Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Toto jsem slyšel.


bigblackhemi

Recommended Posts

OK. Jsem lama. Slyšel jsem, že pokud hrajete hru, tak ta si sama detekuje fw a přehraje ho automaticky na ten novější. Je to možné? Moc tomu nevěřím, protože tady na těchto fórech o tomto problému ani zmínka. Chci koupit PSP, tak jen sháním nějaké info. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nová hra by nemusela na starém fw fungovat? Co třeba novinky jako VC stories? To znamená, že majitel PSP musí updatovat fw na novější verzi?

Chci koupit PSP a narvat do ní fw 1.5. Kvůli ISO hrám. Nerad bych potom updatoval a následně downgradoval dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nová hra by nemusela na starém fw fungovat? Co třeba novinky jako VC stories? To znamená, že majitel PSP musí updatovat fw na novější verzi?

Chci koupit PSP a narvat do ní fw 1.5. Kvůli ISO hrám. Nerad bych potom updatoval a následně downgradoval dokola.

..precti si topic pro zacatecniky a neco o hombrew s nazvem DEVHOOK...

..DEVHOOK je programek, ktery "emuluje" vyssi fw (tusim, ze dnes uz dokaze i 3.01...ale nevim jiste), takze i na PSP s FW 1.50 si zahrajes nejnovejsi hry bez nutnosti neustaleho downANDup gradeovani (jako sem to delal ja v dobe kdy jeste nebyl devhook a GTA LCS slo pouze na fw 2.0 :) )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě máš originálku vice city kterí chce myslim 2,81 že? ale ty máš 1,50 a kdybys updatoval takl už to zpět na 1,50 nedostaneš. takže použiješ Device hook naemuluješ si požadovaný fw originákla to zblajzne a paříš. Emulovanej fw ti běží z karty. Pak ho vypneš a máš zase 1,50. Jak dokonalé. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonalé a prosté. Jen ještě jedna lama otázka. Jde nějak poznat verze fw v obchodě kde PSP budu kupovat kromě označení písmena na obalu z venku krabice? Myslím, že jestli mě nechá prodavač otevřít krabici s PSP to bude někde zřetelně vyznačené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonalé a prosté. Jen ještě jedna lama otázka. Jde nějak poznat verze fw v obchodě kde PSP budu kupovat kromě označení písmena na obalu z venku krabice? Myslím, že jestli mě nechá prodavač otevřít krabici s PSP to bude někde zřetelně vyznačené?

..pokud te necha kouknout na psp, tak ho zapnes a v system setings - system info (nebo tak nejak) je napsanej FW co v tom je instalovanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
jak se upgraduje? Dejme tomu, že mám fw 2.60. Chtěl bych to upgradovat na 2.71 a potom downgradovat na 1.5.
Stiahnes si FW 2.71 (www.pspupdates.qj.net) potom ho hodis na kartu PSP/GAME/UPDATE/EBOOT.PBP a pojde v PSPcku do hry z karty potom uz len napojis nabijacku k PSPcku a huraa FW 2.71 je tu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se upgraduje? Dejme tomu, že mám fw 2.60. Chtěl bych to upgradovat na 2.71 a potom downgradovat na 1.5.
Stiahnes si FW 2.71 (www.pspupdates.qj.net) potom ho hodis na kartu PSP/GAME/UPDATE/EBOOT.PBP a pojde v PSPcku do hry z karty potom uz len napojis nabijacku k PSPcku a huraa FW 2.71 je tu...

hele, sice je to OT, ale ja sem delal upgrade na 3.02, baterku sem nabil na 100%, ael nemel sem ji v nabijecce kdyz sem delal upgrade.

Normalne sem ji vytah, zapnul PSP, jel do Game¨, dal Update a vsechno v poho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se upgraduje? Dejme tomu, že mám fw 2.60. Chtěl bych to upgradovat na 2.71 a potom downgradovat na 1.5.
Stiahnes si FW 2.71 (www.pspupdates.qj.net) potom ho hodis na kartu PSP/GAME/UPDATE/EBOOT.PBP a pojde v PSPcku do hry z karty potom uz len napojis nabijacku k PSPcku a huraa FW 2.71 je tu...

hele, sice je to OT, ale ja sem delal upgrade na 3.02, baterku sem nabil na 100%, ael nemel sem ji v nabijecce kdyz sem delal upgrade.

Normalne sem ji vytah, zapnul PSP, jel do Game¨, dal Update a vsechno v poho...

Tam jde - myslím - o to, že když máš PSP v nabíječce, tak je malá pravděpodobnost, že by se ti vybila baterie. Tím také snížíš možnost bricku, že.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se upgraduje? Dejme tomu, že mám fw 2.60. Chtěl bych to upgradovat na 2.71 a potom downgradovat na 1.5.
Stiahnes si FW 2.71 (www.pspupdates.qj.net) potom ho hodis na kartu PSP/GAME/UPDATE/EBOOT.PBP a pojde v PSPcku do hry z karty potom uz len napojis nabijacku k PSPcku a huraa FW 2.71 je tu...

hele, sice je to OT, ale ja sem delal upgrade na 3.02, baterku sem nabil na 100%, ael nemel sem ji v nabijecce kdyz sem delal upgrade.

Normalne sem ji vytah, zapnul PSP, jel do Game¨, dal Update a vsechno v poho...

Tam jde - myslím - o to, že když máš PSP v nabíječce, tak je malá pravděpodobnost, že by se ti vybila baterie. Tím také snížíš možnost bricku, že.. :)

njn...priste az budu dealt upgrade tak PSP necham v nabijecce..kdyby nahodou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu