Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter for hunter's-volna diskuzia


KILLaMH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj mohl bych poprosit nejakej navudek na prevod save z 2ndG do UNITE? zkousel sem ten import a to nejde tak jestli se nemusi prepsat nejak ta slozka nebo co a jak moc prosim zkousel sem to tu i hledat a prd:(

hodne stesti... jeto strasna mrdacka... bych ti to udelal, ale ukradli me PSPcko... takze sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhem boji s navodem sem podlehl :cry: nepodlo se mi to zasekaval sem se FREECHEATU (uplnej zacatek :( ) takze stale a dal nabizim cca 6k kreditu a budu to zkouset dal ale sve zrucnosti vubec neverim...

(popripadne save tady : http://leteckaposta.cz/485255993 mozna se nekdo najde)

----------------------------------------------------------edit-------------------------------------------------

Muze mi aspon nekdo pomoct s rozebehanim FREECHEATU ??? mam FW 5.00 M33-6 zkousel sem vsechny co sem nasel na netu co byly v tom navodu co byly i v jinejch navodech na Youtubku a furt to stejny:

http://www.youtube.com/watch?v=vrNwPQHOu70

(nez povolej to video..(vsechny seepluginy vypli jenom ten jeden) zapnu hru dam notu a hodi mi to cerny okynko a nic se nedeje sekne se psp:( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ahoj,mam problem a potřeboval bych pomoc..zapnu mh2g,vše mi jde,pak dam spustit new game a to taky jde,ale jak mile dodelam postavu a chci hrat,tak se mi spustí videoukazka a pak loading game a tim to skonci,nic nenabehne,mam tam patch a nevím čim to je,normálně bych sem nepsal a stahl rovnou jinou verzi hry,ale nejde mi moc net a dnes jsem snad po dvou dnech konecne sosl tu hru z pspisoz,kde stahuj dene xxxxx lidí,tak je mi divný že by tah hra nefungovala...Je to jak kdyby na skype.com ten skype co si stahnete nefungoval..ale nevím možný to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Koukněte :)

_mqaKwuRqE0

U žádnýho jinýho questu se nemusim tolik soustředit a dávat pozor, jako tady.

Spolu si HR100 Berukyoros jsou to asi nejtěžší questy ve hře. ( př:: ten vír co umí vystřelit vás dá na jednu ránu i s 1200+ defense a dobrou res proti ice o_O )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukněte :)

_mqaKwuRqE0

U žádnýho jinýho questu se nemusim tolik soustředit a dávat pozor, jako tady.

Spolu si HR100 Berukyoros jsou to asi nejtěžší questy ve hře. ( př:: ten vír co umí vystřelit vás dá na jednu ránu i s 1200+ defense a dobrou res proti ice o_O )

fakt hustý!:thumbup: Klobouk dolu...:cheesygrin: Jsem rád, že je tu ještě někdo, kdo jsem přidává videa, vždycky se na ně z radostí koukám...:D A jak je to s tim Frontier, za to musíš platit, že to hraješ, nebo zaplatíš jenom za tu hru když jí kupuješ, nebo jak je to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru stáhneš zdarma na stránkách capcomu. Zaregistruješ a deš hrát.

Jak se ale dostaneš na HR2 zjistíš, že abys moh dávat vyšší HR questy, musíš zaplatit.

30 Dní = 1400 dp (=14 dollarů )

60 Dní = 2660 dp (=26,60 dollarů )

90 Dní = 3780 dp (=37,80 dollarů )

+ k tomu je fajn si koupit takzvanej Extra Course ( 4 dollary ). Když máš Extra, můžeš si kupovat věci jako Flash Bomb, Catalyst, Power Seed, Armor seed, Honey atd prostě všechno co se běžně hodí ( kromě Sm Bone Husk >.< ). Taky můžeš používat Item Boxy rozházený různě po městě, nejenom ten co máš doma a u Weaponsmitha.

Heh a videí bude víc, mam parádní zbraně který stojí za to ukázat ve videu. Po Vánocích, až bude víc času, zase něco uploadnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru stáhneš zdarma na stránkách capcomu. Zaregistruješ a deš hrát.

Jak se ale dostaneš na HR2 zjistíš, že abys moh dávat vyšší HR questy, musíš zaplatit.

30 Dní = 1400 dp (=14 dollarů )

60 Dní = 2660 dp (=26,60 dollarů )

90 Dní = 3780 dp (=37,80 dollarů )

+ k tomu je fajn si koupit takzvanej Extra Course ( 4 dollary ). Když máš Extra, můžeš si kupovat věci jako Flash Bomb, Catalyst, Power Seed, Armor seed, Honey atd prostě všechno co se běžně hodí ( kromě Sm Bone Husk >.< ). Taky můžeš používat Item Boxy rozházený různě po městě, nejenom ten co máš doma a u Weaponsmitha.

Heh a videí bude víc, mam parádní zbraně který stojí za to ukázat ve videu. Po Vánocích, až bude víc času, zase něco uploadnu.

tak to je síla, to si rozhodně nezahraju... Platit za to fakt nechci..:D Ale videa přidávej, aspoň se nebudu nudit...:D Mohl bys točit nějaký tutorial, jak se co dělá, jak zabít monstrum co nejjednodušejš atd..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe neni to zadarmo, ale určitě to za to stojí.

MHP2G je takový slušný demo, v porovnání s Frontierem.

Tutoriálů jak na monstra je na YouTube až až. Kouknul bych sem ->

AdmiredFob

ChromDeathRazor

Biscuit

tak na to se koukam často, ale od tebe by to bylo nejlepší...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha fakt ne, je jich dost už teď ;)

Jestli něčemu nebudeš rozumnět tak napiš, poradim.

Nebo udělej video, jak s hammerem... :cheesygrin:Ani by ses nemusel zdržovat těma základama, jenom video s různýma vychytávkama a radama s českýma popiskama, to na YT určitě neni... :D Jinak jsem zkoušel napsat do vyhledavače WITEKS a docela to našlo dost videí, na všechny jsem koukal a fakt pecka...:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
čus chci se zeptat jak vas muze bavit Monster Hunter Freedom Unite kdyz si to zahtaju tak me to vubec neba porad nejakej vycvyk pls poradte vsichni pisou ze je to dobra hra chci zabijet a ne trenovat

Jak chceš lovit monstra když to neumíš?:D Věr tomu, že ten výcvik stojí za to... až do nějaký HR 4 je to celkem nuda....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nejlepší bude použít remotejoy a v komplu nahrávat přes fraps, envím jeslti existuje program přímo na PSP, ale takhle to dělám já...

Jinak btw stáhl sem si MHF:UNITE a rozjel novej save... 65 hodin: full GMoonZ, fullUcamuZ, fatalis slayed :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší bude použít remotejoy a v komplu nahrávat přes fraps, envím jeslti existuje program přímo na PSP, ale takhle to dělám já...

Jinak btw stáhl sem si MHF:UNITE a rozjel novej save... 65 hodin: full GMoonZ, fullUcamuZ, fatalis slayed :-D

65 hodina uz tyhle sety ? :D:D:D:D:D:D nice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to taky podobně mam 72 h a mam clear vše ve village low rank a high rank včetně one-Horned devil grrr vrrr rrrr ten byl ze singlu asi nejtěžší a teď jsem s kámošem rozehrál multi mam vše clear do 6. hvězdičky ale nemam 1 quest to si počkam až budeme 4 i sbratracem 8goldenfish nejhorší quest ze hry teda alespoň pro mě a hlavně i nejnudnější :-( měl bych ho mýt po víkendu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu