Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.02OE-A


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hmm... zeby som sa aj ja do 3.02OE-A pustil? uz ma nebavi spustat v 1.50 devhook, potom vypnut hru, nastavit na 333 a spustit hru... (bo niektore inac sekaju) Ale ta 3.02 bezi asi na 222, nie? Nebudu *.cso sekat? Pojdu vobec *.cso? Nechce sa mi to hladat, som po obede, nic sa mi nechce... :mrgreen: A este detail, co je to cf? Ani to sa mi nechce hladat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plz,muze mi nekdo napsat vsechny bugy,ktery ma 3.02OE-A? nevim jesli do toho mam jit,jesli se to vubec vyplati..
neviplati vdi to je taka xujovina ani devhook mi na tom nejde :roll: :cry: hned to dongradnu :!:

Nevyjadruj se k vecem, kterym nerozumis :!: DH jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plz,muze mi nekdo napsat vsechny bugy,ktery ma 3.02OE-A? nevim jesli do toho mam jit,jesli se to vubec vyplati..
neviplati vdi to je taka xujovina ani devhook mi na tom nejde :roll: :cry: hned to dongradnu :!:

Nevyjadruj se k vecem, kterym nerozumis :!: DH jede...

ale jaka verze mne 0.51 nejde :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este jedna otazka, aj ked mi ani na tie predosle otazky nikto neodpovedal (zatial)...

Je mozne mat subory na recovery pripravene na karte, ktoru budem normalne na hranie pouzivat? Aby v pripade problemov nebolo potrebne zapinat PC, hladat navod, kopirovat a premenovavat subory, ale aby bolo mozne to urobit ihned? Alebo sa to nejako pobije, ak by som to tam tak mal?

Nech sa nejaka mudra dusa vyjadri, dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plz,muze mi nekdo napsat vsechny bugy,ktery ma 3.02OE-A? nevim jesli do toho mam jit,jesli se to vubec vyplati..
neviplati vdi to je taka xujovina ani devhook mi na tom nejde :roll: :cry: hned to dongradnu :!:

Nevyjadruj se k vecem, kterym nerozumis :!: DH jede...

ale jaka verze mne 0.51 nejde :)

OMG ty si fakt LAMKA 0.51 totiž potřebuje ZÁPIS DO FLASH a v readme je upozornění že se NESMÍ devhokk flashovat!!! Takže si stahni třeba 0.46 hybrid

a este jedna otazka, aj ked mi ani na tie predosle otazky nikto neodpovedal (zatial)...

Je mozne mat subory na recovery pripravene na karte, ktoru budem normalne na hranie pouzivat? Aby v pripade problemov nebolo potrebne zapinat PC, hladat navod, kopirovat a premenovavat subory, ale aby bolo mozne to urobit ihned? Alebo sa to nejako pobije, ak by som to tam tak mal?

Nech sa nejaka mudra dusa vyjadri, dik Smile

Ano v recovery to muzes mít už takto připraveno..

*cso normálně fungujou a seka to stejně jako DH...

cf=custom firmware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..parada..uz sem si to tam taky fouknul...

..a dikes dutchovi, za podrobnej navod...ikdyz bejvaj ty veci az smesne jednoduchy a chapu to i z tech readme co sou u toho, tak tohle ujisti, ze to v pohode facha a presne vim jakou obrazovku mam cekat :)

..aspon me to pomaha...v PSPcku se hrabu malokdy a dost nerad...

..tohle snad vyresi muj problem..mel sem 2.71 SE..a DH 0.51 a v pohode si úparil SOCOM 2 onlajn...

..pak sem is tam soupnul hybrida DH kvuli necemu a socom uz nechodil a este naky komplikace...ted to snad bude vsechno ok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak bugy co jsem objevil: Browser mi pořád píše nedostatek pameti i u těch stránek který dřív normálně jely a to i když smažu ccache a cookies prostě nechápu... Občas nejedou save... A jednou se mi sekla psone hry když jsem přehazoval na full screen..

to mas doma ps3? ci psone hry sa daju uz normalne spustat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak bugy co jsem objevil: Browser mi pořád píše nedostatek pameti i u těch stránek který dřív normálně jely a to i když smažu ccache a cookies prostě nechápu... Občas nejedou save... A jednou se mi sekla psone hry když jsem přehazoval na full screen..

to mas doma ps3? ci psone hry sa daju uz normalne spustat?

jedna z vyhod 3.02OE-A je prave to, ze je tam odstranena ochrana pro spousteni psone her s pomoci ps3 ...akze to jde i bez ps3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak bugy co jsem objevil: Browser mi pořád píše nedostatek pameti i u těch stránek který dřív normálně jely a to i když smažu ccache a cookies prostě nechápu... Občas nejedou save... A jednou se mi sekla psone hry když jsem přehazoval na full screen..

to mas doma ps3? ci psone hry sa daju uz normalne spustat?

Viz. topic od shadow.wizard(a)

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6660&highlight=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může někdo potvrdit z praxe ten tučný bod níže, týkající se nutnosti vložení UMD disku?

Používání 3.02 OE - A:

homebrew 3.02 kernel instalujte do adresáře ms0:/ PSP / GAME302 / (homebrew musí být ne-kxploited !)

homebrew 1.5 kernel instalujte do adresáře ms0:/ PSP / GAME150 / (kompatibilních je asi 99% aplikací jak v kxploit verzi pro fw1.5, tak i ne-kxploit verzi pro fw1.0)

v Recovery menu lze nyní přiřadit adresář ms0:/ PSP / GAME / pro spouštění homebrew 1.5, nebo 3.02 (standardně nastaveno pro 3.02)

tato verze podporuje nativní emulaci UMD, což umožňuje spouštění ISO / CSO. Soubory ISO / CSO se instalují do adresáře ms0:/ ISO / a spouští se stejně jako homebrew, z menu GAME - Memory Stick.

Při spouštění a hraní ISO / CSO musí být vložen UMD disk.

pro vstup do Recovery menu stiskněte a držte tlačítko R při zapnutí PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může někdo potvrdit z praxe ten tučný bod níže, týkající se nutnosti vložení UMD disku?

Používání 3.02 OE - A:

homebrew 3.02 kernel instalujte do adresáře ms0:/ PSP / GAME302 / (homebrew musí být ne-kxploited !)

homebrew 1.5 kernel instalujte do adresáře ms0:/ PSP / GAME150 / (kompatibilních je asi 99% aplikací jak v kxploit verzi pro fw1.5, tak i ne-kxploit verzi pro fw1.0)

v Recovery menu lze nyní přiřadit adresář ms0:/ PSP / GAME / pro spouštění homebrew 1.5, nebo 3.02 (standardně nastaveno pro 3.02)

tato verze podporuje nativní emulaci UMD, což umožňuje spouštění ISO / CSO. Soubory ISO / CSO se instalují do adresáře ms0:/ ISO / a spouští se stejně jako homebrew, z menu GAME - Memory Stick.

Při spouštění a hraní ISO / CSO musí být vložen UMD disk.

pro vstup do Recovery menu stiskněte a držte tlačítko R při zapnutí PSP

Doufám, že tě teď nebudu moc plést, ale já s fw 3.02 OE-A a s iso hrami zatím neměl problém (nepotřeboval sem zatím UMD v mechanice). Možná jestli to není jen na nové hry nebo jen na nějaké hombrew...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem uz narazil na prvni vec co me na novem FW nastavala. Chtel sem si pustit Luxor a on se mi sekl v 3/4 nahravani na zacatku. Zkousel jsem i jinak nastavit recovery a porad nic. ZTkusil jsem to teda pres hybrid devhook a ejhle ono to jede. Ale ono to nema jet pres devhook ale i normalne coz me s*re !!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu