Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Do novýho PSP Slim nejde nahrát custom FW


Mahr13

Otázka

Já jsem asi před 3měsícema flashnul svoje PSP s orig.fw 3.80 v pohodě a teď jsem zkoušel známému nový PSP s orig.fw 3.95 a vůbec to nejde.Pár zkušeností s tím mám,vždycky v pohodě,teď jsem zkoušel všechny způsoby,MMS to není,protože ta ani neblikne,prostě PSP nepřistoupí k čtení z karty.Cetl jsem už dva podobné dotazy,takže je nás asi víc.Nevíte někdo něco poradit?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Já jsem asi před 3měsícema flashnul svoje PSP s orig.fw 3.80 v pohodě a teď jsem zkoušel známému nový PSP s orig.fw 3.95 a vůbec to nejde.Pár zkušeností s tím mám,vždycky v pohodě,teď jsem zkoušel všechny způsoby,MMS to není,protože ta ani neblikne,prostě PSP nepřistoupí k čtení z karty.Cetl jsem už dva podobné dotazy,takže je nás asi víc.Nevíte někdo něco poradit?Díky

A na jinym PSP se ti Pandorra menu načte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hold zamklý určitě nebyl,zkoušel jsem všechny možný postupy na vytvoření mms,např od Mootoo Ako vytvorit MMS bez CFW dále Despertar Cementerio Dark_Alex v5 a jiné.Navíc mám kartu pouze jako mms kterou používám jen na tohle a vím že funguje a bez problémů fungovala víckrát.Až do tohohle nového PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim jestli to pomůže :ziped: ale když jsme v pátek s kámošem Flashovali moje PSP, tak jemu na CFW nejdřív PB menu naběhlo hned, ale mě nic.

Pak jsem teprv držel multiboot ("L") a potom zapnul a tak to naběhlo, na jeho CFW to šlo zmáčknout až po zapnutí

nevim jestli to tak neděláš furt, ale třeba to pomůže :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuju všem za rady a nechci se nikoho dotknout,ale to jsou rady jako když mi nejede auto a někdo se mě zeptá jestli mám benzín.Já neflashuju poprvý,není mi 15 ani 20,jsem trošku starší a než někam napíšu,tak mám opravdu ověřeno že to nejde.Nevylučuju že nemůžu udělat chybu,ale ptát se,jestli držím Lko,nemám PSP zamklý v Hold atd mi nepomůže.Prostě tohle PSP odolává...Nejsem nevděčnej,jen chci opravdu konstruktivní radu,popřípadě jestli někdo z vás teď v poslední době flashoval FUNGL NOVÝ PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Děkuju všem za rady a nechci se nikoho dotknout,ale to jsou rady jako když mi nejede auto a někdo se mě zeptá jestli mám benzín.Já neflashuju poprvý,není mi 15 ani 20,jsem trošku starší a než někam napíšu,tak mám opravdu ověřeno že to nejde.Nevylučuju že nemůžu udělat chybu,ale ptát se,jestli držím Lko,nemám PSP zamklý v Hold atd mi nepomůže.Prostě tohle PSP odolává...Nejsem nevděčnej,jen chci opravdu konstruktivní radu,popřípadě jestli někdo z vás teď v poslední době flashoval FUNGL NOVÝ PSP

neco musis mit spatne vytvorene protoze sem ted kamosovi flashnul fungl slim s firmwarem 3.90 ( uz z fabriky ) ktere si vcera dovezl z letiste z londyna... zadny problem sem s tim nemel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podobný problém se v minulosti řešil i na maxconosole.net

I am trying to mod a gray PSP slim unit with the pandora battery + memory stick, and it will not work! I have used the very same pandora battery and memory stick to mod many slim (and fat) units in the past, but for some reason, this one slim PSP will not work. I am ensuring the memory stick is recognized, by inserting it while the unit is on, allowing the Memory Stick icon to appear. Then I replace the battery with a pandora battery, and the green light does come on, but nothing comes on the screen, and the memory stick light does not start blinking. Even if I attempt to press X to begin (like the original DC) nothing happens.

Avšak diskuze se nedořešila. Skončila v tom, že buď je špatné IPL nebo se jedná o HW problém. Ale jelikož diskuze pochází z konce ledna 08, je nepravděpodobné, že by se jednalo o novou základní desku. Jeden kamarád mi před chvílí potvrdil, že před pár dny flashoval zcela nové PSP s firmwarem 3.95 a vše se mu prý úspěšně podařilo. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu