Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

Jde o to, že tu nekterí lidé píší o tom, že nechápou jak někdo může kouřít, nebo nekuřte (jak jsi napsal :)) atd... Jsou to zpravy opravdu úplně mimo (alespoň mne to tak připadá). Kažý člověk je jiný (zksute mi namluvit, že ne :)) a zárověň je jiná psychika. Dnešní doba je taková, že někteří to zkusí, ale dál se na to vykašlou. Jiní to zkusí a už nemohou skončit. Další začnou a přestanou nebo někdo to nezkusí vůbec (např. já) atd..

Proč jsem začal s tou psychkou? Protože každý jsme na tom jinak a od toho se dosti odvíjí naše chování (a to včetně např. toho jestli kouříte nebo ne). Dál se nebudu rozepisovat, protože tohle už snad všihni chápou.

vystizne :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...hehe..tady se to zvrhlo do dobrejch jatek :)

...at si kazdej kouri jak chce...nastesti prestava bejt koureni "v mode" - alespon me se zda, coz je v poho...

...bohuzel je tady dost lidi s ubohejma extremistickejma nazorama, kteri odsuzujou nekoho "jen protoze kouri"

...to ze nekdo nekouri a nechodi do hospody(nebo dokonce sexualne nezije :roll: ... :) ), je kazdyho vec, ale trosku zbytecny prudit do lidi, kteri cini opacne...

...asi spousta lidem nedochazi, ze do "hospody" se nechodi jen na pivo - maj tam taky matonku a kolu :) - ale hlavne jako do spolecnosti, a pokud se tady nekdo ohani, ze hospody sou hnuj a nikdy tam nepachnou, tak mam spis pocit, ze maj nakej komunikativni problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hehe..tady se to zvrhlo do dobrejch jatek :)

...at si kazdej kouri jak chce...nastesti prestava bejt koureni "v mode" - alespon me se zda, coz je v poho...

...bohuzel je tady dost lidi s ubohejma extremistickejma nazorama, kteri odsuzujou nekoho "jen protoze kouri"

...to ze nekdo nekouri a nechodi do hospody(nebo dokonce sexualne nezije :roll: ... :) ), je kazdyho vec, ale trosku zbytecny prudit do lidi, kteri cini opacne...

...asi spousta lidem nedochazi, ze do "hospody" se nechodi jen na pivo - maj tam taky matonku a kolu :) - ale hlavne jako do spolecnosti, a pokud se tady nekdo ohani, ze hospody sou hnuj a nikdy tam nepachnou, tak mam spis pocit, ze maj nakej komunikativni problem...

Do hospody už radši ani nemrknu. Po týdnu kdy jsem tam s kámoši chodil na fotbálek jsem tam utratil skoro tolik co za samotne psp... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani jsem na to nechtěl reagovat jinak než že jsem kliknul, kouřím!je to hovadina,to vím taky - kouřím s přestávkama asi 20let.po novem roce mám další termín,že přestanu,uvidíme!měl jsem stavy ,nejvíc jsem nekouřil rok a půl a zase se k tomu vrátil.no je to o pévné vůli,ale toho(vůlí)je asi víc!jinak normálně sportuju,posilovna 5krát tydně atd...ale asi v mých letech si neodpustím to občasné - Vyčištění hlavy - a známé přísloví říká -Keď sa pijá,tak sa kuřá!!!!!přestat si dávat občas pivko nebo vínko..no nevím..Arnold už se mě stejně nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozis marja vy ste tvry :D Jo KAMe presne tak, je mi u zadku jesli mi veris nebo ne, nikdy sem si nedal cigaro a ani nedam, kolik je tady lidi co sou na tom stejne, tak co meles, jasny, sem traged, nekourim, lool: :D

2san.andreas: rozhodne ne do hospody pokecat, to me proste neba a vy furt nechapete ze sou proste lidi ktery to nebavi, furt si myslite ze jenom to co delate vy je spravny. Omy. Co budu delat..? Porad zavrenej v garazi a makat na aute, toe presne to co chci

to KAM on si nikdy neda alkohol ani na silvestra ani na vanoce a ani nepujde kalit.mne je 15 a chodim o vikendu kalit.

Tak to ses drsnak jako :lol: :D

To primator2:ja nerikam ze jsi mel cigo to ne ale rikam ze neverim ze si ho nedas TAK CTI PORADNE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja teda nevim ale myslim že člověk jako bartokar ktery sice kouři což se někomu nelíbí ale zase to vypotí v posilce.

Ja např: obcas hulim, davam vodarnu, ale zase to du vybehat a vypotit.

A někdo naopak nekouří nepije ale nic nedělá a jen sedí doma u PC (nejmenuju nikoho protože nikoho neznam)....TAK KDO ŽIJE ZDRAVĚJ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nekouřim ... vadi mě aji jen když kouř trochu citim ...

ani nepiju ... vadi mě alkohol (aji v cukroví, nebo jen když ho cítím)

nechodim do hospod neni to nic pro mě ...

klidně ať si lidi kouří ... ale třeba ne na zastávkách a nebo na veřejných místech, diť stačí odejít kousek dál a je to ...

někdo se bavil :lol:

http://www.antimult.ru/antimults/antitoons/001smokekills/antimult011-smokekills.swf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja teda nevim ale myslim že člověk jako bartokar ktery sice kouři což se někomu nelíbí ale zase to vypotí v posilce.

Ja např: obcas hulim, davam vodarnu, ale zase to du vybehat a vypotit.

A někdo naopak nekouří nepije ale nic nedělá a jen sedí doma u PC (nejmenuju nikoho protože nikoho neznam)....TAK KDO ŽIJE ZDRAVĚJ?

OT: No flames - Dej si pozor na krevní oběh. Tahle kombinace zabíjí (beze srandy) - posilka, beh x huleni, vod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak osobne jako cigarety nekourim..to se mi zda hnusny a dela se mi z toho spatne..OBCAS si dam doutnicek.. (jednou dvakrat za rok NANEJVIC!! jinak posledni dobou si OBCAS dam vodnici a OBCAS si koupim beedieska..slaby..pac silny bych nevyrzel..jednou jsem mel a bylo to sice lepsi jak cigara ale hnus..takze OBCAS si zapalym to beediesko ale to spis treba jen kdyz mamv elky nervy nebo tak..ale tesim se na zitra pac si je koupim pac mam nervy jak prase..) jinak cigaretu jsem samozrejme jako temer kazdy mlady kluk zkusil a pripadal jsem si hrozne drsnej :D..ale IHNED jsem skoncil pac mi to opravdu vubec nechutnalo to 1)..a 2)nic na tom nevidim akorat utraceni penez.. sice beedieska aj vodnice neco stoji ale neni to porad..je to fakt minimalne..maximalne tak jendo baleni tydne a to jsem s to koupil jen minuly tyden jinak jsem terba dostal jendo beediesko nebo dve a to jsem mel na tyden sice jsem to vykouril hned ale pak treba tyden dva nic..:) jako kdyz nekdo kouri tak prosim ale at mi to nefouka pod nos.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reply na BadBoy: Ono některé "Éčka" jsou opravdu zdraví neškodné, ale některé se získávají jenom chemickou cestou (např. stabilizátory do jogurtů) a v chemii toho moc zdravýho nemáš. Před týdnem byl jeden jogurt staženej z trhu protože obsahoval takový sra*ky že kdo si ho dal, tomu už rakovina střeva klepala na dveře. O weekendu si seženu emulgátorovej kalkulátor a napíšu ti co jakej obsahuje a jak se projevuje na člověku. Jinak například kdo jí margarín (náhrada másla) a koukne se na složení tak zjistí že až na dobarvení a dochucení papá umělou hmotu (naprosto stejný složení) - proto vám margarín vydrží půl roku "čerstvý". :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reply na BadBoy: Ono některé "Éčka" jsou opravdu zdraví neškodné, ale některé se získávají jenom chemickou cestou (např. stabilizátory do jogurtů) a v chemii toho moc zdravýho nemáš. Před týdnem byl jeden jogurt staženej z trhu protože obsahoval takový sra*ky že kdo si ho dal, tomu už rakovina střeva klepala na dveře. O weekendu si seženu emulgátorovej kalkulátor a napíšu ti co jakej obsahuje a jak se projevuje na člověku. Jinak například kdo jí margarín (náhrada másla) a koukne se na složení tak zjistí že až na dobarvení a dochucení papá umělou hmotu (naprosto stejný složení) - proto vám margarín vydrží půl roku "čerstvý". :D

Nemusíš si dělat zbytečnou práci, já to myslel jen pro upřesnění, aby se toho pak někdo nechytal a neptal. Ale i tak je to určitě zajímavé :). U mne teď boduje farmakologie a farmaceutická botanika, protože sem z toho dnes zkoušený a včera místo učení sem up/downgradeoval psp (konečně mi přišel ms :))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reply na BadBoy: Ono některé "Éčka" jsou opravdu zdraví neškodné, ale některé se získávají jenom chemickou cestou (např. stabilizátory do jogurtů) a v chemii toho moc zdravýho nemáš. Před týdnem byl jeden jogurt staženej z trhu protože obsahoval takový sra*ky že kdo si ho dal, tomu už rakovina střeva klepala na dveře. O weekendu si seženu emulgátorovej kalkulátor a napíšu ti co jakej obsahuje a jak se projevuje na člověku. Jinak například kdo jí margarín (náhrada másla) a koukne se na složení tak zjistí že až na dobarvení a dochucení papá umělou hmotu (naprosto stejný složení) - proto vám margarín vydrží půl roku "čerstvý". :D

ty jsi chemik nebo delas nejakou zdravku ze toho tolik vis??:) no vidis t nejspis urcite budes znat bezlepkovou dietu..:) ja polovinu Ecek nesmim a stejnak na to kaslu :D dietu drzim z vetsiny jen pred mamcou.. pac jako 24hodin denne zrat suchari a pak kdyz mamca uvari tak sae najist "normalniho" jidla je fakt vopruz..:/ zlaty rohliky a chleba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl jednou na takove soukrome přednášce jekehosi "šamana" a ten jako vykladal o potravě jako co je zdrave a tak tak třeba rikal že coca cola light je este větši sračka než obyčejna cola.

Ale hlavně řikal že jeden Hermelín je horší než krabička cigaret že by radsi vykouřil krabku než že by sežral hermoš:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl jednou na takove soukrome přednášce jekehosi "šamana" a ten jako vykladal o potravě jako co je zdrave a tak tak třeba rikal že coca cola light je este větši sračka než obyčejna cola.

Ale hlavně řikal že jeden Hermelín je horší než krabička cigaret že by radsi vykouřil krabku než že by sežral hermoš:D

Je to ale pravda, po jedení plísňových sýrů se vytváří v těle plíseň která způsobuje alergie a to je lepší dát si krabku než mít v těle rosotucí plíseň, jo a coca cola light se vůbec nedá pít vzhledem k tomu co je tam umělého sladidla je to fakt humáč :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl jednou na takove soukrome přednášce jekehosi "šamana" a ten jako vykladal o potravě jako co je zdrave a tak tak třeba rikal že coca cola light je este větši sračka než obyčejna cola.

Ale hlavně řikal že jeden Hermelín je horší než krabička cigaret že by radsi vykouřil krabku než že by sežral hermoš:D

Je to ale pravda, po jedení plísňových sýrů se vytváří v těle plíseň která způsobuje alergie a to je lepší dát si krabku než mít v těle rosotucí plíseň, jo a coca cola light se vůbec nedá pít vzhledem k tomu co je tam umělého sladidla je to fakt humáč :)

Abyste se přesvědčili co je cocacola light za svinstvo tak si ji kupte a hodte do ni mentos. Za předpolkasu že to stihnete zavřít tak to bude i lítat 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl jednou na takove soukrome přednášce jekehosi "šamana" a ten jako vykladal o potravě jako co je zdrave a tak tak třeba rikal že coca cola light je este větši sračka než obyčejna cola.

Ale hlavně řikal že jeden Hermelín je horší než krabička cigaret že by radsi vykouřil krabku než že by sežral hermoš:D

Je to ale pravda, po jedení plísňových sýrů se vytváří v těle plíseň která způsobuje alergie a to je lepší dát si krabku než mít v těle rosotucí plíseň, jo a coca cola light se vůbec nedá pít vzhledem k tomu co je tam umělého sladidla je to fakt humáč :)

Abyste se přesvědčili co je cocacola light za svinstvo tak si ji kupte a hodte do ni mentos. Za předpolkasu že to stihnete zavřít tak to bude i lítat 8)

Jn cola light a mentos. :lol: :lol: Jsme to zkoušeli z kámošema a nikdy nám to nevyletělo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem videl video..ale nejsem si jistej jestli to bylo s colou a mentoskama ale vypadalo to tak ale myslim ze to byla klasicka kola??ale nevim to jiste..na google video to bylo..flasky litali tak 5metru and zem a cola taky..:) docela mazec..jinak jsem videl video kde si nejakej krypl vzal colu do pusy a hodil si tam mentosku..nevim jestli to byl jackass nebo neco na jeho zpusob kazdopadne jednomu chlapkovi to tam pak roztrhlo bricho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu