Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jestli se ještě dikážeš ostat do HR8 tak byych doporučil si udělat nějaký dobrý ice dualky a zabíjet brown blangogu je tak 10-15 min sólo a brown blangoga má pro mě hammer co vydrží do koce hry hodně dobrou katanu a celej set na gunner má speed fire u raketometu když nemáš rapid fire nemusíš přepíjet zkoušely jsme tak plesiot v G-rank pro 3 všichni měly nabito thunder nebi fire a byl do dvou minut a to samý se dá udělat skoro se všema monstrama třeba i gold rathian nebo silver rathalos a jstli potřebuješ hammer nutně možná bych udělal pro zatim jen ten juggernaut vilepšit blcksmith to už se dá v HR7 a jestli umíš kirina v tréninku tak hammrem ho občas stihneš i pod 3 min tak jsem si vydělával expand pickaxe abych měl melange ore a phantombuterfly přecejenom je najít neni moc velká pravděpodobost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se ještě dikážeš ostat do HR8 tak byych doporučil si udělat nějaký dobrý ice dualky a zabíjet brown blangogu je tak 10-15 min sólo a brown blangoga má pro mě hammer co vydrží do koce hry hodně dobrou katanu a celej set na gunner má speed fire u raketometu když nemáš rapid fire nemusíš přepíjet zkoušely jsme tak plesiot v G-rank pro 3 všichni měly nabito thunder nebi fire a byl do dvou minut a to samý se dá udělat skoro se všema monstrama třeba i gold rathian nebo silver rathalos a jstli potřebuješ hammer nutně možná bych udělal pro zatim jen ten juggernaut vilepšit blcksmith to už se dá v HR7 a jestli umíš kirina v tréninku tak hammrem ho občas stihneš i pod 3 min tak jsem si vydělával expand pickaxe abych měl melange ore a phantombuterfly přecejenom je najít neni moc velká pravděpodobost.

Díky, už jsem si ho udělal, celkem dobrej hammer... Vylepšil sem si na farmé těžení a brouky a tam sem všechno našel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jóóó přes sobotu a neděli jsem zas pařil portable 2nd G tak jsem dělal jen trainingy a mam nové recordy(časy)

Kut ku 0:23 s LBW

Congalala 0:57 DS

Khezu 1:54 SnS

Diamo 0:46 LS

Blangoga 1:48 LBW

Yian garuga 2:23 Hammer

Tigrex 2:01 GS

Diablo 2:02 Hammer

Gravios 1:09 SnS

Kirin 1:54 Hammer ... ale podle videí myslím že by šel LS rychlejš ale zkuste něco trhnout dělal jsem to celej víkend :-)

http://www.youtube.com/watch?v=KGTVL8Rb9fs&feature=related

http://www.youtube.com/user/llskyll777#p/u/12/L6_CW_7ggcM

ten má trošku víc xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si dělám ten hammer z Cooper Blangonga(je lehká, dal jsem jí na první pokus v pohodě :D )... A potřebuju LthrC. BlangoTail... Když to chci získat, tak ho pusim rozbít(s hammrem), nebo useknout(s LS)?

EDIT: promiňte za double post...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jedno dá se rozbít všim a doporučuji brown blango armor na gunner má speed fire (nemusíš přebíjet) to to pak jede. a white fata armor bych si nedělal sice má 1 část zbroje 118 ale má blbý skilly a palcát asi 1640+ nemohu se podívat páč jsem si o víkendu nechtěně smázl save :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj v singlu v ********* (poslední hvězdička) když vše splníš oběví se ti tam quest great arena rathalos naruga tiigrex a ještě něco a když to uděláš jsou tam surovyny z G-rank ne z High rank.

a HR 8 přece je G-rank, žejo? Takže už teď to můžu sehnat v questu HR 8, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ho máš i vylepšenej?jestli jo tak můžeš potvrdit jak je skvělej :D:D:D a žádný trick nevim vím jen to že je docela velká pravděpodobnost tak nic nepoužívam ale když máš full zbroj např. gold rathiana máš o 25 procent vyšší odměny co já vim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ho máš i vylepšenej?jestli jo tak můžeš potvrdit jak je skvělej :D:D:D a žádný trick nevim vím jen to že je docela velká pravděpodobnost tak nic nepoužívam ale když máš full zbroj např. gold rathiana máš o 25 procent vyšší odměny co já vim.

Ne, ještě ho nemám vylepšenej... :D A ted si prave chci delat ten set z Rathalose... Ale nechápu, že po vylepšení má 1600 s bílou ostrostí a ja jsem viděl na videu jednoho týpka, co měl hammer z fialovou ostrostí a síla byla přes 2100... Jak je to možný? (byl to jinej hammer, než z tý blangongy...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu