Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

no jestli u vás model poškození znamená dobrej simulátor pak rFactor ani LFS nejsou dobrý simulátory :lol::lol:.

No hele forza je pro mě nemáznutej GRiD, ale tak třeba tenhle díl nebude tak špatnej :Dno..:D...xDD.

Nevidím jedinej důvod proč by to mělo bejt na PS3, protože každej kdo by chtěl hru tohohle typu, koupil by GT5.

a toshiba25: pro NEpiráty na xku to bude "forza přes 1000kč" :D.

a nevím jakej má smysl kupovat si 5 her když můžeš mít all in one :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

promiň ale nikdo nebude projíždět seznam 1000aut...

to tvrdí že je to beta...nemusí...můžou to tak nechat...''necháme'' se překvapit hrál

si forzu2?s vypnutými ''asistenty'' asi en protože pak by si pochopil že je to simulace...

a promiň v GT2 jsem jezdil furt to samý start závodu v první zatáčce první a výhra a furt dokola

forza?úplně jiný...

(hrál jsem to furt protože jsem byl malej)

jinak ano GT5 na 99% nebude mít takový možnsoti ůprav jako měla 2!

natož co bude mít trojka...

a jinak kdo má flash tak si stáhne nejlepší hry v kategoriích takže je mu prd platný jestli v GT bude

WRC(CM:DIRT2)

NASCAR(nascar 2009)

a nevím co dál...

neboj.. Forzu 2 sem hrál.. moc mě neoslovila... neřikám, že je to tak špatný jako Grid nebo PGR (:lol:), ale taky to není nic extra.. na PC jsou prostě simulátory mnohem dál

GT2 ? to jsme už trochu mimo obraz ne ?

Proč by GT5 nemělo úpravy vozů ? bude mít...

WRC ? Dirt nemá WRC licenci... ta je teď pod GT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

''no jestli u vás model poškození znamená dobrej simulátor pak rFactor ani LFS nejsou dobrý simulátory''

to tady nikdo netvrdí !.

''když už sme u DiRTa 2 tak tam bude WRC dost okrajově''

ani ne jen tam bude víc ''mimo'' závodů...

''a nevím jakej má smysl kupovat si 5 her když můžeš mít all in one''

nedosáhne to kvality jako samotná hra na určité ''téma'' (rallye,nascar...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flame,flame,flame :dozey: ... a ja se pridam taky :D ... ^^ vsecky tyhle serie mas v jedine hre na PS3,a ne v milionu her na Xoboxu... btw,ohanis se fakty,ktery vubec nejsou znamy ( jako napr. "jinak ano GT5 na 99% nebude mít takový možnsoti ůprav jako měla 2!" ) - hral si to.? ne tak radsi drz tu svoji drzticku,ktera si musi stuj co stuj obhajit Flopzu :dozey::lol: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže

1.uklidni se...

2.nebuď drzej

3.já se do tebe nenávážím tak si to nech

a teď k tvým....

1.vsecky tyhle serie mas v jedine hre na PS3,a ne v milionu her na Xoboxu

jak sem psal taková kvality jako samostatný tituly to nedosáhne...v milionu?vím ež to myslíš obrazně ale dóst blbě

2.jinak ano GT5 na 99% nebude mít takový možnsoti ůprav jako měla 2

klidně se vsadím...

ne tak radsi drz tu svoji drzticku,ktera si musi stuj co stuj obhajit Flopzu

na tohle ti odpovím jednoduše vypadni...nemáš důvod se tu zapojovat..stejně si zastánce GT a tohle je topic o Forze...tak nevím co řešíš

bež do ps3 sekce a ''vyřvi'' se tam

to je jak kdybych šel na sparťanský fórum obhajovat nový dresy slávie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekken tam není povinnost tuningovat...to ej na spestření a je to hra tak proč ne...a viděl si třeba závody WTCC?tam nejezdí sériové auta..ale taky upravené křídla atd...

s tím nastavením ve forze2 je ho mraky víc sem neviděl...ale nějak sjem se v tom extra nehrabal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt, ale tenhle typ tuningu si radši užiju v NFS U1/2 a ne v ukruhový simulátoru... :) prostě mi to k tomu nesedí

jakubgaluszka toho nastavení tam určitě nebude tolik, jako v rFactoru... :) a pokud jde o ten tuning, tak sem tím myslel ty neony, různý obrázky na autě atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavá diskuze, i kdyz sem forzu jednoho času dost hral, tak si mylsim ze GT5 na tom budem lip. jak se tady mohutne hovori o tuningu z F2, no zas tak velka slava to teda nebyla, po stránce výkonu- dobry, vizualni s. - dobry, koho ale bavi tam davat takový srance, stejnak nikdo ze souperu si to tem neda, a pak to vypada ze jedinou pomalovanbou karu mate vy.Mohli udelat treba i nejaky sety, či hotovy vinyly. Spoilery ty byli hrozny, 3 varianty je dost malo. No a graficky stala forza za starou belu. A proto si mylim, ze se bez tuningu na okruhovejch specialejch da žit, pro volim radeji GT5. Uz jen kvuli WRC, a líbivejsim tratim a grafice atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lada.jur > stejnak nikdo ze souperu si to tem neda, a pak to vypada ze jedinou pomalovanbou karu mate vy

----

kdyz sem hral MP 98% aut bylo pomalovanejch.. rikal sem si to taky... a jediny nepomalovany auto mam dycky ja ;) a btw > srance ? muzes si udelat desing a ten ulozit a pak ho dat na jaky auto se ti zlibi a nasledne este upravovat ;) (zabere max. 5-10 minut udelat novej... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak musí dát horší ať vypadá že má pravdu:cheesygrin:

Ano mezi Forza 2 a prologue ej rozdil vyhrava prologue

ale mezi forza 3 a gt5 je na tom o kousek líp forza promin ale je to tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuning k okruhovým závodům patří k sobě víc než tuning k pouličním závodům

když si dáš křídlo tak si auto zpomalíš ale bude se líp ovládat to je pravý důvod kříděl spoilerů atd není to jen kosmetická úprava ale to část z vás ví ale musí se to připomět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak musí dát horší ať vypadá že má pravdu:cheesygrin:

Ano mezi Forza 2 a prologue ej rozdil vyhrava prologue

ale mezi forza 3 a gt5 je na tom o kousek líp forza promin ale je to tak

jakubgaluszka hele já nikdy hru podle grafiky nehodnotil... ale můžeš mi říct v čem grafika Forza 3 vypadá líp než GT5 ? Tím myslíš to, že to vypadá pořád trošku "animovaně" než GT5 ? Trochu víc... "dětsky" ? A o silnici ani nemluvě.. xD

btw horší screen ? vždyť je to pořád jedna hra ne ? :D

Zavorka: není tuning jako tuning.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiň ale nebudu to řešit stejně to zůstane spor GT5xFM3 ať to budu argumentovat jakkoliv

je to jedna hra ano ale záleží taky na rozlišení screenu...

Jo to máš pravdu :) Ale v tý Forze mi připadá to prostředí.. divný.. nevím proč.. a auta až moc umělý... animovaný... né až tak reálný jako v GT... ale uvidíme, jak to nakonec bude vypadat v pohybu... určitě si zahraju obě hry, tak se pak můžem bavit dál ;)

grafiku hodnoťte až hry vyjdou! stejnak si myslím že screeny gtčka byli malinko upravený ;)

Závorko.. to si neměl psát.. proč myslíš, že jsou upravený ? To samý můžu říct o Forze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu