Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories-Cheat Device


NiCK

Recommended Posts

ne fake neni .. libi se mi jak vsichni pouzivaj terminy jako fake a nofake .. aniz by vedeli, co to vlastne znamena ..

fake neznamena, ze je karta pomala, ale ze je to padelek .. coz tohle byt nemuze, jelikoz tam neni logo zadny firmy :P je to jen no-name karta a rozjedes na ni vse, akorat riskujes, ze se to bude trhat..

víš co je divny? že každy tady pouziva vyraz NO/FAKE! sice vim co to znamena,ale kdyz to tu kazdy pouziva ,tak proc bych to nepouzival, NE?!P.S sorry za spam nejde mi dat edit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

funguje to i na umd?

sice je to tu uz 2 mesice dead ale nevim kam to napsat a novy tema zakladat nechci :)

udelal jsem vse podle navodu, ale pokazde se me hra sekne, tak jsem udelal to co uz tu bylo psano a hodil jsem si to na 1.50, ale pokazde kdyz zapnu hru, tak proste mackam L+ sipka nahoru a nic se nedeje. mohl by nekdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

jj dik moc hej a jako to normal všechny ty cheaty uložim na kartu a už to jede jo?

kurva nak mi to nejde tu složku seplugins musim vytvořit ja ji tam nemam tak když ji vytvořim dam tam ten cheat a pak tam tam ten text pak odpojim psp a vypnu když ho zapinam držim r a nic se nedeje poradtemi prosim pospichato dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu