Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Precistenie vnutra PS3 pomocou ventrilatorou


Midnight

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Psal jsem do Sony maila. Ohledně fantestu jestli je to přímo od Sony tak dané, nebo jestli to není nějaká věcička, která jim prostě unikla, nebo ani o tom nevěděli... Odpověděli mi takto: Vážený uživateli. Jsme rádi, že používáte naši herní konzoli Sony Playstation 3®, avšak nedoporučujeme dělat nic ohledně "FAN TESTU", opotřebovávají se vetráčky, které jsou uvnitř konzole a tak se i zkracuje životnost. Je to něco na způsob chyby které si Sony Enterteiment® všimla po vydání 40 GB verze Sony Playstation3®. Vývojáři naši herní konzole ihned zareagovali a odstranili tuto chybu od 60 GB verze a výše...

Nicméně je možné, že se mohou objevit takové případy, že se s tímto "FAN TESTEM" setkáte i u novějších verzí Sony Playstation 3®.....................................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, zajímavé, ale když mám záruku, tak proč ne, že? hrabat se a čistit to ručně v záruce je blbost. navíc pokud by chcípl větráček, vyměnit ho za nový není nákladná věc a nikterak složitá. navíc, jak často se tohle dá dělat, jednou za 3měsíce?

chyba to není, jen je to skrytá servisní funkce, tak bych to viděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu