Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

na PS3 mi nejede net


Big Tony.D

Otázka

Zdravim všechny a prosím o radu...dneska jsem si koupil PS3 a celý odpoledne jsem zkoušel zapojit net přes modem ... bohužel marně:cry: nejdřív jsem to zkoušel normálně (přes LAN kabel) jako dát easy instal a tak ale to nešlo... psalo to chybu 80710102 (failed communication with server - DNS error nebo tak něco v tom smyslu)....takže jsem to potom zkoušel wireless (mám v PC USB Wi-Fi klíč) ale tam to dopadlo stejně... zkoušel sem i restart modemu a zandávání a vyndávání drátu na všechny způsoby...:cry: vždycky to napíše "Obtain IP adress - suceeded" a pak "internet connection - failed" (a u wireless ani to ne) pls help beru každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Takže sem koupil router,vše zapojil,chvíli byly nervy a pak už sem jen pařil mulťák:) thx All!! lock

Parchante :cheesygrin:, jaký router sis koupil? Mě to pořád nejde, doufám, že až přijde kámoš, tak to vykutí, jeslti ne, tak jsem vyhodil prachy zbytečně do routeru a kupovat nový nebudu. Jsem nevěděl, že to bude tak složité se tam připojit...OMG Sony všechno dělá složitě :D Ikdyž PS3 bych za nic nevyměnil :D. Jinak gratuluji 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Počkej, takže ty si ten router zapojil do modemu a pak do compla? Nebo to máš adsl router přímo do pevné linky??? Já to musím zapojit do modemu a pak do PC, ale nefunguje mi to, ptz to neumím nastavit, je to složité jak prase....proto mi na PS3 ten net nejede, ptz nemám řádně nastavený router, jenže já se v tom nevyznám a tady mi nikdo nechce poradit, jak jsem psal myshoovi o ICQ, tak mi ani neodpovídá :(. Ty jsi k tomu dostal instalační CD? Já jsem dostal taky CD, ale jen s manuálem podle kterého jsem to zkoušel udělat a stejně to nejde, data jen odesílám, ale nepříjmám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mike55 podle toho že máš Zyxela 660 máš ADSL přípojku od O2 či kohokoliv jiného, na MAC adresu se nevaž tu už i UPC nehlídá. Navíc i na freebandu stačí restart routeru a jede ti další pecko. Vrať me se ale k tvému problému, pokud máš na ADSL protokol PPPoE, není nic snažšího než přepnout modem do bridge RFC 1483 multiplex LLC VPI 8 VCI 48, tím vyřadíš modem a přeneseš řízení vnitřní sítě na WAN port tvého routeru. V něm pak ve wizardu vybereš volbu Some ISP require the use of PPPoE conect to their service. Vyplníš přístupové údaje. Jako je username (login) password - dostal jsi je od poskytovatele Telefonica má O2 passw O2 nevím jestli velké nebo malé. Nicméně proč to takhle nastavit? Prvním důvodem je oba přístroje mají vlastní DHCP server, NAT a konfigurace ty zabere více času, za druhé při výpadku nebudeš muset kontrolovat konfig dvou routerů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mike55 podle toho že máš Zyxela 660 máš ADSL přípojku od O2 či kohokoliv jiného, na MAC adresu se nevaž tu už i UPC nehlídá. Navíc i na freebandu stačí restart routeru a jede ti další pecko. Vrať me se ale k tvému problému, pokud máš na ADSL protokol PPPoE, není nic snažšího než přepnout modem do bridge RFC 1483 multiplex LLC VPI 8 VCI 48, tím vyřadíš modem a přeneseš řízení vnitřní sítě na WAN port tvého routeru. V něm pak ve wizardu vybereš volbu Some ISP require the use of PPPoE conect to their service. Vyplníš přístupové údaje. Jako je username (login) password - dostal jsi je od poskytovatele Telefonica má O2 passw O2 nevím jestli velké nebo malé. Nicméně proč to takhle nastavit? Prvním důvodem je oba přístroje mají vlastní DHCP server, NAT a konfigurace ty zabere více času, za druhé při výpadku nebudeš muset kontrolovat konfig dvou routerů.

OMG vůbec nevím co má dělat :wohow: to je moc složité na mě, musím to ukázat tomu kámošovi, ale dík :D doufám, že jestli to takhle nastavím, pak net pojede.

Tak moc díky všem. Nakonec přišel kámoš a vše udělal a vše jede!!! Jen mám problém, že když se chci zaregistrovat na playstation store, tak mi to nahlásí, že si mám updatovat firmware, jenže já nevím kde to mám udělat v settings jsem to nikde nenašel. Jinak můžete zamknout. Nejlepší fórum toto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu