Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero On Tour


plp

Recommended Posts

:arrow::!: Tak co lidi těšíte se na to ? co na to říkate ?

Guitar Hero On Tour je inkarnací známé hry z velkých konzolí Guitar Hero. Přívlastek On Tour by mohl na přenosné konzoli skutečně získat své opodstatnění. Ačkoli detailní informace o Guitar Hero On Tour zatím nejsou známy, je pravděpodobné že svou roli zde sehraje možnost nahrávání live hudby. Nechejme se ale ještě překvapit.

Zdroj:gamehouse.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

mám to - jak psal dragunov - DS lite special s hero on tour...

no dojmy - konzolka jako NDS lite stříbrný vršek lesklý a klouzavý, matný černý spodek. na vrchu je logo gUITAR HEARO

Grip: no, přišel sem domů - vytáhl a nejelo mi na něm tlačítko - vyčistil sem kontakty a už jede, pak ale zase když se zmáčklo víc tak nereagovalo - muselo se mačkat jen tak akorát, což někdy není zrovna optimální když je nějaká nadupanější sekvence kde to tlačítko mačkáte víckrát po sobě. Vyřešilo se to - zase sem to profoukl ty kontakty a jelo to, pak ale začlo zlobit na stejný způsob červené tlačítko, ale stejný postup - vytáhnout a zastrčit a jedeto.

Držátko na ruku tam opravdu je, ale asi mám divnou ruku, prostě se mě s tím hraje blbě když je to připevněné, už se mi i stalo že sem si to vysunul při hraní z GBA slotu...

Pro majitele starých verí DSka - je k tomu i redukce do "starého" GBA slotu, takže si to klidně kupte a hrejte i na svém starém DSku.

Ještě jedna poznámka spíše pro Dragunova: prosimtě, pisni mmi pak, jestli si k tomu DSku měl i poutko na ruku - já ho tam neměl a dost mě to vadí že k tomu nebylo. Ani jeden display nebyl chráněný fólií tak bych rád porovnal, jestli sem měl štěstí na blběj kus, nebo to tak je u všech.

závěr: pokud chcete koupit nové DSko s hrou která má guitar grip tak si to kupte, nemusí vás to bavit, ale třeba víc her to bude podporovat a navíc to výjde levněji než to kupovat samostatně (dsko + guitar hera), staré konzole to taky mohou díky redukci používat, takže zase na druhou stranu pokud nechcete DSko, ale pouze hru tak se to taky tak dá udělat.

pokud chcete fotky, tak si řekněte a hodim je sem - případně pokud vás zajímá puze konkrétní věc tak vám to vyfotím konkrétně ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kyssi:Ja jsem prave ted v Londyne. Nasel sem na netu to NDS Specialku za 125liber {asi 3750kc} coz je super cena...

Melo by me SNAD dojit v pondeli...Nejsem si jisty ale NDS Lite uz poutka v baleni nemaji, jen ty stare meli...S tou folii nevim nevim...Jednou jsem si taky koupil v JRC uplne nove NDS Lite a nemelo folie...

Taky bych mel jeden dotaz na tebe.Kdyz jsem se dival na cesky shopy co tu specialku nabizeji tak na vsech obrazcich bylo to loho Guitar Hero on Tour cerno-bile...Ale kdyz se divam na www.hmv.co.uk odkud sem to objadnal je to logo barevne...

Jak tedy vypada tvoje...Ja bych radsi kdyby bylo cernobili :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je několik fotek. Kdyby ste někdo chtěli něco konkrétního tak napište ato vám nafotím, jinak tohle si myslim dává pěknou představu o velikosti...atd.

P.S. k tomu gripu je i TRSÁTKO které se dá do toho gripu zasunout a nevypadne. pěkná vychytávka to je - hned si člověk připadá o to víc cool 8) :cheesygrin: a dobře se s tim hraje.

P.S. na fotce: Grip - spodek jsou vidět šrouby - ty se odšroubují, sundá se pouze (je to i vidět) ta část co se strká do slotu pro GBA a nasadí se větší aby to pasovalo i na staré DSko.

Pokud by byl zájem tak to vyfotím, ale teď už ne, teď už sem na to moc lenošnej a utahanej - až ráno (dopoledne).

P.S.3. výběr písniček je v té hře super - hodně známých skupin a písniček - pro příklad uvedu pár z toho co mám zatím odemknutých:

All the small things - blink-182

All star - Smash Mouth

Breed - Nirvana

This Love - Maroon 5

Rock and roll al nite - Kiss (předěláno Line 6)

Do what you Want - Ok Go

We're not gonna take it - Twisted Sister

have a funn :wohow:

Dragunov:

no to je pěkná cena - pokud seš v zahraničí tak to DSko výjde většinou o dost levněji než u nás kde z nás dřou kůži :-(

škoda, to poutko k tomu starému prostě bylo fajn, takový příjemný bonus no a s tou folií - je to prkotina, jen prostě mě to zajímalo, vzhledem k tomu starém DSku jak se prodávalo - je pěkné vidět, že u starého modelu si vyhráli aby byl chráněný display a poutkoa u lite už ne :-D

a to logo mám černobílé - barevné bude asi pouze na obalu hry případně ze spodu gripu, ale Angláni to mají všechno naopak, tak třeba to bude barevné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak já to mám už od 20.6. a funguje bombově. Ruka mi tam drží dobře, ale je několik způsobů jak si to zařídit. Jukněte na ofic. stránky. Tam to je naspaný a namalovaný jak se to může požívat. Grip mi funguje normálně. Žádný problémy nic. Na Gamespotu ve videorecenzi řikali že jim taky občas vypadává grip z DSka, ale já s tim problém nemám ani na jednom z mejch dvou Tlustejch DSek. možná to je protože je ta násada deší a tak to tolik nemá kam vypdnout. Na Litku sem nezkoušel pač ho mám od soboty a sem línej měnit tu násadu. ;) Jinak doporučuju ihned koupit asi fakt nej hra na DS.

PS: Už hraju The parade na hard na 5 hvězdiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak já to mám už od 20.6. a funguje bombově. Ruka mi tam drží dobře, ale je několik způsobů jak si to zařídit. Jukněte na ofic. stránky. Tam to je naspaný a namalovaný jak se to může požívat. Grip mi funguje normálně. Žádný problémy nic. Na Gamespotu ve videorecenzi řikali že jim taky občas vypadává grip z DSka, ale já s tim problém nemám ani na jednom z mejch dvou Tlustejch DSek. možná to je protože je ta násada deší a tak to tolik nemá kam vypdnout. Na Litku sem nezkoušel pač ho mám od soboty a sem línej měnit tu násadu. ;) Jinak doporučuju ihned koupit asi fakt nej hra na DS.

PS: Už hraju The parade na hard na 5 hvězdiček.

Na "fat" DSku mi to taky nevypadlo ani jednou, ale na Lite bohužel ano a máš pravdu, je to tím že ta násada je delší a líp tam drží.

no obrázky sem viděl, četl...atd. ale ta páska mě nijak moc neohromila. Funkci a význam má, ale jde to i bez ní :wohow:

Ještě to prozkouším znovu, přecejen je strach že když chci fouknout..atd. že mi to vypadne z ruky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kyssi asi špatnej kus gripu....i to se stává jestli blbne pořád, tak bych zkus normal reklamačku, protože je to škoda

už se to dlouho nestalo, tak počkám, přecejn je na to 2 roky, takže uvidím, dávám tomu měsíc a kdyžtak to reklamuju. Navíc to nemám tak daleko do toho shopu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co lidi jak vas to bavi :D Hraju to od vcerejska a celkem ulet...

Odehral sem zatyim celej medium [easy jen kousek a pak me to nebavilo bo to bylo moc lehky]...

Ted zacinam hard a uz je to fakt celkem hard ale jde me to celkem :]

Nalepky jsou taky super :]

Nejelpsi pisnicky Bleed od Nirvany a od Ozzyho je taky dobra...

Chyby me tam vic punk a metal...

Ty country a pop-rock je celkem na picku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, mě tam chybí Hip Hop no, metalu a rocku se mi tam zase zdá až zbytečně moc :-D

každej má rád něco jinýho no, mohli by udělat aby sis tam nahrál vlastní písničky a ty si pak přehrával (pokud už to není) a nemám na mysli Video Game Hero. S tim gripem bych opravdu rád zahrál nějaké ty své oblíbené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, mě tam chybí Hip Hop no, metalu a rocku se mi tam zase zdá až zbytečně moc :-D

každej má rád něco jinýho no, mohli by udělat aby sis tam nahrál vlastní písničky a ty si pak přehrával (pokud už to není) a nemám na mysli Video Game Hero. S tim gripem bych opravdu rád zahrál nějaké ty své oblíbené

presne tak, nemusi se to vyuzivat zrovna jako kytara (ackoliv to o tom je), ale klidne jako klavesy proste ;)

.. metal a rock zrovna nemusim, kdyby to bylo DnB, elektronika, hip hop anebo treba uz i ty tanecni songy, tak bych sahl po originalu, jinak to neni nic pro mne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu