Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alan Wake


Lisien

Recommended Posts

cekal jsem vic,mnohem vic.Neco mezi alone in the dark(ten me bavil vic) a starym silent hillem.Ma to akorat hodne slusnou atmosferu,napad s baterkou taky slusnej,chce to vic ruznorodych nepratel,sice jsem hru neprosel ale nejak me to nenuti ji zapinat.Ovsem tenhle mesic je nabity jinymi peckami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 298
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cekal jsem vic,mnohem vic.Neco mezi alone in the dark(ten me bavil vic) a starym silent hillem.Ma to akorat hodne slusnou atmosferu,napad s baterkou taky slusnej,chce to vic ruznorodych nepratel,sice jsem hru neprosel ale nejak me to nenuti ji zapinat.Ovsem tenhle mesic je nabity jinymi peckami :)

Už jsem v šesté kapitole a je to hodně stereotypní , to že jsou tam stále stejní nepřátelé mně na této hře vadí nejvíc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky prispeji svym nazorem...zatim musim konstatovat, ze hra rozhodne nenaplnila me ocekavani.Grafika je skvela to je asi nejvetsi plus, ale akcni cas je opravdu uboha porad dokola strilet a osvetlovat nejake stiny to fakt ne. Bavilo me to asi hodinu pak je to totalni stereotyp. Co se tyce pribehu je dost jednoduchy a nic revolucniho se nekona. Tohle vsechno uz tady davno bylo. Myslim, ze co se tyce atmosfery neda se to vubec rovnat treba s Silent Hillem. Suma sumarum podle me nevyuzity potencial...lepsi nepratele trosku hlubsi pribeh jeste hutnejsi atmosfera a mohla to byt pecka..takhle zatim po zhruba 3 hodinach hrani spis lepsi prumer 6/10 ale samozrejme je to pouze muj nazor.-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, příběhově je to silné, pro ty, co umí alepoň střední EN a přeloží si texty, ale jak jsem psal výše a teď i kolega Toro, že je v šesté epizodě a je to pořád stejné .... no nevím, ale to si klidně přečti S. Kinga, k tomu 3D grafiku nepotřebuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole vy jste všichni nějak zaujatý ne? Furt stejný? To bych mohl říct že CoD je taky furt stejný že tam furt střílim nějaký vojáky :roll: To velká řada jiných her je daleko stereotipnější.. Jsem v šestý episodě a příběh je čim dál zajímavější a napínavější i když mi spoustu věcí uniká kvůli průměrný znalosti aj. Les s mlhou je udělanej geniálně a akční scény s baterkou jsou taky vymazlený.. Dle mě jeden z nejlepších tytulů poslední doby a dobře strávený hodiny v gauči :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xDante: Měli ohromný potenciál - nemuseli se zaměřit jen na jednu noční můru, mohl prožívat více nočních můr. Prostředí mohlo být variabilnější. To, že tobě se to líbí zase neznamená, že se to musí líbit všem ostatním. Stejná situace, jako s bioshockem, co? :/

Mígl: Jenže v CoD se mění prostředí. Příběh být zajímavý může, ale když vím, že budu pořád bojovat proti úplně stejně vypadajícím nepřátelům úplně stejným způsobem (sviť baterkou a pak zastřel/sviť světlicí a pak zastřel/vystřel světlici) v úplně stejném prostředí, nic mě osobně netáhne hrát to dopředu. Pokud budu chtít skvělý příběh a nic více, zahraju si pořádné RPG, nebo si přečtu knihu.

Zabodl jsem to v páté kapitole. Alan jde definitivně z mého Xka, bohužel :(.Tuhle hru si koupit, tak si rvu vlasy. Ohromný potenciál, šíleně dlouhý vývoj a vypadne kopie Alone in the dark. Smutný :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No lidi jak tak koukám, tak asi zruším předobjednávku když to má tolik negativních ohlasů :(

škoda no

Máš přeci svou hlavu ne...Každému se líbí něco jiného ! Když vyjde humus hra,tak někteří jsou stoho hotový ,že je to bomba ale mě to zase nepříjde! Já pařim Alana a jsem moc spokojený ,grafika je moc krásná prostě všechno vypadá moc krásně! Nevím načem to hoši pouští ,že se jim nelíbí grafika a nebo,že je hra stereotypní.. Všude ta hra dostává vysoké hodnocení akorát tady někteří hoši jsou obrácení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím , že nikdo nenapsal , že grafika není dobrá , tak v tomhle nemáš pravdu . Souhlasím s tebou , že grafika je výborná a vše vypadá krásně . Ale krom některých pasáží kdy jedeš autem a nebo potom trochu pro zpestření výtahem , vozíkem na kolejích a nebo lanovkou je to stereotypní mlátička . I když někam dojedeš , tak zase na tebe vybafnou naprosto stejný příšerky s kterýma bojuješ naprosto stejným způsobem . A tomu ty neřekneš že je to stereotypní ? .Já tedy ano . A kdybych si to omylem koupil jako originálku , tak bych opravdu litoval , že jsem si to koupil .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu ty lidi, co to zde kritizují. Já nevím jak stereotyp, ale mě to přišlo celkem v klidu. Je pravda, že prakticky děláte pořád to samé, ale ta atmosféra, příběh grafika, fyzika a ovládání, z toho jsem měl mráz na zádech. Není to zpackaná práce a po konci této hry, který mě totálně rozsekal, to mohu dojmem přirovnat k Heavy Rain. Ne nejlepší, ale 9/10 rozhodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu