, a nebo by měl vyhledat psychiatra (nic ve zlym), život se má trochu užívat a pokud koukáte jen na zdraví, tak se koukněte co denně (!!!) jíte (!!!!!!!!!!!!!!!), a ňáký kouření nebude až tak škodlivý.

Delas si ze me pr*el?? Promin ake ted se do tebe budu navazet. Protoze jesli myslis tuhle ultra sr*cku vazne ze kdo v 26 nezkusil pit je nemocnej tak to si vazne id*ot na entou a jinak to nazvat neumim. Jenom idi*t muze napsat tuhle sr*cku jako ty :roll: Rict mi todle nekdo do voci tak mu dam asi ranu bez rozmejsleni protoze toe vazne hovadina nejveciho kalibru. Ted me poslouchej chvili ty. Me je 17, nikdy sem nezkousel pit, hulit, kourit, fetovat, nikdy sem nebyl na zadny dize/ v nakym debilnim klubu, nikdy sem nemel sex, nikdy sem nebyl vozralej, zkourenej, zhulenej a NEMINIM! A ja ti ted tady na miste odprisahnu ze nikdy kourit a pit alkohol nezacnu, prisaham tady na Boha, rodinu bo co ja vim na co se to rika :roll: A napsat takovou mega pic*vinu jako ze jogurt je stejne nezdravej jako cigo uz je takova ubohost, ze ty ses vazne na dne a nevis co napsat na obranu. Do ha*zlu s kourenim s pitim, do ha*zlu s lidma jako ty co kourej a do hajzlu s timhle posranym systemem. Zlaty lidi jako Malcolm, Dez a Koras, DammLore a dalsi, nemaj vymastenej mozej jako ty ty trotle :roll:

Dostanu asi BAN, hlavne ze sem se vyjadril :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HeHe, koukam, ze presvedceni odpurci koureni se pohybuji u vekove hranice 15 let, muzu jen dodat, ze v tomto veku jsem tvrdil totez a za rok jsem nejen zkusil kourit, ale i hulil prvniho jointa. Pripomina mi to frazi z piratu z karibiku "S takovym postojem k piratum jsi na nejlepsi ceste stat se jednim z nich" Ale prosim nikdo si to tady nevylozte tak, ze koureni obhajuji

jointa sem mel taky ale byl to nejakej divnej vzorek protoze me po nem brnela pr*el :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigára sou svinstvo...fuuuuuj.........ja raději přivoním k jiný kytce

vapori.gifGanja.jpg :P :evil: :idea: :arrow: 8) :) :D :shock: :shock:

To je tvuj vaporizer a tvoje pole?:D

Pekny.

To primator2: to co jsi napsal ze si nikdy nedas cigo...tak to je pekna picovin*.¨Napr: kamos na vysce rikal ze zna lidi co nikdy se neozraly a ted sou tam nej. tragedi:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozis marja vy ste tvry :D Jo KAMe presne tak, je mi u zadku jesli mi veris nebo ne, nikdy sem si nedal cigaro a ani nedam, kolik je tady lidi co sou na tom stejne, tak co meles, jasny, sem traged, nekourim, lool: :D

2san.andreas: rozhodne ne do hospody pokecat, to me proste neba a vy furt nechapete ze sou proste lidi ktery to nebavi, furt si myslite ze jenom to co delate vy je spravny. Omy. Co budu delat..? Porad zavrenej v garazi a makat na aute, toe presne to co chci

to KAM on si nikdy neda alkohol ani na silvestra ani na vanoce a ani nepujde kalit.mne je 15 a chodim o vikendu kalit.

Tak to ses drsnak jako :lol: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nekouřim, ani sem to nezkusil a vůůůbec mi to nevadí.....mam proti kouření takovej svym způsobem odpor(kdyz třeba někdou kouří vedle mě, tak to snesu)....možná to bude tim, když sem si jednout zapalíl noviny(už je to hodně dlouho), mam takovej pocit, žemi to udělalo jednu velkou černou díru v plících...od tý doby smoke fakt ne.

Alkohol to je něco jinýho...nee že bych musel bej každej tejden 2x ožralej, ale když je přiležotost, tak si trochu "loknu" - nic víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a neni zbytecny se o tom hadat?? me je 14, a znam kluky v mym veku, ktery proste chodej do hospody, pijou, kecaj proste pohodka.

Me to ale k tomuhle nikdy netahlo, moznase to zmeni, nevidim nic spatnyho an tom jit si dat , jednou za cas pivko. Ale, na tohle musi mit , stejne jako na koureni kazdej svuj nazor!! kdyz nechce chalstat, hulit ani kourit, tak mu nerikej ze je traged, je to jeho rozhodnuti, neni to nic divnyho.

A estli jo, tak sem traged taky! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nekouřim, ani sem to nezkusil a vůůůbec mi to nevadí.....mam proti kouření takovej svym způsobem odpor(kdyz třeba někdou kouří vedle mě, tak to snesu)....možná to bude tim, když sem si jednout zapalíl noviny(už je to hodně dlouho), mam takovej pocit, žemi to udělalo jednu velkou černou díru v plících...od tý doby smoke fakt ne.

Alkohol to je něco jinýho...nee že bych musel bej každej tejden 2x ožralej, ale když je přiležotost, tak si trochu "loknu" - nic víc

Vidite? A tohle je naprosto v klidu. Myslis si o me ze sem traged...?

kdyz nechce chalstat, hulit ani kourit, tak mu nerikej ze je traged, je to jeho rozhodnuti, neni to nic divnyho.

Konecne nazor, proste tak toe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nekouřim, ani sem to nezkusil a vůůůbec mi to nevadí.....mam proti kouření takovej svym způsobem odpor(kdyz třeba někdou kouří vedle mě, tak to snesu)....možná to bude tim, když sem si jednout zapalíl noviny(už je to hodně dlouho), mam takovej pocit, žemi to udělalo jednu velkou černou díru v plících...od tý doby smoke fakt ne.

Alkohol to je něco jinýho...nee že bych musel bej každej tejden 2x ožralej, ale když je přiležotost, tak si trochu "loknu" - nic víc

Vidite? A tohle je naprosto v klidu. Myslis si o me ze sem traged...?

ne nemyslim, je to věc každýho...když chce někdo hulit trávu, chalstat alkohol po barelech - je to prostě jeho věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Například pokud někdo v 26ti letech neměl ani kvapku alkoholu, tak buď má vážnou nemoc a nesmí pít, a nebo by měl vyhledat psychiatra (nic ve zlym), život se má trochu užívat a pokud koukáte jen na zdraví, tak se koukněte co denně (!!!) jíte (!!!!!!!!!!!!!!!), a ňáký kouření nebude až tak škodlivý.

Delas si ze me pr*el?? Promin ake ted se do tebe budu navazet. Protoze jesli myslis tuhle ultra sr*cku vazne ze kdo v 26 nezkusil pit je nemocnej tak to si vazne id*ot na entou a jinak to nazvat neumim. Jenom idi*t muze napsat tuhle sr*cku jako ty :roll: Rict mi todle nekdo do voci tak mu dam asi ranu bez rozmejsleni protoze toe vazne hovadina nejveciho kalibru. Ted me poslouchej chvili ty. Me je 17, nikdy sem nezkousel pit, hulit, kourit, fetovat, nikdy sem nebyl na zadny dize/ v nakym **** klubu, nikdy sem nemel sex, nikdy sem nebyl vozralej, zkourenej, zhulenej a NEMINIM! A ja ti ted tady na miste odprisahnu ze nikdy kourit a pit alkohol nezacnu, prisaham tady na Boha, rodinu bo co ja vim na co se to rika :roll: A napsat takovou mega pic*vinu jako ze jogurt je stejne nezdravej jako cigo uz je takova ubohost, ze ty ses vazne na dne a nevis co napsat na obranu. Do ha*zlu s kourenim s pitim, do ha*zlu s lidma jako ty co kourej a do hajzlu s timhle posranym systemem. Zlaty lidi jako Malcolm, Dez a Koras, DammLore a dalsi, nemaj vymastenej mozej jako ty ty trotle :roll:

Dostanu asi BAN, hlavne ze sem se vyjadril :roll:

Ono chlapče až si třeba zkusíš ten sex, tak si trochu přerovnáš priority. A to že o někom řeknu že by měl vyhledat odbornou pomoc tim nemyslim že je trotl (což seš zatim ty, dle věku) ale že na něj třeba má pořád vliv jeho výchova která by mu nemusela sedět v pozdějším věku. Tobě je sedmnáct, myslíš že je to něco čim se můžeš chlubit? Že teda v podstatě jen sedíš doma, shrbenej u počítače a spamuješ na fórech protože nemáš co dělat? Zkuz třeba v pátek zajít na dízu (D je tvrdá souhláska) a bavit se (alkoholu se nemusíš tknout), nebudeš teda přítomen například 3 hodiny na tomto fóru ale nic ti neuteče (mam to ověřený) a třeba zjistíš žes tu zvracel docela žumpu. Rozhodně to že se do mě zrovna ty navážíš neberu nijak vážně, naopak si mě docela pobavil, a jinak zůstávám chladným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Například pokud někdo v 26ti letech neměl ani kvapku alkoholu, tak buď má vážnou nemoc a nesmí pít, a nebo by měl vyhledat psychiatra (nic ve zlym), život se má trochu užívat a pokud koukáte jen na zdraví, tak se koukněte co denně (!!!) jíte (!!!!!!!!!!!!!!!), a ňáký kouření nebude až tak škodlivý.

Delas si ze me pr*el?? Promin ake ted se do tebe budu navazet. Protoze jesli myslis tuhle ultra sr*cku vazne ze kdo v 26 nezkusil pit je nemocnej tak to si vazne id*ot na entou a jinak to nazvat neumim. Jenom idi*t muze napsat tuhle sr*cku jako ty :roll: Rict mi todle nekdo do voci tak mu dam asi ranu bez rozmejsleni protoze toe vazne hovadina nejveciho kalibru. Ted me poslouchej chvili ty. Me je 17, nikdy sem nezkousel pit, hulit, kourit, fetovat, nikdy sem nebyl na zadny dize/ v nakym **** klubu, nikdy sem nemel sex, nikdy sem nebyl vozralej, zkourenej, zhulenej a NEMINIM! A ja ti ted tady na miste odprisahnu ze nikdy kourit a pit alkohol nezacnu, prisaham tady na Boha, rodinu bo co ja vim na co se to rika :roll: A napsat takovou mega pic*vinu jako ze jogurt je stejne nezdravej jako cigo uz je takova ubohost, ze ty ses vazne na dne a nevis co napsat na obranu. Do ha*zlu s kourenim s pitim, do ha*zlu s lidma jako ty co kourej a do hajzlu s timhle posranym systemem. Zlaty lidi jako Malcolm, Dez a Koras, DammLore a dalsi, nemaj vymastenej mozej jako ty ty trotle :roll:

Dostanu asi BAN, hlavne ze sem se vyjadril :roll:

Ono chlapče až si třeba zkusíš ten sex, tak si trochu přerovnáš priority. A to že o někom řeknu že by měl vyhledat odbornou pomoc tim nemyslim že je trotl (což seš zatim ty, dle věku) ale že na něj třeba má pořád vliv jeho výchova která by mu nemusela sedět v pozdějším věku. Tobě je sedmnáct, myslíš že je to něco čim se můžeš chlubit? Že teda v podstatě jen sedíš doma, shrbenej u počítače a spamuješ na fórech protože nemáš co dělat? Zkuz třeba v pátek zajít na dízu (D je tvrdá souhláska) a bavit se (alkoholu se nemusíš tknout), nebudeš teda přítomen například 3 hodiny na tomto fóru ale nic ti neuteče (mam to ověřený) a třeba zjistíš žes tu zvracel docela žumpu. Rozhodně to že se do mě zrovna ty navážíš neberu nijak vážně, naopak si mě docela pobavil, a jinak zůstávám chladným.

Nikdy. Na blbost typu dyza nikdy nepudu, ani kdyby me mucili, fu tajksl! Jiste, me je 17 tak sem dement, ty ses asi narodil ve 20 co? :D Uprimne, ja kdyz sem si precet to cos napsal tak se nejdriv nevedel jesli mam bejt nastavnej nebo pocitovat litost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Primatora: Spis bejt nastvanej, protoze ten kdo neco odsuzuje aniz by to navstivil (napr. dyza) je podle me ubozak a lito by to melo bejt me ze na nem utracim svuj cas. Na ty tvy dyzy taky nelezu dvakrat moc, ale verim ze nekdo se tam muze bavit a muze bejt slusnejsi nez kdokoliv odtud. Tak se tam stav a pak neco kecej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu