Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 a CRT televize


Filc@

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Osobně jsem byl dost vyděšený, když jsem kupoval Xbox 360, protože nemám HD televizi a všichni mi tvrdili, že je to jako hrát na PlayStation 2. Je to blbost, pokud máš alespoň 60hz televizi, tak je to naprosto v pohodě. Viděl jsem u dvou kamarádů ty samé hry jako hraji já na LCD televizích s HD Ready a rozdíl jsem vážně velký neviděl (především výraznější barvy, ale nic zásadního). Takže doporučuji se s HD televizí neznepokojovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to v pohodě až na některý hry...např. gta4 měl jsem misi zastřelit jednoho týpka přes okno odstřelovačkou ale on byl za zdí...a přes to okno šel vydět telefon a na něm napsane telefonní číslo...jenže ani na velký telce to nešlo celý číslo přečíst xD ... eště štěstí že předtím byla ukázka a tam to číslo šlo v pohodě vydět...

ale i u ace combat 6 - jak máš zobrazený hud tak těžko vydíš ty označený cíle zeleným čtvercem:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Osobně jsem byl dost vyděšený, když jsem kupoval Xbox 360, protože nemám HD televizi a všichni mi tvrdili, že je to jako hrát na PlayStation 2. Je to blbost, pokud máš alespoň 60hz televizi, tak je to naprosto v pohodě. Viděl jsem u dvou kamarádů ty samé hry jako hraji já na LCD televizích s HD Ready a rozdíl jsem vážně velký neviděl (především výraznější barvy, ale nic zásadního). Takže doporučuji se s HD televizí neznepokojovat :)

Jak velkej je to "průser" když ta moje telka ma jen 50Hz? Na Vánoce si chci koupit nejaky LCD velky, protože do HDTV je mi až moc velká škoda vrážet tolik peněz.... Navíc, pokud bych se doma zmínil že chcu asi všechny prachy vrazit do "věci na hraní" poslední co bych z domu viděl by byly dveře :arrow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No každopádně :) Však ju mám taky a stačí to. Naco hned vyvalovat prachy za něco, co za rok bude minimálně o 50prcnt levnější.

Už se těšme jak přijde marketingová masáž ať rychle všichni kupujme BlueRay disky ,přehrávače a jiné serepičovinky a tlačme těm megaorganizacím do jejich nenasytného chřtánu............uffff jsem si ulevil. Dik jak cip. Čest jak pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu