Jump to content

Hraní her na TV přes composite kabel (FuSa plugin-FuSa v1.0 build 047b)

tekken90

Recommended Posts

Zatím podpora her nic moc ale aspoň něco ;)

FuSa v1.0 build 045

http://dl.qj.net/FuSa-SD-v1.0.47b-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/17574/catid/151

stránka projektu: http://foosa.do.am/

1 ) Rozbalte, vytvořte si na rootu složku seplugins (pokud ji tam nemáte) a vložte do ní soubory dvemgr.prx, FuSa.prx a game.txt (pokud už nějaké pluginy používáte editujte game.txt a přidejte řádek ms0:/seplugins/FuSa.prx)

2 ) V recovery menu aktivujte plugin. Při spuštění hry by se mělo samo aktivovat menu, pokud ne stačí stisknout "-" a "+" najednou

.:::: FuSa menu by Andy_maN ::::.

|Cable: inserted - composite | indikuje jaký typ kabelu je zapojen

| > DISABLE PLUGIN | vypnutí pluginu

| SWITCH TO TV | přepnutí mezi TV/PSP(LCD), můžete také použít tlačítko jasu na PSP

| SPEED BOOSTER [ ] | povolení SPEED BOOSTER

| FuSa's priority < % > | nastavení priority

| Minimal FPS < f > | minimální FPS

| FULLSCREEN MODE < 1 > | fullscreen mod , 1- 16:9, 0 - 4:3

| GRAB VRAM TO VRAM.BIN | ukládá aktuální VRAM (video ram) do souboru (která může být později prohlížen pomocí Andyho programu RVV2)

| EXIT MENU | vypnutí menu, nebo stačí stiskout O

:: FuSa by OldPrisoneR ©2008 ::

Hot keys

"-" + "R" - přepnutí mezi TV/PSP

"-" + "L" - vypnutí/zapnutí Speed Booster

Novinky ve verzi v1.0 build 045

* Now FuSa support 6 languages (ENGLISH, RUSSIAN, GERMAN, ITALIAN, DUTCH, POLISH)

* Fullscreen mode 2 was added (REAL FULL SCREEN!)

* You don't need dvemgr.prx now

* Now you can just hold RIGHT and LEFT buttons while setting up FPS/priority - values will scroll automatically

* NEW: menu hotkey was added - hold R-TRIGGER while setting up FPS/priority - 10x scroll speed

* And a few code improvements

Novinky ve verzi v1.0 build 047b

* nový SpeeDBooster, kompatibilní se všemi PSOne hrami

* nová hotkeys: "VOL -" + [ ] aktivuje/deaktivuje plugin

* přidán konfigurační soubor (fusaconfig.db se vytvoří při prvním spuštění pluginu)

* nastavitelné hotkeys

* nastavitelná pozice obrazu

* odstraněna funkce "grab vram" (můžete použít FuSa ScreenShoot!)

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak to je bomba :D ...akorat doufam, ze se brzo dockam i buildu s plnou podporou monster hunetra...

edit: vyzkousel jsem to a mam dotaz... jsem jedinej kdo ma vystup na televizi 3:4 misto 4:3? :lol:

edit2: zkousel jsem si zahrat i wipe out pulse na rychlostni uroven phantom a vubec to nesztraci FPS... hmm, nekdo odvedl sqelou praci, uz se nemuzu dockat na dalsi verze

Doma mám kabel z gamehouse.cz za 399Kč .

Stáhnul jsem tu nejnovější verzi nahrál dvemgr.prx , FuSa.prx do seplugins a editoval game.txt a přidal ms0:/seplugins/FuSa.prx . Jdu do recovery menu a dávám plugin na ENABLED a dostávám se do menu...Připojuji kabel do PSP a zapínám hru...dostanu se normálně do menu , ale je na PSP a televize je stále černá:( nevíte co s tim je?;)

Doma mám kabel z gamehouse.cz za 399Kč .

Stáhnul jsem tu nejnovější verzi nahrál dvemgr.prx , FuSa.prx do seplugins a editoval game.txt a přidal ms0:/seplugins/FuSa.prx . Jdu do recovery menu a dávám plugin na ENABLED a dostávám se do menu...Připojuji kabel do PSP a zapínám hru...dostanu se normálně do menu , ale je na PSP a televize je stále černá:( nevíte co s tim je?;)

dal si Switch to TV ? :)