Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní her na TV přes composite kabel (FuSa plugin-FuSa v1.0 build 047b)


tekken90

Recommended Posts

Čaj jede mi to fajn, ale obraz je černobílej (ano mám barevnou TV), je černobílej i když dám composite kabel normálně do TV a zapnu to přes menu Switch to TV (musim přepnout progressive jinak mi to bliká), někdo nějaký nápad co je s stím?

edit:

tak to není composite ale component. prostě má ve výstupu 5 jacků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to sem udelal ale ted kdyz to mam vsecko spoüsteny a pustim gta tak v tom jak se nacita se sekne a vypne se co stim

nevim co s tim mam delat vzdycky se mi to kousne

Me to dela taky a problem ze PSP havaruje pri pripojenem kabelu.

Kabel do psp zapojim az po zmacknuti +-, kde zapnu conect TV a je to OK.

Pomer stran resim na TV, prepnou na 16:9.

Barva mi vypadava kdyz mam video auto, ale v NTSC jde barevne.

Jediny problem kabelu je mizerna kvalita stineni a zvuk se vaze do obrazu.

Bylo by dobry dlouhou cast kabelu vymenit za kvalitnejsi kde je kazda zila s extra stinenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
pls nemohli by ste mi poradit pucil sem si od bratra kabel na jedny strane mam 3,5 jeckten zapojim do psp a na druhy to mam 3 sinche ktery zapojim do psp (kabel je od nokie) mam zapojenej kabel na televizi nastavim spravnej vstup.pustim hru kterou mam ulozenou na karte (virtual tenis 3) zmacknu to + a- a nic se nestane mam firver 3.9 a plugony sem tam dal podle navodu v cem je problem??

Jestly je to jen 3,5 jack a na druhý straně 3 sinche tak je jasný že to nepujde... :D musíš mít ten přímo k psp s tím jackem a ještě tím konektorem vedle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

...zkousel jsem dat jak jsem to mel vse spustene nastaveni tv ale nikde to tam nebylo nevi nekdo kde to najit? Ta tv je sony asi 2,5roku stara pls heelp

EDIT:ta tv ma jen 3vstupy a ten av cabel ma 5jacku nevite jestli je nejaky scart nebo neco at to jede bareeevnee?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FuSa SD v1.0.47b release

OK, this is final release of build 47, it has a lot of changes listed below.

Changes:

* New SpeeDBooster now compatible with all PSone games

* New hotkey (Disable\Enable plug-in)

* Configuration file

* Adjustable hotkeys

* Adjustable screen position

* No more "grab vram" option (use FuSa ScreenShoot! instead of it)

* New docs (pdf)

http://foosa.do.am/news/2008-08-05-5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fatalis vole ty se tady do me ne*er,ja se neptam tebe ale jinych a rozhodne chytrejsich ohledne psp,tak ani v te new verzi to mhp nejede normalne.

jjale jednou jsem ti rikal ze jsem se ptal prodavace ktery se vyzna rek ze takovi scart neexistuje a ty se tu zeptas 3 krat tak jsem to musel napsat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej ptam se jak pako porad ale nikdo mi primo neodpovi,existuje scart ktery ma vstup pro 5cinchu?:Dja rikam ze to fachci ale je to cernobile a proto chci vedet to s tim scartem:D
existuje, chápu to tak, že máš doma 5 cinch kábl a TV jen se 3 vstupama? potrebuješ do SCART narvat neco abys jich měl 5 ? i modý a zelený?

Nebo chceš koupit ten kabel a nevíš jestli něco takové existuje, aby to pak šlo na TV s 3 vstupama?

Nebo sem vedle jak ta jedle?

Myslíš tohle?

vg0h07.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu