Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

GS > hlavne podle nekterejch uzivatelu je to podvrh protoze tydle screeny byli na netu mnohem driv nez je stacil nekdo udelat akorat to vsichni vytahujou az ted.. neptejte se me proc ja to nevim xD

nicmene spousta uzivatelu se schodla... ze je to podvrhh.... (i kdyz to by si nekdo musel dat hoodne prace XD )

k veci na xku mi to taky vypada o dost lip.. :)

edit tak jak ctu brake me predbehl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim,

Zrovna hraju Forzu 3 s kamaradem na pokoji a po zapnuti splitscreenu jsem byl zdesen .. cekal jsem ze budou muset omezit grafiku ale takhle ? a navim co to je za kameru ? je 10 metru od auta ?

JDE NEJAK TA KAMERA ZMENIT ABY BYLA BLIZE AUTU ? ... prosim pomozte ? tak jsem se na tu hru tesil a potom tohle ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska rano stahl a byl jsem narozdil od dema prijeme prekvapen...Je to moje prvni Forza...Jsem zvykly na arkadu u DIRT2 a GRIDu (ale i tak se mi ty hry libi, arkada, nebo simulace, na to ja uplne prdim, hlavne, ze se mi to fajn hraje), takze na ovladani jeste zvykam...Grafika je fajnova, fps stabilni, jen me mrzi, ze ty auta jsou az takovy jako moc prelesteny...Jako by byly neustale v karantene..Na mej e toho lesku az moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče grafiky, rozhodně nemá na hry jako DIRT nebo NFS, zvenku ani v interiérech - vždyť ani pořádně netočí volantem a na řadící páku ani nešáhne :angry:

Při bližším zkoumání tam prostě není tolik detailů. Efekty jako naklánění řidiče v reakci na Géčka taky není moc znát a další grafické triky - HDR, bloom ad. - oproti těm dvěma hrám na začátku, jakoby nebyly...

Proto může působit trochu sterilně (jako GT5) a na screenech pak vypadá stejně jako FM2. Grafika se ale oproti dvojce zlepšila, změny se ale omezily na zvýšení rozlišení - při pohledu na hrany auta tam není tolik "zubů".

Jenže Forza nikdy nebyla o grafice a to, že na konferenci tvrdily, že bude mít nejlepší grafiku a bude přístupná i nezkušeným byl jen krok pro zvýšení prodejů, ale ve skutečnosti je to pořád stará dobrá Forza v lepší garfice - rozhodně neurazí, více auty, větším počtem tratí - konečně, lepší fyzice... :wohow:

Jsem spokojen :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fyzika je tam dobra no o dost nez v shiftech,celkove mi forza 3 prijde na stejne urovni jako gran turismo 5 prologue uz ted je ale jasny ze na gran turismo 5 to nebude mit.

http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2009/10/gran-turismo-5-lamborghini-ferrari-larger-7.jpg

To je mozne, ze na GT5 nebude mat, pretoze GT5 robia "milion" rokov :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k soutezi se priklanim urcite byl sem pro soutez uz u forzy 2 ale nesehnal jsem lidi :P

EDIT > mozna by nebylo od veci udelat neco jako "forza racing club" nebo tak neco a delat ruzny souteze jako napriklad maji ted v GT na psp :) kdyz nikdo nic nevymysli zejtra se na to podivam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě ... já bych 100% šel ... jinak jak hrajete? :) ... bude tu problém s obtížností protože třeba já hraju se spojkou řazením a bez všeho ... a ten oc má všechno zapnutý max má manual bez spojky má vyhodu oproti mě ... bo rychleji řadí líp bere zatáčky ... a pokud by se do toho pustilo více lidí tak by se to dalo dát na třídy ta soutěž :)

jinak se mi líbí nové rozdělení ajchů ... že máte ajch každou chvíli ne jak ve forze 2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdu vytvorit nejakou soutez (resp. zatim aspon ten forza racing club, pockame az to ofiko vyjde a pujdem na to zatim

jdu vymejslet detaily :P (edit2 - proc vlastne cekat az vyjde ofiko nemusime jezdit online... :) nahodim pak trasu, auto apod. a kazdej udelame fotku jako u psp a je to :) )

EDIT >este dotaz predpokladam ze hrajete off od livu.. ale mam dotaz hrajeete na vlastim profilu nebo na nejakym specialnim off profilu protoze u savu se vytvari cas a datum kdy byl vytvoren a kdyby si napr. MS cekl muj save ze byl este pred vydanim mohl by mi dat ban ? proto mam dotaz jak to delate ? ja zatim hraju na off profilu ale premejslim ze bych to soupnul na svoje abych nemusel pak jezdit znova :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče grafiky, rozhodně nemá na hry jako DIRT nebo NFS, zvenku ani v interiérech - vždyť ani pořádně netočí volantem a na řadící páku ani nešáhne :angry:

Při bližším zkoumání tam prostě není tolik detailů. Efekty jako naklánění řidiče v reakci na Géčka taky není moc znát a další grafické triky - HDR, bloom ad. - oproti těm dvěma hrám na začátku, jakoby nebyly...

Proto může působit trochu sterilně (jako GT5) a na screenech pak vypadá stejně jako FM2. Grafika se ale oproti dvojce zlepšila, změny se ale omezily na zvýšení rozlišení - při pohledu na hrany auta tam není tolik "zubů".

Jenže Forza nikdy nebyla o grafice a to, že na konferenci tvrdily, že bude mít nejlepší grafiku a bude přístupná i nezkušeným byl jen krok pro zvýšení prodejů, ale ve skutečnosti je to pořád stará dobrá Forza v lepší garfice - rozhodně neurazí, více auty, větším počtem tratí - konečně, lepší fyzice... :wohow:

Jsem spokojen :psp:

na sector.sk je nastaveni pohledu kde to pak v interieru vypada lip.

http://www.sector.sk/novinka/50116/uprava_kokpitovej_kamery_vo_forza_3.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdu vytvorit nejakou soutez (resp. zatim aspon ten forza racing club, pockame az to ofiko vyjde a pujdem na to zatim

jdu vymejslet detaily :P (edit2 - proc vlastne cekat az vyjde ofiko nemusime jezdit online... :) nahodim pak trasu, auto apod. a kazdej udelame fotku jako u psp a je to :) )

EDIT >este dotaz predpokladam ze hrajete off od livu.. ale mam dotaz hrajeete na vlastim profilu nebo na nejakym specialnim off profilu protoze u savu se vytvari cas a datum kdy byl vytvoren a kdyby si napr. MS cekl muj save ze byl este pred vydanim mohl by mi dat ban ? proto mam dotaz jak to delate ? ja zatim hraju na off profilu ale premejslim ze bych to soupnul na svoje abych nemusel pak jezdit znova :/

já bych to chtěl hrát spíš online ... bude lepší zabava

jinak k tomu live já normál hraji vždy před vydáním offline na svojme profilu ... xbox nemá jak udržovat čas ... protože když ho vytáhneš ze zásuvky tak se resetuje čas ... a navíc by se ukladal datum a čas získaní ajchu i když si offline :) což se nedeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:X ok v tom pripade zacnu od znova na svojem.. ale vsimnií si kdyz najedes do memory.. > forza 3 > save a rozkliknes ten svuj save... tak tam mas datum a cas kdy byl vytvorenej to sami s instalaci hry na disk :)

jo to máš u všech a já tam mám datum 22.11.2005 xDD takže tam můžeš dát jakýkoliv takže MS to nesmí brát v potaz :)

ale hraj to jak chceš tohle je můj názor moje logika jestli dostaneš banána tak né kvůly mě jasný? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu