Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.02OE-A


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

odpovedz mi na vsetky otazky

1) nalavo v sekcii system settings -> system information ti pise aky FW?

2) ake adresare okrem PSP mas na pametovej karte? mas tam naozaj adresar ISO?

3) v akom formate kopirujes hry? odkial stahujes hry?

4)mas zasunute UMD?

5)ukaze ti v sekcii v PSP menu GAMES -> Memory Stick nejake hry? ak ano co pise ak ides spustit? ak nie tak naozaj pozeras spravnu sekicu? nie UMD pozerajj ale memory stick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpovedz mi na vsetky otazky

1) nalavo v sekcii system settings -> system information ti pise aky FW?

2) ake adresare okrem PSP mas na pametovej karte? mas tam naozaj adresar ISO?

3) v akom formate kopirujes hry? odkial stahujes hry?

4)mas zasunute UMD?

5)ukaze ti v sekcii v PSP menu GAMES -> Memory Stick nejake hry? ak ano co pise ak ides spustit? ak nie tak naozaj pozeras spravnu sekicu? nie UMD pozerajj ale memory stick

Už jsem to vyřešil, už to fachá, jen furt řešim ty PSX hry ukládají se teda do GAME?? je to tak???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prdele, tak se mi něco těžce nepovedlo - nahraju ty soubory kam sem měl, flashnutí proběhlo bez problémů, ale jakmile sem restartoval, PSP se startuje pokaždý do recovery mode a i když dám exit, tak se to stejně pořád vrací do recovery mode.fakt super.... Může někdo pomoct??? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se rozhodl pro updgrade z 2.71 SE-B...Ale nastal nakej problem nebo co. Normalne nahraju do x:/PSP/GAME150 ty 2 slozky...vypojim z USB...pichnu du nabijecky....zapnu flashovani...a:)...napise mi to pri kontrole dxar file,ze je corrupted nebo ze doesn't exist..coz me teda celkem sere,protoze na zacatku navodu se pise,ze ma bejt PSP v nabijecce,aby to nepsalo a ono to stejne pise. Prosim,poradi mi nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se rozhodl pro updgrade z 2.71 SE-B...Ale nastal nakej problem nebo co. Normalne nahraju do x:/PSP/GAME150 ty 2 slozky...vypojim z USB...pichnu du nabijecky....zapnu flashovani...a:)...napise mi to pri kontrole dxar file,ze je corrupted nebo ze doesn't exist..coz me teda celkem sere,protoze na zacatku navodu se pise,ze ma bejt PSP v nabijecce,aby to nepsalo a ono to stejne pise. Prosim,poradi mi nekdo?

Proč upgrade na 2.71 SE-B? Proč nezkusíš raději 3.02 OE-A -> OE-B ?

Děláš to podle návodu z tohoto linku (viz. link níže)? Tam se mluví o složce PSP, kterou máš překopírovat na Root a nic tam nedáváš do GAME150, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se rozhodl pro updgrade z 2.71 SE-B...Ale nastal nakej problem nebo co. Normalne nahraju do x:/PSP/GAME150 ty 2 slozky...vypojim z USB...pichnu du nabijecky....zapnu flashovani...a:)...napise mi to pri kontrole dxar file,ze je corrupted nebo ze doesn't exist..coz me teda celkem sere,protoze na zacatku navodu se pise,ze ma bejt PSP v nabijecce,aby to nepsalo a ono to stejne pise. Prosim,poradi mi nekdo?

Proč upgrade na 2.71 SE-B? Proč nezkusíš raději 3.02 OE-A -> OE-B ?

Děláš to podle návodu z tohoto linku (viz. link níže)? Tam se mluví o složce PSP, kterou máš překopírovat na Root a nic tam nedáváš do GAME150, ne?

spatne jsi to pochopil on zveda z 2.71SE-B na 3.02OE-A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se rozhodl pro updgrade z 2.71 SE-B...Ale nastal nakej problem nebo co. Normalne nahraju do x:/PSP/GAME150 ty 2 slozky...vypojim z USB...pichnu du nabijecky....zapnu flashovani...a:)...napise mi to pri kontrole dxar file,ze je corrupted nebo ze doesn't exist..coz me teda celkem sere,protoze na zacatku navodu se pise,ze ma bejt PSP v nabijecce,aby to nepsalo a ono to stejne pise. Prosim,poradi mi nekdo?

Proč upgrade na 2.71 SE-B? Proč nezkusíš raději 3.02 OE-A -> OE-B ?

Děláš to podle návodu z tohoto linku (viz. link níže)? Tam se mluví o složce PSP, kterou máš překopírovat na Root a nic tam nedáváš do GAME150, ne?

spatne jsi to pochopil on zveda z 2.71SE-B na 3.02OE-A

Oh sry, nějak jsem přehlédl to Z :oops:

Mohl jsem si to uvědomit, když je to v topicu k 3.02 OE-A :,(...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu