Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nestalo se vám někdy že při načítání tratě vám vytuhnul xbox? Stava se mi to od doby co jsem zacal hrát na nové full HD televizi ale nezdá se mi že by to na to mělo vliv protože to dělá pouze u forzy 3 a tratí které jsou na druhém DVD a zcela náhodně třeba jednou za 2-3 dny. Po vytuhnutí musím vypnout xbox a po najetí vymazat cache jinak trat proste nenajede. Po zapnutí hry to pak vyžaduje aktualizaci hry z livka.. provedu a nejakou dobu to zase slape bez problemu. Nemáte s tím nekdo zkusenost nevíte co by to mohlo ovlivnit ? Hru jsem zkousel preinstalovat ale zadny vysledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Otazku poloz tvorcom, preco sa im nechce robit v hre cabria :D

vždyť tam je jedno cabrio :D shelby cobra :D -> ze vnitř a z venku :D

jinak zkoušel jsem nějaký fotky, škoda že nejdou dělat tak pěkný fotky jako ve forze 2 ale i tak se mi pár fotek hodně povedlo ...

tohle je asi nej který jsem zatím udělal

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2010/131/a/5/Nissan_GT_R_by_Zavorka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

čau chci se zeptat v reálným světě se v autech extra nevyznám respektive v motoru tak se chci zeptat co tam mění nejvíc zvuk ? mám ted ve hre my oblibeny auto charger 69 ale kdyz ho vytunim uz nema takovej ten klasickej zvuk jediny co to meni je vyfuk,turbo a ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chci se zeptat v reálným světě se v autech extra nevyznám respektive v motoru tak se chci zeptat co tam mění nejvíc zvuk ? mám ted ve hre my oblibeny auto charger 69 ale kdyz ho vytunim uz nema takovej ten klasickej zvuk jediny co to meni je vyfuk,turbo a ?

U takovyhle aut ten zvuk dela motor a ne vyfuk...ale ve hrach je to jiny..tam snad u kazde zavodni hry po tuningu i takovyhle auto typicky muscle car zvuk zatichne a je to spis sportovni auto..jedina vyjimka co si ja pamatuju byl vytuneje Ford Mustang v NFS Most Wanted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co vím tak část zvuku motoru dělá výfuk ... snad ne? po tuningu výfuku se změní zvuk motoru ono taky celkem dost toho zvuku jde práve z výfuku nebo se pletu? proč by to tak pak řvalo když je auto bez výfuku který ten zvuk tak nějak tlumí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to třeba výfuk do jistý míry ovlinit může, ale zvuk vytváří motor tim mechanismem (válce, písty ...), kterej má za následek spalování benzínů. Když si vezmež třeba samotný turbo, tak taky vydává takovej svuj charakteristickej zvuk ... a třeba dvoutakt bude mít jinej zvuk než čtyřtakt, at je vejfuk jakejkoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chceš strukturu adresářů druhého DVD?

Ty soubory, co tam jsou se chovají přesně jako DLC jiných her na disku i se stejně instalují. Jen se schválně podívej na obsah HDD, najdeš i s popisem "Marketplace Content". Nikdy nebyly ke stažení přes Live, to je pravda, ale Xbox s nimi přesně takhle pracuje. A to je hlavní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu