Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2009


tekken90

Recommended Posts

Tváří NHL 09 bude Patrik Eliáš a PS3 verze v češtině

Společnost Electronic Arts dnes oznámila, že hlavní tváří obalu hry NHL® 09 bude útočník New Jersey Devils Patrik Eliáš. Patrik Eliáš, rodák z Třebíče, vůdčí hokejová osobnost a nejproduktivnější útočník hrající v dresu New Jersey Devils, zahájí svou již třináctou sezonu. Patrik je dvojnásobným držitelem Stanlyova poháru (2000 a 2003) a držitelem bronzových medailí z Mistrovství světa ve Švýcarsku (2000) a ze Zimních olympijských her v Turíně (2006). „Můj život patří hokeji už od dětství, a tak cokoli je s ním spojené je mi vlastní. Každý zápas je pro mě úžasnou a jedinečnou šancí jak proměnit příležitost ve výhru. Proto když jsem získal možnost stát se tváří NHL pro rok 2009, neváhal jsem ani vteřinu. Pevně věřím, že hra přinese všem hodně radosti,“ komentoval výběr Patrik Eliáš. České fanoušky jistě potěší i fakt, že prvně bude hra textově lokalizovaná do českého jazyka i ve verzi pro next-gen konzole.

zdroj: sony-playstation.cz

IGN:

PS3 http://ps3.ign.com/objects/142/14230951.html

Xbox 360 http://xbox360.ign.com/objects/142/14230950.html

Datum vydání: 9. září 2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

No, tak budeš zklamaný :) já už to mám od včerejška a krom prvního, menšího zklamání, že tam není aktuální liga, ale loňská, přišlo ještě druhé a to takové, že nejde hrát celou extraligu, tzn. pokud chceš hrát dynasty, nebo jenom ligu, musíš hrát NHL... To, že tam jde dát náhradní tým a můžeš hrát v NHL s týmem z extraligy mě fakt nevytrhne. Jsou to pěkní dementi, ti EA sports, že se serou se soupiskama, dresama atd. a pak můžeš hrát s týmama světových lig jen přáteláky... No, prostě EA sports... Snad to spraví nějaký patch...

^^ a co ti na tom nešlo.? ...

btw - já sem včera objednával,tak snad po víkendu už budu pařit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Tak ze začátku mě to dost bavilo, ale to nový ovládání dělá milion stupidit, která zkrátka nepřekousnu. Nahrávám hráči, ukážu na něj stickem, cvaknu nahrávku a občas to funguje správně, ale stává se spíš, že hráč nesmyslně vyhodí puk někam do dža. Pak si kontroluju protivníka, aby mi nedal gól a ve chvíli, kdy dostává přihrávku a já ho chci sundat, tak mi systém chytrácky přepne na jiného hráče a já dostávám gól...to bych fakt vytek...takovejch absolutně nesmyslnejch situací jsem u této hry zažil, že se až divím, že ji pořád hraju...asi kvůli grafice a kvůli tomu, že prostě lepší hokej neni...ani 2K9...ale kupovat určitě nebudu.Jo a jeste, kdyz treba hraju desne dlouho a neskutecne soupere drtim a davam tam takovy strely, ze by se i Tretiak zapotil i na koulich a on po desetiminutovem tlaku vyjede, jednou vystreli a muj genialni golman si to sam zklepne do brany, tak mam chuť něco rozbít...vážně férová pařba.Sice super, že je to těžký, ale když se k tomu přičtou ty chyby, tak se to nedá ustát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsichni, pred par tydny jsem si koupil nhl09 a jsem s nim nad miru spokojeny!! Ale dnes jsem mi objevil proble kdyz hraju pres internet tak jak mile zacne prvni tretina a rozehraje se prve buly tak vystrelim a jak mile chytne brankar puk do lapacky tak se jak kdyby ta hra vynuluje a zacina to od znova zacatek prvni tretiny a uvodni buly!! Dela vam to taky?? Popr. co s tim!! Predem dekuji za kazdou radu!!!:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

zdravim mam takovej dotaz na netu jsem našel neofiko soupisky ale nejdou mi tam podle návodu vložit nevíte někdo kde dělám chybu podle návodu se mají normálně stáhnout a vložit na usb flashku a pak zkopírovat do PS3 poté spustit hru a soupisky načíst a v tom je problem i když je zkopíruji tak ve hře se mi žádné uložené soupisky neobjeví. jsou to celoplošné soupisky, objevil jsem i soupisky z letošního ms a ty fungují uplně vpořádku tak si myslím jestli to neni na nějákou jinou verzi NHL tady je link

http://nhl09ps3.googlepages.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mam otazku,bude EA podporovat NHL 09 (tj vydavat nove supisky,pripadne patche) aj po vydani NHL 2010 ?

ako to bolo s predoslou verziou,tj NHL 2008 ?

je mi hlupe kupovat kazdy rok nove NHL ked som s tym starym nadmieru spokojny,fakt jedine o co by mi islo je mat aktualne supisky hracov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s podporou to bude podle mého ze strany EA velmi bídné vezmi si jak aktuální oficiální soupisky se dají stáhnout ted? velká bída ale objevil jsem stránku na které se dá stáhnout neoficialní sestava sice s aktualizací NHL a mírnou na zbatek lig ale aspon neco že...ale to myslím po vydání 10 skončí taky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu