Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

Pro Primatora: Spis bejt nastvanej, protoze ten kdo neco odsuzuje aniz by to navstivil (napr. dyza) je podle me ubozak a lito by to melo bejt me ze na nem utracim svuj cas. Na ty tvy dyzy taky nelezu dvakrat moc, ale verim ze nekdo se tam muze bavit a muze bejt slusnejsi nez kdokoliv odtud. Tak se tam stav a pak neco kecej.

Co toe za blbost? Takze podle tebe kdyz odsuzuju terorismus tak ho mam taky vyzkouset? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja zase chlastam :D :D .. a baviiiim se... uzivam si zivotaaaa. .. sice nekourim ale pivecko je moje zlato .. a PSP takyyyy =) ... nechapu proc se tu nevzajem

urazite kvuli tomu jestli nekdo kouri nebo ne ... kazdej na to ma svuj nazor ... ja treba takovej ze je me to vsechno u prdele kdyz me to nekdo nehuli primo pod rypak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste pro ubozaka2: Nikomu svuj nazor necpu, ale ty jo a jeste se priznas ze o tom ho*no vis. Ale jak si napsal, blb blbem zustane, priznavam to a muzu rict ze sem rad ze nejsem zakomplexovanej ubozak. To ses zase ty, a nez odpovis, pouzij prosimte vykladovej slovnik at k tomu nejsi jeste blbecek jako ja, dost bych se urazil. Zbohem, tva máńa.

Tak co myslite? Pochopi to, nebo tu zas vyzvraci neco uplne zcestnyho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste pro ubozaka2: Nikomu svuj nazor necpu, ale ty jo a jeste se priznas ze o tom ho*no vis. Ale jak si napsal, blb blbem zustane, priznavam to a muzu rict ze sem rad ze nejsem zakomplexovanej ubozak. To ses zase ty, a nez odpovis, pouzij prosimte vykladovej slovnik at k tomu nejsi jeste blbecek jako ja, dost bych se urazil. Zbohem, tva máńa.

Tak co myslite? Pochopi to, nebo tu zas vyzvraci neco uplne zcestnyho?

Ja jenom tvrdim ze koureni a chlastani je spatny a nezdravym netvrd mi proboha ze to neni pravda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koureni je fakt hnus, ale presto jsem stale kurakem ...nevim, pro me je to vec, ktera me kazdy den motivuje vstat z postele a tesit se do skoly(az si po ceste do skoly zapalim cigarko)

presto vim jak ten kour otravuje a i me to smrdi...

posledni dobou jsem koureni sakra omezil, a po novem roce uz kvuli cenam cigaret nebudu kourit a to nebude pokus, to je fakt!

co se tyce skanku, brcko si vzdycky rad zapalim, ale urcite ne tak intenzivne jako v poslednich letech :wink:

to Primator: :shock: Wow, ty mas teda sakra suchej zivot, ...chapu, ze se clovek muze obejit bez drog, alkoholismu a podobnyho svinstva, ale nikdy nezajit s kamosema na pivko, a dokonce zit v celibatu? kdyz jsem si cetl tvuj 'fuckoff*' prispevek, znelo to spis, jako bys psal z hladu :lol:

docela by mne zajimalo co teda delas? ..jis, spis, chodis do skoly a zevlis doma?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]koureni je fakt hnus, ale presto jsem stale kurakem ...nevim, pro me je to vec, ktera me kazdy den motivuje vstat z postele a tesit se do skoly(az si po ceste do skoly zapalim cigarko)

presto vim jak ten kour otravuje a i me to smrdi...

posledni dobou jsem koureni sakra omezil, a po novem roce uz kvuli cenam cigaret nebudu kourit a to nebude pokus, to je fakt!

co se tyce skanku, brcko si vzdycky rad zapalim, ale urcite ne tak intenzivne jako v poslednich letech :wink:

to Primator: :shock: Wow, ty mas teda sakra suchej zivot, ...chapu, ze se clovek muze obejit bez drog, alkoholismu a podobnyho svinstva, ale nikdy nezajit s kamosema na pivko, a dokonce zit v celibatu? kdyz jsem si cetl tvuj 'fuckoff*' prispevek, znelo to spis, jako bys psal z hladu :lol:

docela by mne zajimalo co teda delas? ..jis, spis, chodis do skoly a zevlis doma?...

Tohle taky miluju, lidi co kourej a rikaj ze je to blbost, fakt logicky.

Jinak ja proste ziju zivot jak chci ja a ze to vy nedokazete pochopot je smutny. Ja delam co me bavi, jak kdy, jak co, jenom reknu ze tady nemam garaz a auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]koureni je fakt hnus, ale presto jsem stale kurakem ...nevim, pro me je to vec, ktera me kazdy den motivuje vstat z postele a tesit se do skoly(az si po ceste do skoly zapalim cigarko)

presto vim jak ten kour otravuje a i me to smrdi...

posledni dobou jsem koureni sakra omezil, a po novem roce uz kvuli cenam cigaret nebudu kourit a to nebude pokus, to je fakt!

co se tyce skanku, brcko si vzdycky rad zapalim, ale urcite ne tak intenzivne jako v poslednich letech :wink:

to Primator: :shock: Wow, ty mas teda sakra suchej zivot, ...chapu, ze se clovek muze obejit bez drog, alkoholismu a podobnyho svinstva, ale nikdy nezajit s kamosema na pivko, a dokonce zit v celibatu? kdyz jsem si cetl tvuj 'fuckoff*' prispevek, znelo to spis, jako bys psal z hladu :lol:

docela by mne zajimalo co teda delas? ..jis, spis, chodis do skoly a zevlis doma?...

Tohle taky miluju, lidi co kourej a rikaj ze je to blbost, fakt logicky.

Jinak ja proste ziju zivot jak chci ja a ze to vy nedokazete pochopot je smutny. Ja delam co me bavi, jak kdy, jak co, jenom reknu ze tady nemam garaz a auto

takze si jeste nikdy neslysel o kuracic, kteri prestali kourit? :lol:

jinak ja taky delam, co me bavi, jenom mi prijde, ze je toho o dost vic nez u tebe :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]
[]koureni je fakt hnus, ale presto jsem stale kurakem ...nevim, pro me je to vec, ktera me kazdy den motivuje vstat z postele a tesit se do skoly(az si po ceste do skoly zapalim cigarko)

presto vim jak ten kour otravuje a i me to smrdi...

posledni dobou jsem koureni sakra omezil, a po novem roce uz kvuli cenam cigaret nebudu kourit a to nebude pokus, to je fakt!

co se tyce skanku, brcko si vzdycky rad zapalim, ale urcite ne tak intenzivne jako v poslednich letech :wink:

to Primator: :shock: Wow, ty mas teda sakra suchej zivot, ...chapu, ze se clovek muze obejit bez drog, alkoholismu a podobnyho svinstva, ale nikdy nezajit s kamosema na pivko, a dokonce zit v celibatu? kdyz jsem si cetl tvuj 'fuckoff*' prispevek, znelo to spis, jako bys psal z hladu :lol:

docela by mne zajimalo co teda delas? ..jis, spis, chodis do skoly a zevlis doma?...

Tohle taky miluju, lidi co kourej a rikaj ze je to blbost, fakt logicky.

Jinak ja proste ziju zivot jak chci ja a ze to vy nedokazete pochopot je smutny. Ja delam co me bavi, jak kdy, jak co, jenom reknu ze tady nemam garaz a auto

takze si jeste nikdy neslysel o kuracic, kteri prestali kourit? :lol:

jinak ja taky delam, co me bavi, jenom mi prijde, ze je toho o dost vic nez u tebe :!:

To je mozny! Ale to neznamena ze to moe je prazdny bo co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha ja teda v 15-ti nemam zapotrebi chodit do hodpody na pivo a na dalsi alkac, nemam zapotrebi hulit a kourit atd...To coslysim ve tride (njn zase) tak si tukam na celo jak proste 2holky me riaji ''Heeej Patricku to bylo vcera skveli sme byli tam v ty hospode a ja mela 1pivo a jednu zelenou a jeste nejaky veci no a Tereza ta mela zase nejaky panaky a pak se tam svalila na zem to byla sranda haha'' tak to si vzdycky potukam na celo a reknu jim ze jsou fakt drsny ze si chodi v 15-ti do hospody a opiji se :roll: .Me az bude 18 tak si taky zajdu treba na tu dyskosku nebo do hospody...Ale abych se vopijel do pozvraceni atd...To teda ne :roll: .Jak jsem psal ja nic proti kurakum nemam ale VADI me ti 15-ti leti dospelaci s cigaretou v ruce... :roll: .Dnes jsem byl po dlouhy dobe po skole chvili venku s kamoskou a dvema kamosema venku a vsichni tri si automaticky zapalili cigaretu...kazdej mel 2...Pak se priritila nejaka marka ze sedmi tridy (!!!) a automaticky si rozepla tasku a vytahla krabicku cigaret...A zacali se mezi sebou bavit ''heej tady tyto ted kourim asi mesic a sou fakt dobry, sou o trochu tvrdsi nez El Emka fakt dobry''.To jsem pak uz trestil oci jak si proste holka ze sedmi tridy zapali 3cigarety za sebou :-/ :roll: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba delam toto: Rano v 5:40 stavam a jdu si zacvicit pak jsem treba do 14-ti ve skole potom si zajdu treba do mesta se podivat co je novyho...Potom domu na kompl a naucit se...Pak jedeme treba s mamou nekam do obchodaku treba...Pak prijedu domu a divam se na TV a pak i ctu...Mezitim parim na PSP :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemam rad kour, z rodiny nikdo, z kamosu nekdo. Snazim se premlouvat a motivovat kamose kuraky. 2 jsem proste prekonvertoval. Moc me to tesi, oni jsou mi vdecni. chlast malicko, ne pravidelne, jen kdyz je sance...

Baby si preci jen flambujou plice casteji.

OT: Docasne obdivuji primatora za to jak si dokaze udrzet nazor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se přidám, protože se nudím. Mám vedle sebe PSP už více jak týden, ale MS nějak zadrhl na několika poštovních úřadech - poštou už nic neodebírám :) -, tak mám dost (až moc) času an prolistování si tohoto fóra (to už jsem se zase moc rozepsal .(.

K tématu: V životě sem to aktivně nezkoušel (s pasivním kouřením nic neuděláme) a to jak kouření, tak pití alkoholu.

Kouřim docela dlouho a nehodlam přestávat, nemam nutkání kouřit ani absťáky, ale ve spěchu to pomáhá (nekuřáci nepochopí). Nikdy sem si od nikoho nevzal (nežebral) a nikdy sem nekouřil levnější pod Lucky Striky:-). Musí to mít ňákou úroveň, jo jinak kouřim 7 let, takže od základky, rodina to ví a nejrači mam lidi který tu píšou něco na způsob NEKUŘTE, já můžu psát KUŘTE - SNIŽUJE TO RIZIKO MOZKOVÝ MRTVICE A CELKOVÝ NEMOCNOSTI + ZLEPŠUJE DÝCHÁNÍ! Ano, i to dýchání, to že vám řeknou na ZŠ že když budete kouřit, neuběhnete ani sto metrů je naprostej kec. Pití je na podobný úrovni, ale alkoholik je na tom hůř než silnej kuřák takže pro společnost ještě horší. Vše má něco do sebe a Gragunove, tobě je dle popisu patnáct, počkej do těch 18ti a já se ozvu:-). Chtělo by to trochu mantinely, protože co tu píšete je občas trochu jiný než realita. Například pokud někdo v 26ti letech neměl ani kvapku alkoholu, tak buď má vážnou nemoc a nesmí pít, a nebo by měl vyhledat psychiatra (nic ve zlym), život se má trochu užívat a pokud koukáte jen na zdraví, tak se koukněte co denně (!!!) jíte (!!!!!!!!!!!!!!!), a ňáký kouření nebude až tak škodlivý.

Vcelku vklidu bych nesouhlasil s pár věcmi co jsi napsal (ale na druhou stranu s něčím také souhlasím :)). K tomu jak jsi psal o tom co ti řeknou na ZŠ o kouření a že neuběhneš ani sto metrů.. - mám kámoše, který dříve nekouřil a aktivně se věnoval sportům (hrál házenou za nevím, který tým :), nohec, atp.), ale už pár let na to pořádně nemá jak on sám říká, protože začal kouřit. Nevím kolik je na tom všem pravdy, ale od doby co začal kouřit už toho opravdu moc nenaběhá a pokud, tak se zadýchá ve velmi krátké době a už nestíhá ani mne (a to jsem lama na vše :)).

Jinak k tomu co jsi psal o těch "tvých" "Éčkách" - tvoje tvrzení nejsou ničím podloženy a jak to tak vypadá, tak o tom nejspíš ani nic nevíš. Ne všechny "Éčka" jsou škodlivé. Některé se zde vyskytují (a je jich hojné množství) - na Zemi - už pár let (desetileti, tisíciletí, miliony let.. předpokládám, že všem dojde, že už hodně dlouho) a to jako nedílná část života pro všechny živočichy (a nejen pro ně). K tomuhle tématu si můžeš vyslechnout zajímavé přednášky na (skoro) kterékoli vysoké škole s chemickým zaměřením, protože je to vděčné téma na všelijaké semestrální práce (atp.). Ale to je jen taková maličkost :)

To bylo pár věcí, se kterými bych zrovna nesouhlasil :).

Teď aby jsi neřekl, že píši jen negativní kritiku a to jen protože jsi kuřák nebo něco v tom smyslu (prostě proto, že bych měl být proti tobě zaujatý - a to opravdu nejsem :) - já se snažím držet většinou - ne vždy, protože vždy to nejde - jako objektviní/neutrální, říkejte si co chcete :)) bych mohl také napsat s čím s tebou souhlasím.

Jde o to, že tu nekterí lidé píší o tom, že nechápou jak někdo může kouřít, nebo nekuřte (jak jsi napsal :)) atd... Jsou to zpravy opravdu úplně mimo (alespoň mne to tak připadá). Kažý člověk je jiný (zksute mi namluvit, že ne :)) a zárověň je jiná psychika. Dnešní doba je taková, že někteří to zkusí, ale dál se na to vykašlou. Jiní to zkusí a už nemohou skončit. Další začnou a přestanou nebo někdo to nezkusí vůbec (např. já) atd..

Proč jsem začal s tou psychkou? Protože každý jsme na tom jinak a od toho se dosti odvíjí naše chování (a to včetně např. toho jestli kouříte nebo ne). Dál se nebudu rozepisovat, protože tohle už snad všihni chápou.

Jinak Primatore jsme na tom jak tak koukám podobně a řekl bych, že život si člověk může užít i s tím, že si některé věci odepře (to je k postům west][ -> Primátor 2. :)

ps: Příští týden mi bude 18 let.

pss: Sry za všechny chyby, které jsem napsal (nenapsal), protože na cz jsem úplný outsider - jak odmaturuji nechápu.

psss: Strašně se rozepisuji, že? Vlastně je to zčásti OT, takže se omlouvám i za to.

btw: (to pssss mi už připadalo trochu zvláštní) Jen maličkost k postu o něco výše, že nikdy nezačneš kouřit... Ne nadarmo se říká: "Nikdy neříkej nikdy..".

btw2: "Náš" profesor nedávno na hodině biochemie říkal, že když přestanete do třiceti (rozuměj věk třicet let ne za třicet let!) kouřit, tak máte šanci (jen šanci :)), že se Vám buňky zregenerují a Vaše plíce budou vypadat jako plíce nekuřáka (což poznáte až po pitvě ;)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu