Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter for hunter's-volna diskuzia


KILLaMH

Recommended Posts

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

posledni dobou nemam na MH moc casu, ale vcera se mi s pomoci kamaradu podarilo dokoncit muj vysnenej GS set z rajanga.. tak hazim foto

zatracene jsem se na nej tesil;):wohow:

skills: sharpness+1, fast charge, unsheat critical, dragon rezist +5

screenshot015et9.png

jinak dnes jsem dokoncil Uca set, ale jeste uplne nevim na co ho vyuzit...

mate nejakej tip jak ho vygemovat a jaka zbran se k nemu hodi?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;402770']posledni dobou nemam na MH moc casu' date=' ale vcera se mi s pomoci kamaradu podarilo dokoncit muj vysnenej GS set z rajanga.. tak hazim foto

zatracene jsem se na nej tesil;):wohow:

skills: sharpness+1, fast charge, unsheat critical, dragon rezist +5

[img']http://img355.imageshack.us/img355/3262/screenshot015et9.png[/img]

jinak dnes jsem dokoncil Uca set, ale jeste uplne nevim na co ho vyuzit...

mate nejakej tip jak ho vygemovat a jaka zbran se k nemu hodi?

diky

Paráda !

Rajang je úžasnej.... jenon myslim že je lepší, při Unsheat Critical to gemovat na Dragon Res+10 a Taunt, protože taunt pak přichází jako +ovej skill, stejně chceš abys trefoval hlavu, ne ? ;)

Jinak ho spíš gemuju na Evade+2 a používam s Hammer/GS. Každopádně super.

Uca set bych používal na Gaorena, gemovanej na Sharpening Inc nebo taky na Chameleose je dobrej... zase se Sharpeningem.

Spíš jsou dobrý comba.

Třeba:

Silver Sol Z

Ucamulbas

Silver Sol Z

Ucamulbas

Silver Sol Z

Skilly: ESP, Sharpness+1, Unsheat Critical, Attack Up Small

Nebo, ještě jedno, teď si to přesně nepamatuju, vim že sem to bral na Chamelose a bylo tam něco jako ESP,Sharpness+1,Sharpening a Attack Up..

=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen nevim, jestli se ten dragon rezist vyplati. Me treba nenapada jedinnej utok monstra, ktery by mohl byt s dragonem ...klidne me pouc jaky bossaci utocej dragonem, protoze ja fakt netusim, znam to jen jako cerny blesky:D

Jinak jak gemujes rajanga ty je taky good, ale takhle bych to videl spis na gaoren tokken, nebo na chaos order(nej raw GS&H bez -affinity)

ale pro Uca GS je ten unsheat critical proste bomba :)

S Uca setem mas sakra pravdu, gemovanej na attack up je jak delanej na gaorena, ale problem je, ze z gaorena uz nic nepotrebuju a uz ho asi mockrat zabijet nebudu... tyhle bossaci typu yama, lao, gaoren jsou proste nuda no :)

unsheat critical v silver sol/uca kombo setu mi prijde zbytecnej, to je tak akorat na prosekavani s Uca GS, ale u vetsiny jinych zbrani nez u GS mi prijde zbytecny..

ale ta duha varinata kombo setu muze byt dobra;)

jeste uvidim, ale mozna do toho uca setu proste prdnu evade+2 a je to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se nemylim,tak drg je treba Daora charge...

edit//3.9. je tu nova vere Frontieru 3.5

boze,ja to asi nevydrzim a snad to taky zkusim nainstalovat,nelaka me ani tak nova stribrna Akala ve swampu, i kdyz vypada mrte cool,ani novy armory a zbrane, ale ty mutace zbrani!!!

neni to neuveritelny?tenhle GS je snad vetsi,nez ten z farmy...

LongGs.jpg

o tomhle ani nemluvim!

LongLance.jpg

LSnS

LongSns.jpg

zbytek je na SoC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to zapomen,bomba by byl Frontier treba pro US nebo EU,takhle ta JAP dost snizuje hratelnost,aspon bych rek,nebo spis prodluzuje...ale stylem,kt. je uplne k nicemu

a co se tyce dalsich MH na PSP,tak s tim CAPCOM pocita,takze si jen pockat...

jinak dlouhy LS uz bylo i v nejaky starsi verzi Frontieru...

//edit-to je LS?omrknu to

///edit-poradne cti:Long Greatsword ,to neni LS ,max LGS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to zapomen,bomba by byl Frontier treba pro US nebo EU,takhle ta JAP dost snizuje hratelnost,aspon bych rek,nebo spis prodluzuje...ale stylem,kt. je uplne k nicemu

a co se tyce dalsich MH na PSP,tak s tim CAPCOM pocita,takze si jen pockat...

jinak dlouhy LS uz bylo i v nejaky starsi verzi Frontieru...

jj bych bral Frontiera pro EU nebo US , zatim si muzem nechat jen zdát :( ......... a frontier prej jede pouze pod jap ID adresou... ale na youtube sem videl frontiera v aj

EDIT: jo mas pravdu sry :oops: s tim LGS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,jede jen pod JAP IP,takze funguje zmena proxy ci co, na SoC je navod

ale s tim eng Frontierem pochybuju,tj asi fake,jinak by to na SoC bylo,kdyztak hod link...

jj tady : http://www.youtube.com/watch?v=j0P0vUqIjlQ

------------------------------------------------------------------------------------

jeste sem videl lepsi ze tam mel cely menu v aj.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se z toho novyho frontiera celkem zamlouvaj tyhle tlapky:wohow:

ShortDs.jpg

kazdopadne jestli se capcom chysta udelat dalsiho monster huntera na psp, doufam, ze makne.. tohle muceni frontierem je peklo :D

waiet: jeste se chci zeptat k tem dragon utokum.. proc myslis, ze daora charge poskozuje dragonem? znas nejaky dalsi?, fakt netusim jak to poznat :(

fire, ice, water, thunder jsou jasny, ale dragon:|???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlapicky maj malej dosah...i kdyz to zase u dualu mmoc nevadi,ale nedokazu si moc dobre predstavit boj s tim kratkym hammer...

myslim,ze nekdo tu psal, ze pokud mas set s blbym drg ressist tak je lepsi se vyhejbat jejimu charge,z toho jsme to tak pochopil..

mozna se driv dockame Frontieru 5.0,ale ma to i svy pozitiva(vic monster),rek bych,ze s dalsim dilem by to mohli udelat stejne(misto na UMD jeste je)+importovaly vsechno novyho z Frontiera(rekneme bez poslednich 1 az 2 verzi),ale to jsou jen moje spekulace

zajimalo by me,jaky novy monstrum prijde s MHFO 4.0 ...

mohli by tam konecne vrazit nejakyho velkyho hada:cheesygrin:,takovou 2hlavou(mozna 3) kobru s chrestysim "ocasem",samozrejmosti je poison,paralyze a moznost zalejzat pod zem

ale radsi bych nejakyho zbrusu novyho eldera

sry ted sem se trochu moc zasnil:cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem psal já.

U elder dragonů a třeba Tigrexe ( dragon ), se počítá dotek jeho tělem jako dragon. Zato třeba u Teostry, když udělá tlapou a objeví se tam oheň, počítá se jako Fire dmg. U kushaly vítr je jako Ice dmg ( příklad, používal sem na ní Rajang X a White Fata Bow, trefila mě chargem a přežil sem, trefila mě tim tornádem a bylo po mě =D )

Ty dlouhý/krátký zbraně sou pěkný, ale nezapomeňte: Long - worse attack, short - better attack

Frontiera hraju a určitě bych zaplatil protože se to vyplatí a neni to vůbec drahý, jenom nevim jestli vůbec budu moct nebo mít čas na internet přes školu... Zkusim to nějak ošéfovat a jestli budu mít pravidelnej přístup na net a budu vědět že je i čas tak bych si to v Říjnu nebo Listopadu zaplatil.

Teď mam ve Frontieru kombinaci Ioprey a Velociprey setu, mam tam 3 skilly a vim že jeden z nich je Runner =D Ostatní sem nezjišťoval... Potom mam GS ( další up je Ravanger ), Dualy ( další up je Tomahawks ) a Hammer ( Iron striker )..

Jestli chcete hodim vám nějaký screeny =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem psal já.

U elder dragonů a třeba Tigrexe ( dragon ), se počítá dotek jeho tělem jako dragon. Zato třeba u Teostry, když udělá tlapou a objeví se tam oheň, počítá se jako Fire dmg. U kushaly vítr je jako Ice dmg ( příklad, používal sem na ní Rajang X a White Fata Bow, trefila mě chargem a přežil sem, trefila mě tim tornádem a bylo po mě =D )

Ty dlouhý/krátký zbraně sou pěkný, ale nezapomeňte: Long - worse attack, short - better attack

Frontiera hraju a určitě bych zaplatil protože se to vyplatí a neni to vůbec drahý, jenom nevim jestli vůbec budu moct nebo mít čas na internet přes školu... Zkusim to nějak ošéfovat a jestli budu mít pravidelnej přístup na net a budu vědět že je i čas tak bych si to v Říjnu nebo Listopadu zaplatil.

Teď mam ve Frontieru kombinaci Ioprey a Velociprey setu, mam tam 3 skilly a vim že jeden z nich je Runner =D Ostatní sem nezjišťoval... Potom mam GS ( další up je Ravanger ), Dualy ( další up je Tomahawks ) a Hammer ( Iron striker )..

Jestli chcete hodim vám nějaký screeny =)

no jasný .... :thumbup: hod screeny ........ jak to udelals ze ti jede ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Registrace - nehorázný peklo

2) Mask IP - easy peasy

3) Hra samotná, pokud nemáš dost představivosti a alespoň minimální zkušenosti s kejni vůbec nevíš o co de =D

-----

Budu hrát dneska večer, nebo možná ještě až přídu z posilky tak sem ty screeny dam... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu