Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ok

hele Super Moderator má větší pravomoce než moderátor ne?:cheesygrin:

ee:roll: já klidně tekkovi můžu nakopat prdel xDD

Závorko.. to si neměl psát.. proč myslíš, že jsou upravený ? To samý můžu říct o Forze...

jo to je pravda ale když koukneš na screeny z gtčka tak to rozmazání atd ... přijde mi to až moc reálné a jak všichni víme nikdy hra není taková jaká byla na screenech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok

hele Super Moderator má větší pravomoce než moderátor ne?:cheesygrin:

no trošku... může moderovat všechny sekce, větší přístup do modcp, dávání banů na trvaloa td atd... ale to sem nepatří

ee:roll: já klidně tekkovi můžu nakopat prdel xDD

jo to je pravda ale když koukneš na screeny z gtčka tak to rozmazání atd ... přijde mi to až moc reálné a jak všichni víme nikdy hra není taková jaká byla na screenech

No... když on už GT5 Prologue vypadal naprosto úžasně... :) (jak na screenech, tak ve hře)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza podle mě nemá upravený screeny protože tahle silnice.. :lol::lol::lol:

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14345839/forza-3/images/forza-motorsport-3-20090819022808534.html

Navíc GT vypadá dost dobře což se ví z hratelné verze na GamesCom :).

Navíc to není upravený.. Tohle sou prostě screeny z replaye

http://ps3.ign.com/dor/objects/857126/gran-turismo-5/images/gran-turismo-5-20090709004113317.html?page=mediaFull

To rozmazání toho okolí vzadu je už v Prologue

edit. jakub... o grafice GT se můžem bavit už teď - GamesCom :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve fm2 neni lepsi zvuk i u ferrari ... ale treba na tiscali.games.cz porovnavali auta ve forze 2 a real... a rikali ze se nejaky chovaj hodne (skoro) realne... akorat na 350z a focuse...:D 350z se prej hrozne lehce dostava do smyku ... (ale i z neho..) a focus se prej pretaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem ani neprecetl vsechny prispevky ale z toho co se mi podarilo se nestacim divit. Forza je samozrejme to nejlepsi co bude k dostani takze nevidim duvod proc se s temi vecne cekajicimi vubec dohadujete. To ze na zacatku psali ze nikdy nebyl datum vydani mluvi za vse. On neni ani ted takze se te svoji hry jen tak nedockaji. Mozna ze tu bude zase hadka co je lepsi jestli Forza 5 nebo GT5. No a jelikoz je tu forum Xbox 360 mel by moderator vsechny soniky vyhazet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem ani neprecetl vsechny prispevky ale z toho co se mi podarilo se nestacim divit. Forza je samozrejme to nejlepsi co bude k dostani takze nevidim duvod proc se s temi vecne cekajicimi vubec dohadujete. To ze na zacatku psali ze nikdy nebyl datum vydani mluvi za vse. On neni ani ted takze se te svoji hry jen tak nedockaji. Mozna ze tu bude zase hadka co je lepsi jestli Forza 5 nebo GT5. No a jelikoz je tu forum Xbox 360 mel by moderator vsechny soniky vyhazet.

1 ) Tohle forum je pro všechny

2 ) Já osobně sem se shod s ostatními, že obě hry mají něco do sebe, ale GT5 se mi zdá lepší (každej má svůj názor že ?)

3 ) GT5 4. prosince 2009

4 ) Forza to nejlepší co je k dostání ? Na Xbox možná... v rámci konzolí GT5... v rámci her to jsou GTR, rFactor a LFS (PC)

to by snad už k flamu tady stačilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4.12.09 vychází bundle PS3 SLim + GT5, takže hra by měla jít do oběhu v + - stejné datum.

A jo už to chápu... na PS3 prostě není warez a hned je proto horší konzolí.... super názor.

však jo ps3 a GT rulééz!!! xDD

jinak ve forze je méně aut bo toho maj méně za sebou = míň prachů na licenci , GT toho má za sebou hodně ... GT2 byl super asi na tom vydělali dobře (i popularitou) GT3 nevim ale GT4 byla taky pecka stejný jak GT2 , teď schválně vydali GT5(demo) za který se platí aby nahrabali ještě nějaký ty prachy tak se nedivím že jich tam bude 1000 a ve forze jenom 400(i 400 je dostatečný bohatě) stejnak těch 1000 au je třeba jedno auto v 10 ročnících ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Nahrál jsem hru a uploadnul i na youtube, tak se když tak mrkněte 8)

http://www.youtube.com/watch?v=YaahPZfjwaA (první půlka hra, druhá půlka replay)

Jinak hra samotná mě nadchla :-)

To si mohol jazdit z pohladu kapoty, lepsi zazitok. Co sa tyka replay, tak ked auto vyslo z vozovky na zeminu, tak to mohlo aspon trosku zaprasit...no, so zvedavy na full.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si mohol jazdit z pohladu kapoty, lepsi zazitok. Co sa tyka replay, tak ked auto vyslo z vozovky na zeminu, tak to mohlo aspon trosku zaprasit...no, so zvedavy na full.

Vidíš to, to mě nenapadlo zkusit :-) ... to jo, zaprášit se určitě mohlo, uvidíme, jestli v plné něco takového bude, ale každopádně se mi to líbí daleko víc než Shift

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu