Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vir!!


Kolda

Otázka

Recommended Posts

  • 0
1) prave tlacitko mysi na ikone "Tento pocitac", "Vlastnosti","Obnoveni systemu", zaskrtnout "Vypnout nastroj obnoveni systemu na vsech jednotkach" , "OK"

.

.

4) Spustit IE, "Nastroje", "Moznosti Internetu...","Obecne","Odstranit soubory",zaskrtnout "Odstranit veskery obsah offline", "OK"

jo na to jsem uz přišel di:cheesygrin:k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus to hodit do nouzového režimu a trochu pohrabat... Jinak zálohovat data... a formátovat.Zkus ještě projet registry mě napadá...

edit://

a to se s tebou budu hádat až do morku kostí měl jsem ho v PC free verzi a pak tu novou a tolik viru jsem v PC neměl v životě NOD mi to trošeč pročistil ale ani to nepomohlo tak jsme to přeinstaloval AVG nikdy !!!!!!!!!!!!!!!

Pokud myslíš verzi AVG 8 tak nemáš pravdu, pravda verze základní 7.5 nebyla nic moc ale verze 8 se dokáže měřit i s NOD32 např. Ovladání a Komplexnost má AVG 8 stejnou nebo lepší ;) Měl jsem ho 7 měsiců nechal bych si ho i ted žádný vir jen mě tam nešly aktualizace (musel jsem ručně vždy) tak jsem šel na NOD32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus to hodit do nouzového režimu a trochu pohrabat... Jinak zálohovat data... a formátovat.Zkus ještě projet registry mě napadá...

edit://

Pokud myslíš verzi AVG 8 tak nemáš pravdu, pravda verze základní 7.5 nebyla nic moc ale verze 8 se dokáže měřit i s NOD32 např. Ovladání a Komplexnost má AVG 8 stejnou nebo lepší ;) Měl jsem ho 7 měsiců nechal bych si ho i ted žádný vir jen mě tam nešly aktualizace (musel jsem ručně vždy) tak jsem šel na NOD32

no právě pro to že ti žadnej vir nenašel :-D a k čemu ti bude ovládání :-D

už jsem taky koukal na ty testy antiviru a nejlepší je kaspersky antivirus pak nod 32 ted používám ten kaspersky až na vzhled je hodně dobrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu