Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

uz to frci, diky vam obema, kdykoliv bude treba help, staci se ozvat :P

Uzi si ho v zdravi LOL... :cheesygrin:

BDW mohol by si zobrat ten Smolder Dragonsword a ist na quest,ci to pri loadingu hry nesekne ako mne?Ak nie tak to bude asi fakt tym patchom co som zadelil,alebo fakt nvm :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Problém: Hned na začátku mám udělat well-done meat, ale udělám maximálně burn meat

EDTI : OMG Já sem to spálil :D

LOLec :lol: jako nic v zlom,ale na tom sa budes smiat za chvilku co si napisal :lol:

On zmeni farbu raz=rare stejk druhy raz WD stejk pri obycajnom grile...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém: Hned na začátku mám udělat well-done meat, ale udělám maximálně burn meat

EDTI : OMG Já sem to spálil :D

haha :D taky sem s tím měl problémy poprvé :D musíš počkat až se ten steak zabarví :D nebo se na to vybodni , je to jenom trénink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš no , na nic víc nebyl čas :D ještě ten teostra horn+ na expert jewel a je to nádhera .. Takže musím udělat nějakou dragon zbraň... z čeho padaj blaze sacy ? volganos a ? nejede mě skies ..
cumel sem tve co fsecko si stihl za 90h... nerikam nic mno :X blaze padaji z G kutku, volganose a lose
:blink1: :cry: :idea:

ty si stahoval nejaky novy patche atp? esli jo, zacni patchovat znova uplne cisty iso...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pozor...Bolo to koli tomu PapimeruPSPv1 Ktory som mal od zaciatku,ako ho vypustily.Toto nebol jediny bug,ktory som nasiel...Co je vo verzii v2 neviem,ani nechcem.

Osobne doporucujem End of Time patcher.Ak chcete uploadnem.

jj pls uloadni ho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff killo, tak sem si dodelal ty LS co mi chybely a orbituary X set :P 4x sem musel na red blangu nez pustila fang (ja vul si nevsim ze mas ledovy kladivo, tak sem zkousel beat LS+ ... ) a khezua na ten Howling devil slicer , o losovi na wyvern blade Silver nemluve :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff killo, tak sem si dodelal ty LS co mi chybely a orbituary X set :P 4x sem musel na red blangu nez pustila fang (ja vul si nevsim ze mas ledovy kladivo, tak sem zkousel beat LS+ ... ) a khezua na ten Howling devil slicer , o losovi na wyvern blade Silver nemluve :P

To mas pekne ulachcene :P na ten Howling ti chybal uz len jeden khezu steak a na full Obi X len 2x venom sac :lol: o ostatku ani nehovorim :) Inak mas tam rozrobeny Naruga guner set ;) A na Diablo Z ties chyba len par veci(ten si teraz spravim)Podla mna jeden z naj setov HGE,Sharp Sword,Sharpness+1,RA+3 a myslim ze aj Evade+2 sa tam vojde,ked len RA+2...Hi def. a uzitocne skilly :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pekne ulachcene :P na ten Howling ti chybal uz len jeden khezu steak a na full Obi X len 2x venom sac :lol: o ostatku ani nehovorim :) Inak mas tam rozrobeny Naruga guner set ;) A na Diablo Z ties chyba len par veci(ten si teraz spravim)Podla mna jeden z naj setov HGE,Sharp Sword,Sharpness+1,RA+3 a myslim ze aj Evade+2 sa tam vojde,ked len RA+2...Hi def. a uzitocne skilly :bash:
hmmmm, toho diabla sem si nevsiml... du na to mrknout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak mas tam vsetky gemy na evade+2(myslim,ze na Yama blade sete) a aj vsetky gemy na evade inc.(na to som minul 10x Naru strong wing :roll: )Tak isto na upgrade vsetkych volganos zbrani chybaju uz len tie gravios heavenly plates LOL (uz len :lol: ) mno podla mna good fire zbrane,hlavne GL ;)

//Este som zabudol,su tam nejake rushed zbrane,ten prvy GS,potom hammer a Lance,bol tam aj Goods LBG,ale uz neni a Thrue eternal schism su tiez rushed...Nie ze to predas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aky tutorial potrebujes?Full wall?Ci aky...

mno ty zbrane z ancient stonu si nechavam, nicmene porad sou tam mezery k mym milackum (neni naruga LS :((( ) nicmene ja uz se s tim nejak poperu, a jewely mas dobry, to kazdopadne diky :)

mno na ten naru LS chybal len heavenly plate...Potom som spravil ten gunner set no...Ale sak ty si poradis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu