Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik stálo Vaše PSP ?


SmoKe911

Recommended Posts

  • Odpovědi 478
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Mě moje PSP stálo bohužel bez krabice, zadního obalu,a joysticku(chybí mě jen ta krytka originální-joystick normál funguje), a bez záruky ale na druhou stranu se sluchátky, kabelem k pc , nějakou hrou na UMD disku orig , a neoprenový pouzdro origoš PSP 400Kč:bash:

Pak mě vyšlo flashnutí z 2.60 na 3.80 ... na 130kč a gigová karta 560 takže cca litr :) se vším všady. Teda ted ještě scháním kryt na baterku a joystick.

Joo a taky nemám záruční list:cry:

A co vy ? Kolik Vás stálo ?

Docela slušná cena. Na to co píšou ostatní .Seš na tom docela dobře..

Já PSP nemám a nepotřebuji ho/nechci..Takže ..0 Kč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP-3004 PB jsem dostal jako premii při zakoupení zahraniční rekreace. A dnes ještě nevím co je to UMD disk a kde ho seženu a tak jinak. Jdu si koupit kartu Memory Stick Duo 4GB a USB kabel a obal abych to hned nepoškrábal. Poraďte důchodci, co s tím. Již na tom sleduji internet (WiFi) v posteli, což je pro mě výhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Novy PSP 2004 piano black s fw 5.03 + 16 GB MSPD mark2 od Sony - 6000 Kč, kvalitní pouzdro s logem Juventus - 299, sluchátka genius - 250 (do zvukovodu... Podstatně lepší zvuk, než sluchátka k Sony Ericsson Walkmanům, ktery vyjdou zhruba na 1000). Ted se chystám koupit náhradní baterku a to bude prozatím všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Novy PSP 2004 piano black s fw 5.03 + 16 GB MSPD mark2 od Sony - 6000 Kč, kvalitní pouzdro s logem Juventus - 299, sluchátka genius - 250 (do zvukovodu... Podstatně lepší zvuk, než sluchátka k Sony Ericsson Walkmanům, ktery vyjdou zhruba na 1000). Ted se chystám koupit náhradní baterku a to bude prozatím všechno.

Wohoou, 6k za kartu, no to je teda něco...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu