Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

.:Playstation3:. LiNUX TOPiC


Nil3E

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hej lidi sice je to lol otazka ale da se nejak udelat abych mohl udelat ten format aniz bych mazal cely hdd a vytvoril si jen ten 10gb oddil na os? nekamenujte me za to ze se ptam

Hned nad tebou se na to samy ptal mefistos, proc trochu nectes? Takhle to nejde, pro vytvoreni toho oddilu je treba disk zformatovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape na to ti flashka stačit nebude zkus tam připojit třeba 128 MB, ono ti to vypočítá kolik potřebuje.

Nil3E mohl bych poprosit o reup obsahu download linků. Třeba UltraISO už není na Edisku dostupné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOPO mojí přítelkyni se osvědčilo když si na klávesnici přilepila papír se základními linuxovými příkazy. Si vyhledej příkazy k distribuci co používáš, uvidíš že za nedlouho nebudeš ten papír ani potřebovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok dobry a jednoduchy napad ted jen prijit na to jak zpatky do linuxu z xmb :-)

Takhle - http://manuals.playstation.net/document/cz/ps3/current/settings/defaultsystem.html

Zkráceně - Settings > System Settings > Default System

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOPO nic se neděje, čím víc se nás bude starat o linux na PS3 tím lépe. Musím přiznat že ho dost zanedbávám, asi tak půl roku co jsem s ním laboroval. Jakmile rybakovi dojde YDOG 6.0 budu pokračovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja chci stejne linux jen kvuli jedne veci http://forums.aeriagames.com/viewtopic.php?p=384533

aspon nemusim oxydovat na kompu od fotrika nebo na note od segry muzu to valit na ps3 jen se bojim ze to nepojede ani tak. Slysel jsem ze linux ma problemy s akceleraci grafiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOPO nic se neděje, čím víc se nás bude starat o linux na PS3 tím lépe. Musím přiznat že ho dost zanedbávám, asi tak půl roku co jsem s ním laboroval. Jakmile rybakovi dojde YDOG 6.0 budu pokračovat :D

Když bude huhla hodnej, tak bude mít YDOG 6.0 :D

Dneska mi přišel na poštu.

Dám vědět, jak to fachá... Možná i Huhla :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Topic hezkej ale na zacatku je hromada nepresnosti.

Vytky ohledne prostredi sou trosku plane nebot vzhled je kompletne prizpusobitelny. Z vlastni zkusenosti vim ze po instalaci si stejne celej vzhled prekopam dle sveho.

Taktez vytykat malo programu v zakladu je trosku zcestne, myslim si ze je lepsi kdyz mi to nainstaluje jen jadro plus par podpurnych programu a ja si dodam co chci a potrebuju.

Kdyz vemu takove SuSe (velika instalacka, hromada programu co nikdy nepouziju) a treba ARCH/GENTOO kde si nainstalim system presne jak chci a to co tam chci.

XUBUNTU a UBUNTU je oboji GTK tudiz vytka u XUBUNTU GTK+ je trosku uhozena.Taktez srovnavat vybavenost KUBUNTU a UBUNTU programy. Co vim ja tak je naprosto stejna. plus minus par mini utilit.

A neni problem do jakehokoli desktopoveho prostredi doinstalovat GTK/QT/KDE aplikaci. Jen je ten system pak zaneradeny ;)

ja chci stejne linux jen kvuli jedne veci http://forums.aeriagames.com/viewtopic.php?p=384533

aspon nemusim oxydovat na kompu od fotrika nebo na note od segry muzu to valit na ps3 jen se bojim ze to nepojede ani tak. Slysel jsem ze linux ma problemy s akceleraci grafiky

Zalezi jaky grafiky ;), DX9 a vyse je v problemech v podstate nefunguje ale starsi verze jsou ok. Nemluve o OPENGL. (Kterezto je mnohem jednodusi jak DX a dokaze uplne stejne veci jako DX. Nechapu jak se tak slozity rozhrani jako je DX mohlo prosadit. Ale asi to bude stejne situace jako u OOXML kdy bylo pro 2 pro a 20 hlasu proti a stejne to proslo :!: . Fascinujici.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scout víš o čem tu točíš, máš PS3? na té je grafika uzamčená, možná by jsi měl jít se zkušenostma do linux fora tady se probírá linux on PS3 :D

Uznavam ze je tohle PS3 forum, ale ta poznamka mi prisla obecne myslena. Tak jsem reagoval.

Kazdopadne me CELL procesor laka, kdyz by si clovek pohral s cistymi zdrojaky LINUXU, potazmo GENTOO od stage 1 tak by to mohl byt BRUTALNI vykon :), samo ze vypocetni:cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu