Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo 3


EvilSta

Recommended Posts

Všechny ty hry které jsem vyjmenoval jsou celosvětově jedny z nejopěvovanějších her,takže když ty si je jen zapnul a vypnul,tak to o něčem svědčí ne? A to že se ty hry dějově i celkově líbí takové mase lidí,tak to asi není náhoda,ale skutečná kvalita ;)

BTW pěkný avatar ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim padem bych si mel do podpisu hodit *Blizzard Addicted* ponevadz nic jine krom WoW jiz nejaky ten patek nehraju.

Samozrejme v prubehu te doby vychazeli ruzne kvalitni hry ale ja nejsem typ cloveka co hraje singleplayerovky bohuzel.

Me nechytne jen tak ledajaka hra a rozhodne ne singleplayerovka. Pred deseti lety kdy byl pevnej internet vesmes luxusni zalezistosti a me bylo 10 jsem SP hraval. Ale nyni kdy je pevny internet uz vicemene nutnost se uz nespokojim s obycejnou singleplayerovkou.

Ikdyz nejaka hra vysla vzdy jsem si zahral zacatek a dal to nechal dohrat mladsiho bratricka. Me to proste nebavi ;).

Ale na Diablo 3 se tesim uz jen z principu a hlavne battle.net. Stejne tak SC2 a mnou velmi ocekavany datadisk k WoW - Wrath of the Lich King....

Asi mas pravdu.... mel bych si do podpisu prihodit Blizzard Addicted!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsinu z tech her co pises jsem zapnul a vypnul. Je vec druha chytlavost te hry a pribeh ;) ale toto co clovek to jiny nazor. Nema smysl se tu dohadovat o tom co ma a co nema dobrej pribeh. Ja si budu stat za svym a ty taky ;).

P.S.: S Fallout mas pravdu ;)

ehm ehm, napsal Final Fantasy...zapneš a vypneš? ty jsi to nehrál co :D ve FF9 mam nahráno aspoň 500 hodin, to je chytlavost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u mě je opačně skoro. Mám rád Multiplayer,ale spíše singleplayer,protože hry dnešní době dají člověku skoro větší zážitek než film a knížka dohromady (i když i filmy a knížky mají své kouzlo a mam rad jak filmy,tak i hodně čtu) A to je síla singleplayeru, vžit se do nějakého děje,být jeho součástí,zažit na vlastní kůži něco co člověk ve skutečnosti nikdy nezažije :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm ehm, napsal Final Fantasy...zapneš a vypneš? ty jsi to nehrál co :D ve FF9 mam nahráno aspoň 500 hodin, to je chytlavost ;)

Bohuzel ale tyhle typy Japonskych her a celkove tyhle Manga nebo Mango styly (spelling) me vazne neberou. FF jsem sice videl ale jak rikam, tyhle styly her me vazne nebavi....

Tak to u mě je opačně skoro. Mám rád Multiplayer,ale spíše singleplayer,protože hry dnešní době dají člověku skoro větší zážitek než film a knížka dohromady (i když i filmy a knížky mají své kouzlo a mam rad jak filmy,tak i hodně čtu) A to je síla singleplayeru, vžit se do nějakého děje,být jeho součástí,zažit na vlastní kůži něco co člověk ve skutečnosti nikdy nezažije

Ja jsem prave spis na ty online a byt ve styku s lidma z celeho sveta. Singleplayer me pripadne takovej jednosmyslenej...nainstaluj a dohraj a to je prave to co me uz nebavi. Je pravda, ze za onlineovku si platis mesicne ale 12 euro je pro prumerne vydelavajiciho cloveka nic. A navic mam tu jistotu, že vyvojari te dane hry me budou porad dal zasobovat novinkama do te hry.

Ale toto je veci nazoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpátky k Diablu 3 :D Myslíte si,že v D3 budou všechy povolání jaké byli v D2?

Já osobně si myslím že asi jo + k tomu přibudou další nové. Zatím se ví o Barbarovi (d2) a Witch Doctor (new)

Předpokládat se dá návrat Necromancera,Amazonky, Paladina,čarodějky. Možná že druid už v d3 nebude,protože witch doctor je skoro taková exotičtější a "jedovatější" obdoba Druida z d2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja doufam, ze tam bude druid... precejenom druid pouziva k boji prirodu (prirodni elemety, zvirata, atd) ..spis takovej elf, only nature :D

ale Witch Doctor pouziva veci typu roj(cehosi, mozna virus?), mongoly, zombie... atd., proste zadna priroda :D

me prijde spise jako neco mezi Druidem a Necromencerem

jinak ja hlavne doufam, ze tam nevynechaji Assasinku, carodejku a paladina

ale zaroven se tesim na novy postavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu