Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou motorku do 125ccm?


buddyfriend

Recommended Posts

uvazuju o tom ze az mi bude 16 si koupim motorku, ale moc se v nich nevyznam rad bych od vas radu, kazdopadne pozadavky mam tyto:

- do 125 ccm

- nebourana

- abych se vesel do 50k (nejlip okol 30-40k)

- nejlip tyto znacky: kawasaki, honda, suzuki, bmw (jestli kawasaki nebo bmw nedela motorky pod 125ccm tak se nesmejte - o motorkach toho moc nvm)

- muze byt ojeta (ne moc)

no jinak jeste chci podotknout, ze kdybyste meli tip klidne na nejakou drazsi ale dorbou tak taky sem s nim, v lete jedu do usa a otec si chce kupovat tam auto, takze bych tam k tomu mohl rovnou pridat nejakou tu motorku ;)

jeste by me zajimalo co je potreba pro bezpecnost...kolik stojeji krunyre na pater a helmy?

vim ze tu jsou ted podobny dva topicy, presto prosim bez spamu a poznamek ze je to hloupej topic ;) :thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do motorek dělám delší dobu, takže můžu ti poradit, aby sis nekupoval Hondu CBR 125 R, je to líný má to hroznej zvuk a ještě to nahovno vypadá (úzký kola jak na kole... :dozey:) pak jestli chceš enduro (trochu do crossu) tak Yamaha XT, ale nejlepší motorka která (silniční) vůbec je (taky nejdražší a s největším výkonem) je Aprilia 125 RS "07.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na motorce jezdim asi od 10 let...co ti muzu poradit...125 stojej vsechny za hovno..(musim to vydrzet)....vetsina lidi ti bude radit NSRko,RSko-pravda motorky letej jako hovado...ale sou to dvoutakty to znamena ze to RSko si pod plynem veme asi tak 10l na 100km..skoro jako kazda dvoutaktni silnice...4 takty u 125 sou liny ale jezdit se na tom da.. Ja mam MZ 125 SM a muzu jen doporucit...120 to jede...Je to motard ve 4 taktu se spotrebou asi tak 3,5 litru na 100...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na motorce jezdim asi od 10 let...co ti muzu poradit...125 stojej vsechny za hovno..(musim to vydrzet)....vetsina lidi ti bude radit NSRko,RSko-pravda motorky letej jako hovado...ale sou to dvoutakty to znamena ze to RSko si pod plynem veme asi tak 10l na 100km..skoro jako kazda dvoutaktni silnice...4 takty u 125 sou liny ale jezdit se na tom da.. Ja mam MZ 125 SM a muzu jen doporucit...120 to jede...Je to motard ve 4 taktu se spotrebou asi tak 3,5 litru na 100...

ja radsi ten ctyrtakt, uz jenom ta spotreba je hruza 10 litru to je jak auto...pak nechci smrdet jak trabant nebo wartburg :lol: no a ze 4taky nejsou tak silny mi ani tak moc neva, nechci se na tom zabit :) jinak dik za radu :)

edit: jeste by me zajimalo co je potreba pro bezpecnost...kolik stojeji krunyre na pater a helmy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja radsi ten ctyrtakt, uz jenom ta spotreba je hruza 10 litru to je jak auto...pak nechci smrdet jak trabant nebo wartburg :lol: no a ze 4taky nejsou tak silny mi ani tak moc neva, nechci se na tom zabit :) jinak dik za radu :)

edit: jeste by me zajimalo co je potreba pro bezpecnost...kolik stojeji krunyre na pater a helmy?

no to se taky dobre prohnes... helma(nejaka lepsi): 3000,boty:3000,bunda na moto: 2000,kalhoty na moto:2500..paterak..dobra vec ale ja to nepouzivam..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to se taky dobre prohnes... helma(nejaka lepsi): 3000,boty:3000,bunda na moto: 2000,kalhoty na moto:2500..paterak..dobra vec ale ja to nepouzivam..

twe to jestli do toho pujdu tak se budu muset poradne placnout pres kapsu :D nj ale bez tech bezpecnostnich prvku by me na to tata ani nahodou nepustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to se taky dobre prohnes... helma(nejaka lepsi): 3000,boty:3000,bunda na moto: 2000,kalhoty na moto:2500..paterak..dobra vec ale ja to nepouzivam..

hele a to jeste rekl ty ve stredni kategorii. ty nej helmy stojej okolo 6k(naka slitina karbonu a jeste neceho...) az treba a kombineza treba 10k aby ot nejak vypadalo..... jinak bejt tebou koupim skutr 50ccm na jezdeni po meste je to nej mala spotreba 80 to jede k co vic chtit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a to jeste rekl ty ve stredni kategorii. ty nej helmy stojej okolo 6k(naka slitina karbonu a jeste neceho...) az treba a kombineza treba 10k aby ot nejak vypadalo..... jinak bejt tebou koupim skutr 50ccm na jezdeni po meste je to nej mala spotreba 80 to jede k co vic chtit.....

no nvm, prdici skutr se mi moc nelibi...a hlavne ja s tim nechci jezdit jenom po meste...vlastne po meste bych s tim jezdil asi dost malo (skolu mame na kraji prahy v podstate)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu