Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zatím je těžko srovnávat Forzu 3 např. s NFS, když je venku zatím jen demo, kde můžete zatím hodnotin jen grafiku. Takže s názorem "Nfs shift není lepší jak Forza3! Forza 3 je zatím to nejlepší co jsem hrál !" bych zatím ještě počkal. Neříkám tedy, že Forza 3 nebude pecka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak demo se mi zatím hodně líbí.myslím že by to mohl být dobrý konkurent pro GT 5 a srovnávat to s shiftem je podle mě blbost,už jen proto,že shift pořád zůstává spíše arkáda.

shift je udělaný speciálně pro zážitek a taky se jim to povedlo forza je simulátor

a konkurence gt5 to asi těžko když GT5 vyjde za půl rok .... a to se ještě uvidí jestli to náhodou neodloží xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pff teď sem došel k názoru, že je naprostá blbost, že FORZA a GT sou konkurentni KDYŽ:

1. obě hry sou exklusivity a každá je na jiný konzoli xD

2. ty hry sou strašně rozdílný i když se to na první pohled nezdá

3. data vydání sou daleko od sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kua proč nevyužijou hadr?!?! normál 2dvd jedno hodíš to se nahraje na hdd a s druhým hraješ :dozey: DEMENCE xD

Sorry, že reaguju na přes rok starej post, dlouho jsem tu nebyl. Jen chci říct, demence neni na straně TURN 10, ale na straně MS a jeho Core/Arcade verzema, který se nikdy neměli dostat na trh. Podělal si to MS sám.

Jinak Forza 3 je pro mě jasná volba, ve všech ohledech lepší než dvojka. Tím nemyslím revoluční změny, jen evoluční. Ale to nemůže nikdo čekat, Forza 2 je pořád výborná hra i teď. Jen doba jde dopředu a s tím i pár vylepšení, do kterých jsem ale ochotnej bez kecání investovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, že reaguju na přes rok starej post, dlouho jsem tu nebyl. Jen chci říct, demence neni na straně TURN 10, ale na straně MS a jeho Core/Arcade verzema, který se nikdy neměli dostat na trh. Podělal si to MS sám.

spíš by si tím ms pomohl ... lidi by pak měli hodně dobrej důvod kupit hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím je těžko srovnávat Forzu 3 např. s NFS, když je venku zatím jen demo, kde můžete zatím hodnotin jen grafiku. Takže s názorem "Nfs shift není lepší jak Forza3! Forza 3 je zatím to nejlepší co jsem hrál !" bych zatím ještě počkal. Neříkám tedy, že Forza 3 nebude pecka ;-)

Každýmu se líbí něco jiného, a každý má svůj názor na hru. Dík ale rady nepotřebuji:ok::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš by si tím ms pomohl ... lidi by pak měli hodně dobrej důvod kupit hdd

MS si tím pomohl víc než dost..finančně. Komplikací mu to přineslo taky dost. A vývojáře hry (Turn 10) absolutně nezajímá, kolik si může vydělat MS na prodeji dodatečnýho HW, vývojáře zajímá, kolik si sami vidělájí na prodeji své vlastní hry. A pokud by to podmínili potřebou HDD, kterej není standartní výbavou VŠECH konzolí, určitě by zisk nenaplnil jejich představy. Pořád se najde dost lidí, který maj doma levnej xbox bez HDD. Většinou to jsou casual hráči, žádnej hardcore a vzhledem k tomu, že Forza 3 se kromě hardcore "závodníků" zaměřila právě i na obyčejný lidi, co si chtějí užít skvělou jízdu v líbivým kabátku, tak nemůže počítat s tím, že si všichni tyhle lidi budou za dalších 1500 dokupovat disk. Ono dát za hru 1500 nebo 3000 je celkem rozdíl.

Ale to už je trochu dost OT :) takže ještě jednou - Forza 3 musí bejt ve sbírce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě to demo sklamalo, jedna trať a pet aut je výsměch, grafika pořád nemá na GT, uvidíme jaká bude plná verze. Asi zatím se mi nejvíc líbí NFS Shift

lool ... jako ukázka stačí ... však my všeci víme že GT je nej :roll: však gt toho má více za sebou než forza :roll: forza3 a GT5 nemůžou být konkurenti bo GT5 vyjde za půl rok nebo více :roll: a forza nikdy neměla být o sqelé grafice :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lool ... jako ukázka stačí ... však my všeci víme že GT je nej :roll: však gt toho má více za sebou než forza :roll: forza3 a GT5 nemůžou být konkurenti bo GT5 vyjde za půl rok nebo více :roll: a forza nikdy neměla být o sqelé grafice :roll:

Ale je to maličko škoda a zamrzí to, určitě mít Forzu 3 budu a snad ji i dohraju, ale grafiku Gran turisma by mohl někdo napodobit. Snad někdy příště. I když je pravda, že po delším hraní už se nikde nedívá na replaye a hraje tam to ostatní.

P.s. Přes všechno je Xbox 360 lepší a všichni vímě proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ukazka opravdu staci...ale jako ukazka zklamani...jizdni model jako z 2ky coz je ale super!, AI souperu paradni! ted prijde ale. ale model poskozeni je smesnej, grafika ujde ale cekal bych trochu vic, kdyz se auto prevrati na strechu...no...uz dlouho sem nevidel neco tak trapnyho. behem vteriny je zpatky na kolech a ma jen par skrabanecku => nemeli to tam davat radsi vubec

celkove zklamani proste

a abych nezapomel, s tema kokpitama si turn10 a Bill snad delaj jen prdel! co to ma znamenat? daleko lepsi kokpity ma i 2 3 roky starej grid nebo novy NFS tohle odflakli 100%ne nejvic

btw GT nejlepsi v cem? v grafice? ok. v prezentaci aut? ok. ale ve zbytku se na forzu nehrabe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hrál jsem Forzu 2 demo 3 i GT 5 prologue.Musím říct opravdu,že Forza 3 zklamání modely aut ok,trať dejme tomu,ale opravdu nejhorší je ten kokpit...celkový pocit z jízdy tam chybí i celkový dojem z grafiky a replaye jsou takové nereálné...Forza 2 byla tedy daleko realističtější,ale GT5 je stejně nej jak v reálnosti,pocitu jízdy,tak nádherné replaye...toť můj osobní názor.

jako ukazka opravdu staci...ale jako ukazka zklamani...jizdni model jako z 2ky coz je ale super!, AI souperu paradni! ted prijde ale. ale model poskozeni je smesnej, grafika ujde ale cekal bych trochu vic, kdyz se auto prevrati na strechu...no...uz dlouho sem nevidel neco tak trapnyho. behem vteriny je zpatky na kolech a ma jen par skrabanecku => nemeli to tam davat radsi vubec

celkove zklamani proste

a abych nezapomel, s tema kokpitama si turn10 a Bill snad delaj jen prdel! co to ma znamenat? daleko lepsi kokpity ma i 2 3 roky starej grid nebo novy NFS tohle odflakli 100%ne nejvic

btw GT nejlepsi v cem? v grafice? ok. v prezentaci aut? ok. ale ve zbytku se na forzu nehrabe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

microsoft neděla hry :roll:

ale nacpal do toho slusny prachy...Bill by mel chytit kluky z otoč10 za prdel protoze tohle je neuveritelny zklamani a pochybuju ze se v plny hre vyrazne zlepsi precejen uz je (prakticky) hotova...mel jsem v planu koupit origo ale za tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RohLLiks souhlasim ... na origo jim v tudle chvili pecu a stahnu to.. pokud bude plna lepsi (coz silne pochybuju ze staci zmenit polovinu hry za mesic-dva...) tak klidne koupim ale toto je opravdu zklamani ... vypada to ze zustanu u forzy 2 xD a to nepocitam nehorazne dlouhy loadingy... sice je to z dvd.. ale co maj delat lidi bez hdd s full verzi ?? cekat 1-2 minuty na hru ? to je fakt uchylny... pokud bude full forza vypat tak jako ted demo.. tak by tu hru meli davat zadarmo xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příští měsíc nastane na frontě Xbox 360 malé zemětřesení v podobě vydání velice očekávaného závodního titulu Forza Motorsport 3 a francouzský oficiální Xbox 360 magazín měl již tu čest hru zahrát a zrecenzovat. A výsledek? Hodnocení 19/20 mluví za vše, recenzent následně shrnul hru velice originálně, nám postačí, když zmíníme, že redakce vychvaluje zejména velice návykovou hratelnost a zejména kombinaci všech možných vozů, možnost úpravy vozidel a jejich nastavení. Na zveřejnění celé recenze si budeme muset ještě počkat, ale jasné je, že třetí Forza je momentálně držitel žezla na špičce konzolových závodních her. Alespoň v tomhle roce.

Zdroj:konzolista.cz

Myslím,že se asi něco změnit muselo,když hodnocení je 19/20.

Už se těším až výjde a teprve se uvidí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu