Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejujetější hra všech věků


DarthZelda

Recommended Posts

Monster hunter freedom 1 i 2 vcetne datadisku:D Proste nepochopim jak to ty lidi tolik chytne.

pokud sis toho nevsiml,tak datace na psp nejsou,to je novej dila a je to navic portable a ne freedom

koukni se na japonce,ty si 1. den prodeje koupili 750tis. kopii a 1 a pul mega spec. edice PSP,rekni mi, jak a PSP hra ma tokovouhle prodejnost

Patapon-ten me moc nebavil

Me and my Katamari

Loco Roco-fakt cool koncept

PeterCent:zbytecny OT a navic ma ten typas zkroucenej xicht,jako kdyby dostal pres tlamu vbmenu_register("postmenu_342517", true);

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patapon a moc sem nepochopil hru Simpson Game

Cože...???:lol:Tak to si mě dostal kámo:lol:Já vim ze simpsni nejsou nic extra,na PSP je par kvalitnejsich her ae tak pokud si nepochopil simpsny tak asi nemas moc logicky mysleni...:roll:a alespon malinkatou znalost AJ jazyka:D;)Me se simpsonovi jako hra fakt libili...dokonce sem si i koupil UMD...pak ho po dohrani hry prodal...;)skvela to hra...par zaseku tam je...nejvic lidi se tu asi ptalo na ten preskok na raketoplan ae kdyz se chvili zamyslis tak mas ukol za chvili hotovej;)a objasnil by si mi pls poradne prosim jak to myslis ze si je moc nepochopil?pac se mi zda divny ze by si neudelal ukoly ve hre:lol:;)

Jinak sem se hlavne chtel zeptat na tu hru Me and My Katamari...o cem ta hra je:roll::Ddiky...

Jo jeste pridavam hru Shreek smash and Crash:Dtaky takova blazniva:lol:

EDIT:Lance...mam soundtrack...stojí za to:lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako nejvetsikravina mi prijde Exit..je to hrozna kravina....

..je to skutecne takova kravina, nebo ses jen nemohl dostat pres par uvodnich levelu8)

..jeste hodne velka ulitlost je ten simulator vlaku (japonskyho metra)

http://youtube.com/watch?v=-UJwD2wLBMs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo, tak to vypadá hodně drsně xD Sehnat něco takového v angličtině, asi nehraju nic jiného xD

..v anglictine to neexistuje:(..

..ale par lidi tady na foru na tom ujizdelo a naglina a ni japonstina neni potreba - vsecno se prej da pochopit..

..proste jezdis metrem a zastavujes ve stanicich.. :)

..ma to hustou grafiku - je to jakoby interaktivni video - takze super real:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Echochrome

patapon a loco roco jsou best hry takže nechápu proč je to ulítlé, možná u pataponu jak musíš mačkat do rytmu u toho jsem málem šílel a musel jsem mít klid u toho, protože v kraválu se to nedalo hrát

jinak ještě všechny japonské hry jsou ulítlé - ta jejích grafika a ztvárnění postav jsou takové divné - kromě pokémonů, ty ještě snesu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu