Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Původně jsem myslel, že to zohledňuje časy zajete na dané trati s vybraným autem, ale nakonec jsem došel k tomu, že ne. Zatím to vidím takhle - v první sezóně jsem jezdil z 8., ve druhé jsem začal startovat pravidelně ze 7. Takže buď je to navázáno na úroveň řidiče, nebo na to, ve které jste sezóně, nebo to počítá nějakým divným způsobem na základě výsledků. Každopádně je to škoda a podle mě jeden z největších nedostatků hry. V krátkých závodech na max. obtížnost je to skutečně makačka někoho předjet. Naštěstí poměrně rychle se začnou jezdit závody o něco delší a tam už se to jakž takž dá.

Osobně bych uvítal buď kvalifikaci (i kdyby tak, že to bude brát výsledek z testovacích jízd), nebo seřazení podle výkonu auta v obráceném gardu (nejpomalejší z prvního, nejrychlejší z posledního). Takhle v závodech, kde AI má o fous silnější vůz než já a startuje z 1. místa, kdežto já z 8., je to skutečně dost záběr ho předjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar závodníci. Prosimvás má někdo forzu 3 v okolí Valašského Meziříčí, Vsetína, Nový Jičín?

Ať stahuju kde stahuju pořád mě to nejde. HDD nevlastním ale když chci hrát jen 1. DVD neměl by být problém.

A kdyby někdo vlastnil funkční HDD který nepotřebuje tak bych ho koupil. díky chlapi a přeju vám hodně ujetých kilometrů bez nehody:D

ICQ: 382 996 476

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Taky si to kontroloval v ABXG aby si měl stoprocentní jistotu že je iso v pořádku a že není poškozené tudiž ti to mechanika nenačte že :) ... jinak se mrkni na dvd medium zda nen í nějak poškozené čtecí vrstva :) mě to taky někdy mechanika udělá že to pak musím smahnout ještě jednou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeš mít blbý dvd,mechaniku,iso,muze to byt tebou je dost moznosti

normální verbatim silver dvd+dl ,kvalitní medium... mechanika v noteboku samsung, co já vim jaká. To chceš říct že dvd-dl mechanika v noteboku nestačí??? někde jsem slyšel že to na flashi 1.61 nefachá ale nefachalo to ani na 1.6. tak nevím. DVD není poškozené a vypálení i s verify proběhlo v pořádku. asi zkusím externí lg vypalovačku teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este si nenapisal "ako ti nefacha" :D Po vlozeni dvd do mechaniky na obrazovke nemas nic?

P.S. a preco by to na 1.61 nemalo fachat? F3 je hra s wave3, v ktorej je dash 7371.

Ked das disk preskumat v PC, ake subory tam mas??? To je podstatne. Mas tam AUDIO_TS, VIDEO_TS a System update???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to snad automatický ale radši se zeptám, kontroloval si iso v AGBX?

nekontroloval jsem to v abgx , zatím jsem to nepoužíval ale dám na tvou radu a doma to přes ten program teda zkontroluju. .. i když nevím jak :-) ,snad to pochopím , dík

Este si nenapisal "ako ti nefacha" :D Po vlozeni dvd do mechaniky na obrazovke nemas nic?

P.S. a preco by to na 1.61 nemalo fachat? F3 je hra s wave3, v ktorej je dash 7371.

Ked das disk preskumat v PC, ake subory tam mas??? To je podstatne. Mas tam AUDIO_TS, VIDEO_TS a System update???

u obou xboxu (jeden 1.6, druhý 1.61) se při vložení dvd do mechanik ukáže na obrazovce velké (opravdu velké ) logo XBOX 360 a to je vše. nic dál se nestane. V pc jsem zatím disk zatím nezkoušel přezkoumat. ale dám-li ho do xboxu, tak v menu píše místo názvu hry pouze dvd... asi to zkusím vypálit ne jiné vypalovačce hold

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u obou xboxu (jeden 1.6, druhý 1.61) se při vložení dvd do mechanik ukáže na obrazovce velké (opravdu velké ) logo XBOX 360 a to je vše. nic dál se nestane. V pc jsem zatím disk zatím nezkoušel přezkoumat. ale dám-li ho do xboxu, tak v menu píše místo názvu hry pouze dvd... asi to zkusím vypálit ne jiné vypalovačce hold

Logo ukazuje, ked Wave nesuhlasi s flashom, alebo pri hre s Wave4 na fw. 1.6 sa nepouzije activate iso...Ale F3 je hra s Wave3, tak potom je to zahadnejsie, ze ti to na 1.6 nefunguje! http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=forza+motorsport+3

P.S.: Nahodou, ta F3 nie je patchnuta na Wave2 (napr. pre stary flash 1.4)??? Spomina sa tu, ze patchnute hry sa nedaju spustit na novych fw....tak neviem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mám rád závodní hry. Rád si vychutnám dobrý pocit z rychlosti, rád se nechám odhodit špatně přejetým patníkem, s chutí se podívám na auto, který jsem právě "rozstřelil" o svodidla. Chci, abych během jízdy doslova cítil surovou sílu toho 600 koňového monstra, které jsem v reálném životě nikdy neviděl ani neřídil, ale díky dobře udělané hře si připadám, jako mazácký závodník.

Po 3 hodinách hraní forzy 3 jsem si nevychutnal pocit z rychlosti, ani jsem necítil odhození od patníku, neviděl jsem ani žádné rozstřelené auto. Ve 400km/h jsem čelně ťukl do protijedoucího auta. Výsledek? Pane vývojáři, to poškození auta odpovídající srážce s kvalitně vypasenou masařkou, to myslíte vážně? A co ty bugy? Během pár chvil jsem jich napočítal 7!!! Který prase toto vypustilo do světa?

Po grafické stránce je to o 2 třídy níž než nové NFS Shift nebo bezkonkurenční Grid. I přítelkyně, která si se mnou občas zazávodí se zhrozila, když viděla ten barevnej paskvil.

Forzu 3 tedy mažu a už se poohlížím po Gran Turismo 5.

S poměrně dlouhým odstupem času jsem se opět podíval na Forzu 3 a R.D. Grid reálnýma očima a musím konstatovat, že Forza 3 mě připadá mnohem zábavnější. Reálné chování aut vítězí nad arcade stylem v Gridu. Nojono :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co?jestli myslis ty zamceny tak to je na druhym disku jestli myslis ty na xbox live na ty potrebujes MS points

Včera jsem to zkoušel a nic, hodí mi to nějakej error kód. To mě štve, chci DBS, F430 F1 i Superleggeru! Byly to spešl auta z nějaký spešl edice, a za boha je nemůžu odemknout, povedlo se to někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu