Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter for hunter's-volna diskuzia


KILLaMH

Recommended Posts

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To robi jako od zaciatku,co hras MH?Ak nie,poriadne porozmyslaj,co si dam daval nove...a hlavne "uklid"si PSP bo fakt neviem...

Mne toto robil RemoteJoy ked som isiel napriamo,len s aktivovanymi pluginmy(ze az ked uz som zobral quest a cakal na loading tak to zamrzlo,ze pomohla len baterka von,inak som mohol behat vsade bez problemu a nezalezalo natom,ci som prepojeny s PC ci nie...len tie aktivovane pluginy to robili)ale ked som to prerobil na IRShell tak to ide v poho...

Skus uplne vsetko povypinat a zbytocnosti zmazat...A fakt rozmyslaj co si tam daval,ak to predtym islo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK zkusim cos mi řekl , ne od zacatku to nedela .......... zacalo me to z niceho nic delat , asi tak pred mesicem , nic novyho sem tam nedaval - TO vim na jisto

EDIT : vyzkousel jsem , opravdu sem vse vypl , trochu jsem aj promazal kartu stale nic , proste neviím verze hry to si myslim ze je blbost , ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killo vždyť sem ti říkal jak to je... =D

S Fobem se hrál, několikrát.... No jestli ho zase potkam ( po tom co sem ho naposled vykotlil tak nevim nevim.. ) tak se ho jako nenápadně zeptam.. na toho Fatalise.

Každopádně je to namyšlený a arogantní dítě ( 13-14 ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To video som videl (nahodne) 20min potom ako ho uploadol a inak tvrdi,ze dokaze sundat W.Fata len so 4x whetstone,co vraj stacina udrzanie GL aby shootovala...(niekde to tam aj pise)Verim mu.Skoda,ze ma tolko malo videi a tie co ma su zrychlene,to sa mi moc nepaci...Pozrel bych si od neho viac a kludne aj nieco ine ako HBG a GL :)

Inak pri tolkych fatalisoch uz,neni prenho problem ho dat aj s prstom v nose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, pěkný..

Každopádně je to super, ale jak říkam, s každym Fatalisem vám to příde jednodušší a jednodušší.... hlavně v solu toje v pohodě, přídete na to že Whitey je vlastně docela blbej a jedinej útok co vás tak nějak ohrožuje, je instant body slam.

Jinak zkoušel sem to s hammer...

Měl sem HGE, Sharpness+1, Bomber, Wide Area+1 a Garuga Hammer. Felyne skill jenom Temper, takže vlastně nic...

A ? No za prvé, potřebujete Gunpowder ( Felyne skill ), bomber a alchemy book jestli chcete přejít armor jenom bombama. Já GunPowder neměl...

Potom, rozdíl mezi Garuga hammer a DCO je fakt docela razantní =D No zkusim to ještě stim orderem...

Bylo to asi takle... dokud nebyl v armoru, trefil mě jednou bleskem, ale ani nevim jak, prostě sem stál úplně vedle a najednou mě malej blesčík trefil :D Prostě ten pattern je jednoduchej...

Jak byl v armoru, začal sem bombovat. Jenomže, zbylo mu pak ještě dost životů a bohužel, když zbraň bere jenom 10% síly tak to de docela blbě....

Jak byl z armoru venku prostě sem ho dobil... Ale zase boj byl asi takovej: Přilít z bouře, triple pound na hlavu, zase odlít.... -_-'

EDIT: Jo, řek bych že je to možný ho dát takle rychle jako Fob.. Seženu kočku s GunPowder a zkusim to se stejnym setupem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,tak y sem to cet,ale jak pise,tomu desti(ja tomu rikam bourka) se tezce unika bez staminy...

KILLo,uz sem se taky zapojil do diskuze,mne pro zmenu nevycetli pocet Subscribers,ale Scout rika ,ze mam hrozny videa

necekane ten Dual Fata quest odpiskali i se se Susenkou,kdo vi proc...

edit/

Fata neni opravdu tezkej a jestli se armor da projit jen s bombama,tak by to video opravdu bylo pravdivy

WItku,koukej jit na Skype

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HR9 bieleho za 22minut?Nieco tu smrdi...Nehovorim,ze fobovi to s nim neslo,ale nieco nieje v poriadku...

Waiet: :lol: jj cital som,namysleny frackovia z USA...co ine cakat :)

Inak zase som zacal hrat ;) A na ten Rajang set potrebujem rozbit oba rohy toho brown vo volcane,alebo tym normalnym HR9 dual rajangom??Jaksi som si odvikol killovat ich s bowom :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne som sa dokopal na clearnutie G-Treningu a ked uz som bol rozbehnuty,killol som Fatalisa...Clearol tie HR9 maratony,killol par krat Crimsona a spravil si Fatalis Z :) Teraz robim Dragon Z a Bieleho si necham napotom(asi zacnem s gunerom)...

Ten Fata Z ma adrenali+2 a Survivor...Lenze na aktovovanie adrenalinu treba mat menej ako 40HP a na 1hit kill prevent treba mat nad 64HP,cize nejak to neladi...Aj tak,ten set kick ass :D

Btw. k tomu fobovi...Uz viem,co mi na tom download HR9 W.Fata nesedelo...Odomknuty HR9 Fatalis(akykolvek) ma 26000HP pricom ten download len 12000HP ci je malinko viac ako HR6Fata(9000HP)Takze berem spat,urcite ho ide zabit,lenze hento nieje HR9,ale kripel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne som sa dokopal na clearnutie G-Treningu a ked uz som bol rozbehnuty,killol som Fatalisa...Clearol tie HR9 maratony,killol par krat Crimsona a spravil si Fatalis Z :) Teraz robim Dragon Z a Bieleho si necham napotom(asi zacnem s gunerom)...

Ten Fata Z ma adrenali+2 a Survivor...Lenze na aktovovanie adrenalinu treba mat menej ako 40HP a na 1hit kill prevent treba mat nad 64HP,cize nejak to neladi...Aj tak,ten set kick ass :D

Btw. k tomu fobovi...Uz viem,co mi na tom download HR9 W.Fata nesedelo...Odomknuty HR9 Fatalis(akykolvek) ma 26000HP pricom ten download len 12000HP ci je malinko viac ako HR6Fata(9000HP)Takze berem spat,urcite ho ide zabit,lenze hento nieje HR9,ale kripel....

=D Nepovídej

No právě to je na Fatalis Z ta majstrovina, můžeš ho používat jak offensivně s adrenalinem nebo defensivně se survivorem...

U White Fata Z bych začal s Blade setem..

Ale jinak super cool, takovejch věcí, říkáš to tak zfleku xD Dost dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V battle training , borec vedle guild hall , ale musis nejdriv zabit kut-kua u chiefa...

tak tim padem bych potreboval pomoc jak na ni..pouzil sem snad vsechny zbrane furt se ji ochomejtam na druhy strane aby me nesejmula ocasem a stejne me sejme....a nakonec to dopadne tak ze odleti ven a tam sou dalsi zvirata ktery jdou do me takze uz nemam vubec sanci ji dostat....:(( a ta opice congalala ta sama vec..jdou do me dalsi 2 opice ta velka na me furt skace a ty dalsi 2 mali me mlatej xD je to hroznej chaos tak bych ocenil nejaky rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tim padem bych potreboval pomoc jak na ni..pouzil sem snad vsechny zbrane furt se ji ochomejtam na druhy strane aby me nesejmula ocasem a stejne me sejme....a nakonec to dopadne tak ze odleti ven a tam sou dalsi zvirata ktery jdou do me takze uz nemam vubec sanci ji dostat....:(( a ta opice congalala ta sama vec..jdou do me dalsi 2 opice ta velka na me furt skace a ty dalsi 2 mali me mlatej xD je to hroznej chaos tak bych ocenil nejaky rady..

skuz na ni neakou katanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu