Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Killer beattle jsem z kamasi získal, ale jinak nevím kde (ale zaručeně ho získáš ze stromu co si můžeš postavit za Pokke points).

Ty Goldenfish...je to sektor 6.. (sou tam myslím krabi) no tak když jdeš až k té vodě, tak tam jsou jako kdyby 2 takové stromečky nebo co to je. Tak mezi ně vejdi, nalistuj si Wormy nebo čím to tam lovíš a lov. Lov jen zlaté rybky.

BTW... kamarád to měl asi za 2 minuty (hned mu tam připlavali), já jsem to dělal asi 20 minut :D ... když tam žádná nebude, tak přejdi do jiného sektoru a zase zpět, ono se to „zresetuje“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killer beattle jsem z kamasi získal, ale jinak nevím kde (ale zaručeně ho získáš ze stromu co si můžeš postavit za Pokke points).

Ty Goldenfish...je to sektor 6.. (sou tam myslím krabi) no tak když jdeš až k té vodě, tak tam jsou jako kdyby 2 takové stromečky nebo co to je. Tak mezi ně vejdi, nalistuj si Wormy nebo čím to tam lovíš a lov. Lov jen zlaté rybky.

BTW... kamarád to měl asi za 2 minuty (hned mu tam připlavali), já jsem to dělal asi 20 minut :D ... když tam žádná nebude, tak přejdi do jiného sektoru a zase zpět, ono se to „zresetuje“.

nejspis treba kamos pouzil "Golden fish bait", na kteroju jdou jenom zlaty rybky? :)

takze: Fire Fly + Snakebee Larva = Golden Fish Bait

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG..co z ty hry mas kdyz se tu ptas na kazdou blbost a nehrajes to sam a nepoznavas hru :D...chytej v lokacich brouky ! nebo v pokke farm !..mrkni na www.gamefaqs.com a tam mas mapy kde jsou brouci abys to nehledal ,kdyz uz nedokazes sam hrat :D

hm dokazu sam hrat jenze me to hledani nebavi nejradsi zabijim monstra :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
yop yop du na to........:) ale nezda se ze by mu chtel upadnout

hele ja tu hru znam skoro nazpamět :) vem si nejaky fire GS nebo Katanu a sekej ho furt do ocasu nejlepsi je charge u GS když tě chce ocasem švihnout a přitom se mu zvětši ocas a zaboři se do zebě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu