Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s GTA IV


Mr. Eskymo

Otázka

Ahoj. Stahl sem si GTA IV pres torrenty a vypalil sem ho na notebooku na dvd philips rychlosti 2x - 2,4x. Hru hraju ale blbe se mi nahravaj textury takze treba kdyz jedu autem tak mam pod sebou rozmazanou silnici a vypada to jako kdybych letel kousek na zemi nebo jedu rychle a najednou narazim a po chvili se tam obevi neakej predmet a baraky kolem sou taky rozmazany ale po chvili se to vsechno nahraje. Nemate nekdo podobnej problem a jestli jo tak co s tim mam delat??? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
omg fko HDD nepotřebuješ kdyby jo nemohl bys to bez něj hrát to zaprvé, pálit 8x? pleteš si pojmy s dojmy, čím pomaleji pálíš tím je to lepší

rikal jsem ze si to myslim tzn. ze se v tom nevyznam a rikaljsem taky ze HDD musis mit pokud nechces aby se ti hry sekali a to je jak s GTA4 tak s CoD3 a 2 u me a taky s nfs a buhvi cim jeste :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
HDD mít nemusí ikdyž to ten problém může vyřešit..... stačí flashnout mechaniku na ale jen flashnout mechaniku navyšší rychlost čtení (12x) :dozey:

zvláštní já ji mám zpomalenu(nevim na kolik neflashoval jsem to já...ale mám ji o hodně tišší než předtím) a jede to v pohodě(teda vobčas de trochu vydět jak se to dokresluje,ale jedině v baraku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hm, tak to je teda pěkně na nic :-( Koupil jsem si kvůli tomu HDD a stejně to pořád dokresluje ty textury, vypálil jsem to na nejnižší možnou rychlost v CloneCD a začlo to jít lépe, baráky se už nedokreslovaly, ale jakmile jsem šel na xbox live, xbox se uptadoval a zase to začalo dělat :-( Beztak tuhle verzi vydali Rockstar, aby si ostatní koupili originálku, ať to můžou hrát bez dokreslování :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu