Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 - Odkud stahujete hry?


white

Otázka

Recommended Posts

  • 0

No já jako stahuju z torrentu, většinou beru torrenty z gamestorrents.com a když tam ta hra není, tak ji vyhledám na mininova.org a vezmu tu co má nejvíc seedu. A jsem spokojenej, zatím všechny co jsem stáhl měli stealth a všechno ostatní co je v xdvdmulleter a jsou funkční :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No já jako stahuju z torrentu, většinou beru torrenty z gamestorrents.com a když tam ta hra není, tak ji vyhledám na mininova.org a vezmu tu co má nejvíc seedu. A jsem spokojenej, zatím všechny co jsem stáhl měli stealth a všechno ostatní co je v xdvdmulleter a jsou funkční :D

Jak dlouho z torrentu stahuješ? Přibližně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak jak co, třeba GTA 4 a Assains Creed jsem měl za 1 den, protože to mělo mooc seedu. Ale ty méně populární a starší hry co moc lidí už nestahuje a neseeduje mi trvá tak 10 dní...

Stahuju právě taky tak (BitComet) a z třech zkoušených torrentů (i s největším počtem seedů) se mi nezačal stahovat ani jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já taky stahuju přes Bitcomet a když chci nějakou hru,tak dám stahovat třeba tak 4 torrenty od tý hry, nechám to běžet tak 2 hodiny a pak se na to kouknu a ten torrent co má nejvíc procent staženýho nechám běžet dál a ostatní vymažu.No bohužel nějaký hry přes torrent už stáhnout nejdou,tak si jednou koupím na měsíc rapidshare a stáhnu si ty hry co přes torrent už nejdou...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bud od tud (nejčastěji) nebo z warfora, xbox360warez (vždy jen rs.com)

na xbox-sky jsem zaregistrovaný , ale zapoměl jsem heslo :D , no vlastně nezapoměl ale objeví se mi tam jen taková čára User login a nepřihlásí se to

čoveče tenhle problem tam mam taky a vubec nechapu co to má znamenat:((Trvá top už cca mesíc i když si obnovím heslo tak to stejně nejde:((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bud od tud (nejčastěji) nebo z warfora, xbox360warez (vždy jen rs.com)

na xbox-sky jsem zaregistrovaný , ale zapoměl jsem heslo :D , no vlastně nezapoměl ale objeví se mi tam jen taková čára User login a nepřihlásí se to

nedostal si nahodou ban??...aj mne sa to raz tiez stalo...mal som male ratio tak mi dali ban...teraz si ratio zvysujem s jednym programom aby som nedostal ban

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jako nevím co je za problém normálně uploadovat (seedovat),chcete aby to stahovalo co nejrychleji,ale ta vaše rychlost stahování záleží na tom jak ostatní seedují,tak když ostatní seedují pro tebe,proč by si potom nemohl ty pro ně.Myslet jenom na sebe,rychle stáhnout a pak čau,dobrý no.Co je na tom těžkýho po stažení celého torrentu ho nechat dál běžet a uploadovat (seedovat) aspoň chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu