Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.02OE-A (Open Edition)


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ISO jdou všechny který šli na SE-C a vypadá to, že taky všechny který nešli nejdou :( ..Nefunguje No-UMD mod a jsou tam homebrew na 3.00, na který zatím nejde irshell pro 2.71 ani devhook, i když dark_alex píše že port bybyl jednoduchej...+ luxusní růžový recovery :) PSX hry jsem ještě nezkoušel....

sry za OT ale pred nedavnem se tady spekulovalo ze DA konci a ted udelal tohle, takze asi nekonci ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ISO jdou všechny který šli na SE-C a vypadá to, že taky všechny který nešli nejdou :( ..Nefunguje No-UMD mod a jsou tam homebrew na 3.00, na který zatím nejde irshell pro 2.71 ani devhook, i když dark_alex píše že port bybyl jednoduchej...+ luxusní růžový recovery :) PSX hry jsem ještě nezkoušel....

sry za OT ale pred nedavnem se tady spekulovalo ze DA konci a ted udelal tohle, takze asi nekonci ze?

jj asi nekončí, jinak by neudělal tenhle FW :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kteri si uz zvykli na sve vlastni fonty, gameboot, pozadi, atd...

DA uvolnil FW3.02 OE Customizer v1.0, pomoci ktereho si muzete 3.02 OE-A upravit podle svych predstav :wink:

302c_1.png

http://dl.qj.net/FW3.02-OE-Customizer-v1.0-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/11869/catid/190

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BIA jede :D Zatim jsem nenarazil na zadnou chybu, at zije Dark Alex :lol:

Díky moc, ještě vědět kompatibilitu save a jak vypadá MGSPO a bude to dokonalé. Možná bych si BiA mohl také sehnat, jen to nebýt na rapidu :)

MGSPO jede taky :lol: Se sejvama bude asi trochu problem, ten z BIA mi funguje, ten z MGSPO ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BIA jede :D Zatim jsem nenarazil na zadnou chybu, at zije Dark Alex :lol:

Díky moc, ještě vědět kompatibilitu save a jak vypadá MGSPO a bude to dokonalé. Možná bych si BiA mohl také sehnat, jen to nebýt na rapidu :)

MGSPO jede taky :lol: Se sejvama bude asi trochu problem, ten z BIA mi funguje, ten z MGSPO ne...

Dík :)

Já si rozehrál DS: ToA a mám tu ještě save z Tekkena (poslední sada zápasů do mastera nebo jaký je ten nejvyšší titul z Dojo) a ještě tu mám Wipeout Pure (už musím dojet jen poslední rychlost v turnajích; ne že bych to na to stíhal .)). Tak mne jen tak zajímalo jestli to půjde nebo ne. Holt co se dá dělat, ozkouším a uvidím.

*Modlí se, aby nebyl brick*

To Georgeos: Nerozumím tomu s tím rýpnutím (???).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu