Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

kpics_forza3.jpg

Už koncem tohoto měsíce vtrhne do obchodů třetí díl populární závodní série Forza Motorsport od Microsoftu. Při této příležitosti poskytne Microsoft všem majitelům této očekávané závodní pecky DLC balíček, který bude plně zdarma. DLC balíček bude obsahovat celkem hodně nových věcí, jako je trať odehrávající se na letišti - Benchmark High Speed Ring. Kromě této tratě se dočkáme i nových aut, mezi které bude patřit - 65 Alfa Romeo Giulia Sprint GTA, 64 Aston Martin DB5 Vantage, 81 BMW M1, 60 Chevrolet Corvette, 69 Dodge Charger, 57 Ferrari 250 Testa Rossa, 80 Fiat 131 Abarth, 67 Lamborghini Miura P400, 71 Nissan Skyline 2000 GT-R a 65 Shelby Cobra Daytona Coupe. Forza Motorsport 3 vychází 23. října exkluzivně na Xbox 360.

Zdroj: Konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Demo bylo teda krize, ale to nemusí znamenat, že plná bude špatná. Replay nebude mít na Gt, ale hratelností bude třeba lepší, to se teprve uvidí. A když to vemu z vlastní zkušenosti, tak na nejaký replaye se vždy dívám jen ze začátku, když má hru novou. pak už si je vubec nepouštím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wind

Zeptej se ho kdy že to Gt5 vyjde :)

Ono to vyjde tak možná za rok a rok je dlouhá doba v herním průmyslu, GT5 bude vpodstatě mezi Forzou 3 a 4, takže těžko soudit :)

Nejdřív ať to vyjde a pak ať něco říká, ale jak znám tyhle týpky, tak ikdyby bylo GT 5 nejhorší závodní hra v historii, tak pořád by říkal jak to je oproti Forze geniální hra :)

RohLLiks souhlasim ... na origo jim v tudle chvili pecu a stahnu to.. pokud bude plna lepsi (coz silne pochybuju ze staci zmenit polovinu hry za mesic-dva...) tak klidne koupim ale toto je opravdu zklamani ... vypada to ze zustanu u forzy 2 xD a to nepocitam nehorazne dlouhy loadingy... sice je to z dvd.. ale co maj delat lidi bez hdd s full verzi ?? cekat 1-2 minuty na hru ? to je fakt uchylny... pokud bude full forza vypat tak jako ted demo.. tak by tu hru meli davat zadarmo xD

co konkrétně se ti nelíbí?

hratelnost je skvělá, když si vypneš všechny pomocníky, dáš manuál se spojkou je to nepřekonatelný zážitek z jízdy :) Tomu se žádná zádvodní hra nevyrovná. Jestli to hraješ s autmoatickou brzdou, tak se ti nedivím, že tě to nebaví...

A grafika je taky super, okolí vypadá fakt luxusně, akorát auta se mi ze začátku moc nelíbily, ale bylo to tím, že jsem byl zvyklý na ty kýčovitě lesknoucí se auta z NFS atd.

Když jsem se na to soustředil více, jde vidět jak jsou auta promakaná, ikdyž o něco by to mohlo být lepší, ale hlavní je nepřekonatelná hratelnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wind

Zeptej se ho kdy že to Gt5 vyjde :)

Ono to vyjde tak možná za rok a rok je dlouhá doba v herním průmyslu, GT5 bude vpodstatě mezi Forzou 3 a 4, takže těžko soudit :)

Nejdřív ať to vyjde a pak ať něco říká, ale jak znám tyhle týpky, tak ikdyby bylo GT 5 nejhorší závodní hra v historii, tak pořád by říkal jak to je oproti Forze geniální hra :)

co konkrétně se ti nelíbí?

hratelnost je skvělá, když si vypneš všechny pomocníky, dáš manuál se spojkou je to nepřekonatelný zážitek z jízdy :) Tomu se žádná zádvodní hra nevyrovná. Jestli to hraješ s autmoatickou brzdou, tak se ti nedivím, že tě to nebaví...

A grafika je taky super, okolí vypadá fakt luxusně, akorát auta se mi ze začátku moc nelíbily, ale bylo to tím, že jsem byl zvyklý na ty kýčovitě lesknoucí se auta z NFS atd.

Když jsem se na to soustředil více, jde vidět jak jsou auta promakaná, ikdyž o něco by to mohlo být lepší, ale hlavní je nepřekonatelná hratelnost

s tím souhlasím větnej ps gamer nedokáže většinou připustit že něco je lepší jak jeho dokonalý playstation

jinak šuky to hraje bez pomocných systémů to můžu říct na 100%

u forzy mi ale chybí jedna věc a to je rozmazávání ... to mi u tý hry fakt dost chybí :) jinak to je super ... spojku jsme zkoušel ale moc mi to nešlo protože spojka je na blbým místě (nad brzdou) nezkoušel jsem přenastavovat xD

ale jinak pěkný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s automatickou brzdou nehraju to je o nicem... co mi konkretne vadi je interier... kterej mi neprijde az tak promakanej (uprime se libi interier v Test drive u. vic jak ve fm3)

grafika ?? .... ty stromy sou defakto to sami co ve forze 2 ... trava je aspon trochu poznat......

jediny co se mi libi jsou prehledny budiky ale to je asi tak vse....

ten jejich "slavnej" model poskozeni mi neprijde o nic lepsi nez ve forze 2 ....

maj proste co zlepsovat do finalni verze... (i kdyz pochybuju ze neco zlepsi..) ale tak treba bylo demo.. nejaka Beta beta beta verze forzy 3 :)

jinak souhlasim ze obcas proste lidi haji moc GT5.... i kdyby bylo neco lepsiho GT5 je nejlepsi xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano tak to souhlásím, kokpit je dost slabý a model poškození je taky dost chabý, ale někde jsem četl něco o licenci s modelem poškození, nebylo to tam moc jasné, ale třeba do dema nemohli zakomponentovat model poškození, protože demo je volně šířitelné a automobilky jim to nedovolily :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne s automatickou brzdou nehraju to je pak uplna blbost ne jenom drzet plyn a zatacet

defakt sem to hral asi 3x a vickrat uz si to nezahraju jelikoz jsem to opravdu cekal lepsi

kdyz taky ti maniaci z microsoftu to ani poradne nepromakaj tak se neni cemu divat je teda pravda ze to GT5 bude lepsi uz jen proto ze ho vyrabeji snad uz 5 let :D

no uvidime jaka bude forza ve Full.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kpics_forza3.jpg

Forza Motorsport 3 se už koncem měsíce dostane do prodeje, takže se dnes objevily první recenze, které nevypadají vůbec špatně. Ve většině recenzí nejde výsledná známka pod 90%, přičemž takto vysoké hodnocení získala hra v následujících magazínech: 3D Juegos – 95%, XboxLife.dk – 95%, CVG – 90%, IGN UK – 94%, NowGamer – 92%, GameSpy.com – 90%, TeamXbox – 95%, Videogamer.com – 100%, GameDaily – 90%, G4tv – 100%, MSXB – 90%. Jediný, kdo se odvážil jít u recenze pod 90%, byl francouzský Eurogamer, který udělil 80%. Gamereactor šel ještě níž a udělil dokonce jen 70%. Průměrné hodnocení je tak kolem 90%, což je velmi slušné. Forza Motorsport 3 se určitě stane letos nejlepší závodní hrou, přičemž bude zajímavé sledovat, jak si koncem měsíce povede v prodejích.

Zdroj:Konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic moc ale stačí to... ikdyž forza není o bourání

EDIT: na závodní hru u které nejde o bourání super ... super i na to že je poškození omezené nejspíš i licencí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja když hraju na Samsung 23" 2048x1152 a pustím si Forzu 2 tak ta grafika je celkem hnusná. Ale když zapnu Forz 3 DEMO...ááááá to je něco

A ještě k těm interiérům - v TDU interiéry většinou moc kvalitní nejsou ale najdou se i vyjimky. V těch 5 autech co jsou v demu forzy 3 je interier o mnoho detailnější. Jo a je ještě přesnej, narozdíl od TDU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problém je, že ten screen je každý z jiné tratě...navíc to je v rodzdílných rychlostech, takže nevyniknou nové efekty ve Forze 3. Úplně něco jiného je porovnávat grafiku takhle ve screenu nebo za jízdy...A ještě jedna věc: už se na několika fórech řešilo, že tenhle srovnávací obrázek se oběvil ještě dříve než ho bylo možné pořídit, proto je považován za fake, takže bych se zrovna tímhle moc neřídil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těm screenum bych moc nevěřil ... vypadá to jako by to někdo fotil na CRT televizi ... na mojem LCD monitoru to vypadá o dost líp

to není fotka, ale sccreen :D takže rozhodně nezáleží na tom na čem to měl.. Ono.. podle rozlišení je jasný že to měl na LCD..nebo na HD CRT o čemž ale dost pochybuju :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu