Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s nahadzovaním FW do psp fat


kloaka

Otázka

čaute, mam psp fat, a par mesiacov dozadu som si nahodil CF 3.53 m33 a všetko šlapalo jak malo... ale potom vyšiel další a další a další a tie mi proste nechcú ist... nech tam dam hocijaky, tak mi zmrzne psp...

tymto by som chcel poprosit nejakú dobrú dušu, ktora sa do toho vidí, či by ma neskontaktoval na icq, a pekne by mi to pomohol spravit. budem velmi zaviazany... chcem si zahrat najnovšie hry a bohuzial nemôžem, a dokonca mi nechcu ist ani staré ktore som mal rozohrate... :( Vopred dakujem :)

moje icq - 331 837 416

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
a to nebudem potrebovat potom ani pandoru?

mozte sa mi prosim niekto ozvat na tom icq a pomoct mi stym? nechcem tam niečo pokazit :) prosim prosim

vyzkousej a uvidis, jestli to pomuze...

jdi do recovery menu(vypnout psp, tzn. power button podrzet cca 5 sec v horni poloze... pri zapnuti psp drzet R trigger)

v recovery menu zvol Advanced ->/Format flash1 and reset settings

pak jenom back, exit a uvidis, jestli to pomohlo... melo by :)

tot vse... neni to nijak nebezpecny zakrok pro psp... ve flash1 jsou ulozene pouze nastaveni psp nic vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A na co je to tlacitko thanks ? :dozey:

asi chtel podekovat vsem a lepe, nejen hloupym tlacitkem..

Vypada to divne, kdyz ti nekdo napise reseni a ty misto toho, aby jsi odpovedel zda to teda pomohlo a zda je to uzavrene, jen kliknes na THX a pak to vypada, jako kdyz jsi se ztratil a nikde neni potvrzene jestli mu to teda pomohlo..

Vsadim se, ze kdyby to tak udelal, stejnak by nekdo po par dnech napsal: "Tak co, pomohlo ti to?"... :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu