Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejujetější hra všech věků


DarthZelda

Recommended Posts

ehm, mam to brat osobne? :dozey:

rozhodne ne, ja proti vam co jste v tom nahrali 200 nebo kolik hodin nic nemam. Ja jen nechapu, jak to nekoho bavi:D Sam jsem se dost snazil do obou dilu dostat a pripadalo mi to, ze to ma jen samy problemy, ale nic proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krome tech animovanych infantilnich japonskych pecek, ktery uz tu kazdy jmenoval ...me napada akorat Star Trek tactical assault, protoze je to proste hra na tema star treku a ten je sam o sobe dost ujetej :D

jinak Sir Jarousek ma vlastne pravdu... monster hunter je taky celkem ulitla gameska, sice ne ustrednim tematem hry, ale spis bonusovymi prvky... jako treba ochoceny prase, kterymu se daji menit oblecky a to nemluvim o tom, ze je ve hre celkem dost mluvicich kocek, ktery obcas delaj dobry hovadiny... kdo hral monster huntera, vi o cem je rec ...nya! :lol:

2termix: taky jsem do ty hry blazen... ale treba tohleˇ ...prijde ti snad, ze to neni ujety?! xD

screenshot008vp8.png

screenshot034qm8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu