Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou TV k PS3


Dzunk

Recommended Posts

to PSP:

Tak předně: ne každej se hrabe v nastavení PS3. Sice konzole se snaží něco nastavit automaticky, ale ne vždy to bejvá ideální. A je dobrý to tady říct,každej se v tom běžně nevyzná jako ty.:roll:

Co se kabelu týče: Ten, co mám je certifikovanej SONY a je u toho záručák, takže kdyby blbnul, tak reklamuju.

Pozlacený konektory jsou proti korozi...ničemu jinýmu. (já teda nechci mít konektor po čase "chlupatej"8)),že lehce zvyšuje odpor,to je daň,kterou hodlám podstoupit.

Vodiče z beskyslíkaté mědi a celkové stínění kabelu je nic?...chci záruku,že to má dělat to, co vo tom píšou.

Ty píšeš o známým co si koupil "nějakej" kabel kategorie 2. Co to bylo za firmu? Reklamoval ho?....Jakou měl ten kabel specifikaci?...Byl stíněný?..Co materiál?......nevíme:?

Ten co si koupil za 200Kč?...to stejný....nevíme nic:cry:

Chtělo by, abys o tom zjistil trochu víc:!: a pak nás obohatil o svůj poznatek:bash:

to corvette:

Blu-ray filmy se dají sehnat i za 300Kč. (nový, nerozbalený, a většinou s českým dabingem)....a u nás:cheesygrin:

dodatek:

Koupí MGS4 se investice do kabelu s plným nastavením konzole začíná vracet v podobě dokonalého herního zážitku....(a bez problémů:D)

...dalším krokem bude asi zvuk..ale o tom zase někdy jindy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj , jsem novym majitelem PS3 a hned pri prvnim zapnuti mam zasadni problem . Konzoli jsem propojil HDMI kabelem s plazmou Panasonic TH-42PV60EH , ale obraz zadny ? Pokud propojim konzoli AV kabelem tak je vse OK . Nenapada nekoho zkuseneho v cem muze byt problem ?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehledej v tom zadnej jinej problem.. Je to jen o tom ze ps3 byla nastavena na propojeni s AV kabelem kterej po pripojeni HDMI uz asi neni zapojenej.. Takze resetuj to nastaveni a ps3 uz rozezna hdmi pripojeni

odpojil jsem AV kabel , nechal pripojene pouze HDMI , na TV prepnul HDMI vstup . Konzoli jsem zapnul podrzenim ON cca 5s az kratce pipla . Ale obraz zadny , tak nevim , ze bych chytil vadny kus . Nebo spatny kabel . HDMI vstup na tv je ok , mam to otestovane s jinym zarizenim . Mam to jit reklamovat , nerad bych ze sebe delal hlupaka . Jak jsem rikal TV neumi 1080p ale jenom 1080i a 720p, ale s tim by si snad PS3 mela poradit .

odpojil jsem AV kabel , nechal pripojene pouze HDMI , na TV prepnul HDMI vstup . Konzoli jsem zapnul podrzenim ON cca 5s az kratce pipla . Ale obraz zadny , tak nevim , ze bych chytil vadny kus . Nebo spatny kabel . HDMI vstup na tv je ok , mam to otestovane s jinym zarizenim . Mam to jit reklamovat , nerad bych ze sebe delal hlupaka . Jak jsem rikal TV neumi 1080p ale jenom 1080i a 720p, ale s tim by si snad PS3 mela poradit .

spatny hdmi kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ahoj ahoj. Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo z pritomnych tuto tv a jak si rozumi s PS3 a s Xboxem 360 zejtra si pro ni pujdu tak bych se chtel jeste ujistit jestli je vsechno ok. http://www.alza.cz/32-palcova-lcd-tv-samsung-le32a559-cerna-black-d92217.htm

EDIT PO PRESUNU: ja budu kupovat tuhle a zda se mi docela ok, kontrast dobrej uhlopricka pro me okorta fullhd je cena obstojna design taky dobrej...

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak poznam že TV má scart????

Podíváš se do zadu. V lepším případě najdeš konektor s označením SCART a nebo ho poznáš podle toho že je to ve dvou řadách hromada pinů obdélníkového tvaru se zvláštním obrysem na jedné straně skoseným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak poznam že TV má scart????

Jako nezlob se na me, ale to jako fakt nevis co je scart? Nevim co se to s tema lidma posledni dobou deje.

Jako tohle jsem nasel asi za 2s na google: http://images.google.com/images?client=opera&rls=cs&q=scart&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=utf-8&um=1&sa=N&tab=wi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.

Mám v plánu koupit si LCD televizi k playstiku. Tak se chci zeptat.co by mít měla a neměla. Zatim jsem si vybral tyhle dvě:

Samsung LE32A456C2DXX a Sony KDL32U3000KF Co myslíte? Případně klidně i nějakou jinou, ale tak do 17 000,-.

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.

Mám v plánu koupit si LCD televizi k playstiku. Tak se chci zeptat.co by mít měla a neměla. Zatim jsem si vybral tyhle dvě:

Samsung LE32A456C2DXX a Sony KDL32U3000KF Co myslíte? Případně klidně i nějakou jinou, ale tak do 17 000,-.

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Bral bych Samsung LE37M87BD ;) je to Full HD jen za 20 klacků.... :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se budeš dívat ze dvou metrů.. doporučoval bych 32 palcové LCD

- nejlépe Pioneer nebo SONY Bravia, jiné značky bych nebral

- co největší kontrast?? ano, doporučuju, ovšem musíš brát v úvahu, že jestli si koupíš telku s kontrastem vyšším jak 15 000:1 => ne-li s úhlopříčkou větší jak těch 82cm vytahá ti to oči z důlků.. ta zářivost LCD panelu je třeba na těch 50ti tisících kontrastu tak silná že ti dočista zkazí oči.. takže bych se radši spokojil nějak s 10000:1.. což lidskému oku celkem vyhovuje.. věř že kdyby sis koupil větší tv než 82cm s kontrastem větším jak 15000:1 tak by ses na ni díval 10-15 minut a potřeboval bys pauzu, protože by tě oči šíleně pálily.. já to znám z vlastní zkušenosti..

.................když už nějakou větší s větším kontrastem tak potom zvětši vzdálenost sledování TV

- odezva max 10milisekund

- jinak design / cena a ten zbytek to už je na tobě.. ;)

EDIT: tenhle příspěvek je čistě můj názor, nepotřebuju žádnou kritiku ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se budeš dívat ze dvou metrů.. doporučoval bych 32 palcové LCD

- nejlépe Pioneer nebo SONY Bravia, jiné značky bych nebral

- co největší kontrast?? ano, doporučuju, ovšem musíš brát v úvahu, že jestli si koupíš telku s kontrastem vyšším jak 15 000:1 => ne-li s úhlopříčkou větší jak těch 82cm vytahá ti to oči z důlků.. ta zářivost LCD panelu je třeba na těch 50ti tisících kontrastu tak silná že ti dočista zkazí oči.. takže bych se radši spokojil nějak s 10000:1.. což lidskému oku celkem vyhovuje.. věř že kdyby sis koupil větší tv než 82cm s kontrastem větším jak 15000:1 tak by ses na ni díval 10-15 minut a potřeboval bys pauzu, protože by tě oči šíleně pálily.. já to znám z vlastní zkušenosti..

.................když už nějakou větší s větším kontrastem tak potom zvětši vzdálenost sledování TV

- odezva max 10milisekund

- jinak design / cena a ten zbytek to už je na tobě.. ;)

EDIT: tenhle příspěvek je čistě můj názor, nepotřebuju žádnou kritiku ..

Oukej, dík, tohle je docela důležitej aspekt, na kterej si budu dávat bacha :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud hledas kvalitni televizi:

http://www.sony.cz/product/tvp-32-40-sony-bravia-tv/kdl-32w4000

mam ji doma a je perfektni, design je pekny, funguje bez problemu, obraz ostrý ale pritom prirozeny. V zadne pripade nekupuj JVC, jednu LCD doma taky mame a PS3 na ni nejede vubec a to se rika ze PS funguje na kazde televizi :D . Ohledne toho Pijonýra, no televize jsou to pekne, ale cenove trochu jinde. Jinak takove Sharp taky nejsou spatne, samsungy jsou prumer a LG nebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud hledas kvalitni televizi:

http://www.sony.cz/product/tvp-32-40-sony-bravia-tv/kdl-32w4000

mam ji doma a je perfektni, design je pekny, funguje bez problemu, obraz ostrý ale pritom prirozeny. V zadne pripade nekupuj JVC, jednu LCD doma taky mame a PS3 na ni nejede vubec a to se rika ze PS funguje na kazde televizi :D . Ohledne toho Pijonýra, no televize jsou to pekne, ale cenove trochu jinde. Jinak takove Sharp taky nejsou spatne, samsungy jsou prumer a LG nebrat.

s tim pioneerem s tebou souhlasim, ano, ceny jsou trochu jinde ale za kvalitu si holt člověk musí připlatit... ;).. neříkám že třeba takové Samsungy jsou špatné, ale na sony a pijonýra teda nemá, hlavně po technické stránce -> samozřejmě od toho se pak odvíjí cena ;)

- jo a dodávám, že Panasonic Viera bych se taky nebál koupit.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od vcerejska mame tuhle (v rodine): http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAB_4369 je trochu drazsi, ale vladne spokojenost :) jinak jak tu nekdo psal, s tim kontrastem bych to neprehanel, budou vas bolet oci, my to na plno nemame

Tak ta vypadá libově.. Mno uvidim.

A co řikáte na tuhle? http://www.elektro-trixi.cz/zbozi/8523/37LG3000.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud hledas kvalitni televizi:

http://www.sony.cz/product/tvp-32-40-sony-bravia-tv/kdl-32w4000

mam ji doma a je perfektni, design je pekny, funguje bez problemu, obraz ostrý ale pritom prirozeny. V zadne pripade nekupuj JVC, jednu LCD doma taky mame a PS3 na ni nejede vubec a to se rika ze PS funguje na kazde televizi :D . Ohledne toho Pijonýra, no televize jsou to pekne, ale cenove trochu jinde. Jinak takove Sharp taky nejsou spatne, samsungy jsou prumer a LG nebrat.

prave tuhle jsem si nedavno koupil..a je skvělá..nemám problém8):cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frey: muzu vedet proc LG urcite ne? Myslim si ze neni v nicem horsi nez treba takovej samsung..

LG bych nebral predevsim kvuli kvalite, muj soused si ji koupil, vydrzela mesic. Potom si jeden muj kamos koupil taky LG, sice jinou, ale mela vadny displej. Proste kvalita nic moc, proto bych LG nedoporucil, obraz ma stejnej jako samsung, ale ja osobne nemam naladu chodit po reklamackach. No on samsung taky neni zadnej zazrak, ale aspon je vetsina lidi co si ji koupila spokojena, nebo aspon ta vetsina co znam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu