Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik stálo Vaše PSP ?


SmoKe911

Recommended Posts

  • Odpovědi 478
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

mě stálo psp 3004 s krabicí a 2gb kartou a pouzdrem 2500,- ale je lehce jetý, ale není to vůbec vidět. PSP prodávám dál protože má fw 6.20 a kdo tomu nerozumí tak to koupí třeba 3500,- a já si vydělám 1000,- a kešnu si uplně nový se staršim fw aby na to šli hry a bude to asi zase psp 3004:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

muj stal 5500,- Kc koupili mi to k narozkam asi pred 4 roky (v tom dobe myslim ze to nebylo ani v praze) dostal jsem k tomu 2 hry, obal, sluchatka, nabijecku, 128 Mb pametovku to je asi vsichno ;) pak jsem koupil tvrdy logitech obal za 500,- Kc nechal flashnout za 300,- Kc a pametovku 16 Gb ( memory duo slot, a dve 8 Gb Sd karty) za 800 KC nejaky 6100 Kc podle me docela slusny co vy na to ?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám psp fat a okradli mě o 4000 ale jak shlížím nad ostatními mám to ještě levné:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::arrow: Ale někdy se mi sekne dissidie takže nic moc:cry: ale paměť 16gb je skvělá, to vám říkám!!!:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

PSP brite + lego batman pack = 5500

Tekken : DR = 350

Daxter = 350

Fifa 09 = 400

God of War = 500

Killzone = 350

Medal of Honor = 400

GTA:LCS = 500

Ridge Racer = 350

Medievil = 400

2gb Sony karta = 450

4gb Sony Karta = 550

Pozdro = 150

celkem = 10250,omg tolik sem do toho nasral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu