Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.02OE-A (Open Edition)


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele georgesi ty si downgradeoval z 3,02 na 2,71 SE? ja mam 2,80 a nejdou mi tam iso takze kdybych si upgradeoval na 3,02 OE-A tak by mi iso sli jestli sem to spravne pochopil, sem zacatecnik takze bych se chtel zeptat co bych potreboval za soft aby mi tam pak ty iso sly...nebo to pak staci jen hodit na kartu a je hotovo? vycerpavajici dotaz predem dekuji za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thx ale nikde sem zadnej downgrade z 2.80 nenasel
zejtra ho tu najdes...jeste ho sem totiz nikdo nenapsal

Ty kráso a já bych se vsadil, že tady byl topic s dg z 2.80 na 1.5 a, že tu lidé psali, že už to udělali. Asi už si musím jít dneska lehnout :)

to sice, jo, ale pochybuju ze to ti novacci zvladnou podle instruktaze nakopiruj do PSP a pust xploader a dej kolecko a cekej :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thx ale nikde sem zadnej downgrade z 2.80 nenasel
zejtra ho tu najdes...jeste ho sem totiz nikdo nenapsal

Ty kráso a já bych se vsadil, že tady byl topic s dg z 2.80 na 1.5 a, že tu lidé psali, že už to udělali. Asi už si musím jít dneska lehnout :)

to sice, jo, ale pochybuju ze to ti novacci zvladnou podle instruktaze nakopiruj do PSP a pust xploader a dej kolecko a cekej :D

Díky :). Už sem začínal přemýšlet nad tím, jestli si nemám vzít nějaká antipsychotika, protože bych se vsadil, že to tu bylo :).

Jinak máš samozřejmě pravdu, ale topicy s dotazy čekej i s návodem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu