Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Emulator PCSX 2


FULUN

Otázka

dobry den, chci se zeptat jestli nekdo nema skusenosti s timhle emulatorem a uz nanem hral protoze kdyz chci si zahrat tak tak kliknu na memory card objevi semi hry a kdyz kliknu dal tak muzu jen copy a nebo delete nic vic prosim poradite mi distak prosim o uplny navod protoze sem n00b:).Dekuji

PS: omlouvam se za novy topic ale skousel sem hledat a nic to nenaslo:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jj to téma už tady bylo myslím že 2x možná i víc.

A nic moc jse tu čtenáři nedočkali slibných odpovědí ani se moc nedivím tenhle program je určen spíše pro ty co mají velice výkoné PC alespoň s 2 jádrový procesorem tam je už nějaká šance že rychlost spouštěných her bude výšší než by ho někdo zkoušel na

AMD 64.

A také záleží na grafické kartě minimálně GE-FORCE 6800.

Zkoušel jsem i na 6600 tam to moc zázraky nedělalo.

A máš tam vůbec nahraný bios???

Bez něj hry nespustíš.

A jakou to verzi programu používáš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak ja mam pc 3GHZ dual core grafarnu 8600 512 MB a ram 4GB verze programu 0.9.4 bios tam v ty slozce neco mam a s biosem zadny chyby nevyhazuje jen ty hry porad copy nebo delete nevim co stim : / koukal sem na nejake anglicke forum tam byl navod ale moc sem to nechapal a anglictinar taky zrovna dobrej nejsem : (

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No takováhle pc setsva by na hraní možná stačila jenom ten program není tak složitý na nastavení jenom je důležité mít správně uspořádané plugy a mít je správně nastaveny.Důležitý je zdroj, kde musíš nastavit buď IMG (ISO obraz her) a nebo zvolit jednotku DVD mechaniky a pak by ti to mělo správně číst DVD hry a dáš spustit CD/DVD a mělo by to jít ten program je navíc v češtině, tak orientovat se v něm by nemělo dělat velký problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak ja to chci skusit protoze jinak sem zbytecne stahoval 1.8 GB naruto shippuuden narutimate accel 2 : (

sem si zezacatku myslel ze kdyz stahnu hru tak spustim ten program a najdu iso soubor a spusti semi hra ale v tom naruto slozce tam zadnej .iso soubor nemuzu najit sou tam jen soubory ktery kdyz spustim tak se spusti to menu a tam je to zase copy a delete : (

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

TAk už mi to je jasný nejde ti spustit proto že iso soubor je špatně vytvořen či jinak poškozen.

Mě to také dělalo ale ne u iso, ale u mediích typu DVD když to nebyla značka verbatin nebo TDK tak se asi po 3 měsícíh celé DVD zkazilo do takové podoby že nebylo čitelné ale jako by bylo smazané zkrátka poškozené a když tam ty data byla a ešlo dvd jinak spustit.Proto se domnívám že to iso bylo vytvořené zkazového DVD.Muže to být i jinak sám nemám takové skušenosti s konzolou ps2 nýbrž jsem ji měl jenom 3 měsíce doma a pak jsem jenom emuloval.

A zkoušel jsi ještě jiné ps2 hry???

A dělalo ti to ten samý problém???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak jine hry sem neskousel protoze semi nechce stahovat dalsi 1 GB ale stahl sem jeden emulator a kdyz spustim ty memory cars tak tam byla naka hra ale ta taky rikala to samy

hele a nevite kde bych stahnul to naruto shippuuden narutimate accel 2 nakou dobrou verzi abych to rozjel hlavne aby tam byl v ty slozce to .iso

hehe tak sem poprve rozjel naruto narutimate accel 2 na PC je to docela rezba uz mi to docela de ale nechapu proc mi to docela casto vyhazuje chybu a tam je to neodesilat nebo nekdy se stane ze se to proste vypne bez chybi nevite nekdo cim to muze byt? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu