Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter for hunter's-volna diskuzia


KILLaMH

Recommended Posts

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

miluju golden moon Z :D... za dnesek jsem si udelal setik z chameleose a zabil jsem ho jen 2x(na druhej run) ...z toho 2X padly Elder dragon jewely:wohow: a dal vsechno co bylo treba na celej set.. to jsem teda pekne cumel

..hned jsem si z nej udelal "kouzelnickej set" do multiplayeru

doufam, ze uz pristi mesic poresim wifi a budu si s vama moct zaparit pres xlink a neco vam zahrat s temahle setama...

Khezu Z + Great Rex Horn

Skills: Wide area +2, Hi-Grade Earplug, flute expert

snap0017ji2.png

True Mizuha + Shadow horn 'Songbird'

Skills: Hi-Grade Earplug, Chameleos Ward:wohow:, flute expert, sharpening skill inc, Stealth, TerrainDamageInc LO

snap0014rk7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow:

Super weste! Khezu z je k nezaplaceni mit v teamu... Good Job člověče =D

Jenom je blbý... že já jak du na střední do Litoměřic, du do podnájmu nějakýo člověka.. kterej nemá net. No už sem domluvenej s kámošem z LTM že tam budu chodit k němu kdy budu chtít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow:

Super weste! Khezu z je k nezaplaceni mit v teamu... Good Job člověče =D

Jenom je blbý... že já jak du na střední do Litoměřic, du do podnájmu nějakýo člověka.. kterej nemá net. No už sem domluvenej s kámošem z LTM že tam budu chodit k němu kdy budu chtít..

tak to je v klidu :) ...az to budu mit poreseny, dej treba nekdy vedet az pujdes navstivit kamose s netem.. neco zabijem8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow:

Jenom je blbý... že já jak du na střední do Litoměřic, du do podnájmu nějakýo člověka.. kterej nemá net. No už sem domluvenej s kámošem z LTM že tam budu chodit k němu kdy budu chtít..

Kdyby ti to nejak moc chybelo tak pri nejhorsim je net na hlavnim nadrazi v litaku :D nwm jestli jeste furt ale bejval tam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nevyšla v EU.. dá se hrát ale musíš platit a doufat že tě nezabanujou, pač nejsi japonec.

west: Khezu Z je jeden ze setu ktery sou u kluka mnohem lepší... Tohle je hrůza :dozey:

khezuz.jpg

A pár screenu z marathonu + custom questy.

tigga.jpgblackgrav-1.jpg

marathon2-1.jpgmarathon-1.jpg

Tohle je stahovanej White Fatalis HR9... byl to dost lamackej run, ale stejne sme ho zabili dost rychle

whitey-3.jpg

A pár customu =)

marathon3-1.jpgminigyp.jpg

marathon4.jpg

^^ ten gypceros reward je LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nevyšla v EU.. dá se hrát ale musíš platit a doufat že tě nezabanujou, pač nejsi japonec.

west: Khezu Z je jeden ze setu ktery sou u kluka mnohem lepší... Tohle je hrůza :dozey:

A pár screenu z marathonu + custom questy.

Tohle je stahovanej White Fatalis HR9... byl to dost lamackej run, ale stejne sme ho zabili dost rychl

A pár customu =

^^ ten gypceros reward je LOL

dobre screny az na ten set karkulky:D porad da se killnout hr6 white fata azure ogre sword malem zdechl ale pak se to fut ta zbran odrazela ale byla naostrena tak nwm asi by to chtelo skill ESP tak nwm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: Khezu Z je jeden ze setu ktery sou u kluka mnohem lepší... Tohle je hrůza :dozey:

khezuz.jpg

tjn... to vypada jak oblecek z reklamy na durex :lol:

minigyp.jpg

^^ ten gypceros reward je LOL

custom questy s prehnanyma rewardama nemam rad, jsem poctivej paran8) ...ale na druhou stranu az jednou budu mit v MH vsechny sety a zbrane po kterych touzim, tak zatim netusim co budu do svych custom questu davat za odmenu... asi nejaky mega juice:D, co jinyho...

btw nejaky zpravy o uvolneni QE? ..dneska uz nemam silu ani googlit:?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;391281']tjn... to vypada jak oblecek z reklamy na durex :lol:

custom questy s prehnanyma rewardama nemam rad' date=' jsem poctivej paran8) ...ale na druhou stranu az jednou budu mit v MH vsechny sety a zbrane po kterych touzim, tak zatim netusim co budu do svych custom questu davat za odmenu... asi nejaky mega juice:D, co jinyho...

btw nejaky zpravy o uvolneni QE? ..dneska uz nemam silu ani googlit:?

diky[/quote']

Ehm Ehm, ty questy sem nedělal já... stáh sem si je.. Do mojeho savu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;391293']to me ani nenapadlo' date=' ja spis myslel, ze ty custom questy mas z xlinku..

jinak pocitam s tim, ze ty by ses tu se svyma vytvorama snad pochlubil, ne? :)

...kazdopadne nekdo je udelat musel, otazka je cim a kde to vzal :D ..chci to taky :P[/quote']

Zejtra ti všechno povim, teď už musim jít..

( zrovna sme davali quest: Devil Blos, Devil Black Blos, Gold Ian, Silver Los, Teostra a failed... u Teostry nas 3x zabil, tzn 5 deathu a konec )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si udelal,anti-black Gravi set a vypada to dobre(full Volga X + gemmed Pierces up, red Cena bow)chytil sem ho lehce pod 30min,ted budu spis farmit dual

kouknul sem se na GamesFaq a objevil sem tam aktualizovanej weakness chart,n00b4life pridal vsechny chybejici monstra(je to pro Freedom) a rozlisil ty stavajici(los,azure los,silver los)

asi tam budou nejaky nepresnosti,ale hodi se to...

je to rozliseny na

impact weapons

cutting weapons

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si udelal,anti-black Gravi set a vypada to dobre(full Volga X + gemmed Pierces up, red Cena bow)chytil sem ho lehce pod 30min,ted budu spis farmit dual

kouknul sem se na GamesFaq a objevil sem tam aktualizovanej weakness chart,n00b4life pridal vsechny chybejici monstra(je to pro Freedom) a rozlisil ty stavajici(los,azure los,silver los)

asi tam budou nejaky nepresnosti,ale hodi se to...

je to rozliseny na

impact weapons

cutting weapons

jj, taky jsem si vsimnul...

ale nemyslim si, ze se impact damage u golda/silvera lisi od cut damage... vcera jsem to testoval, kdyz jsem popojel v singlu a zabijel obyc rathalose a pak silvera s Diablos Orderem. A rozhodne si nemyslim, ze je gold/silver na hlave jakkoli slabej... je mi jasny, ze ma silver daleko vetsi heal, ale jemu jsem do hlavy oproti obycejnymu nandal tak 12X tolik... zato jediny superpound vedle kridla mu hned kridlo rozbil

navic myslim, ze rozdilnost mnozstvi krve pri zasahu do hlavy mluvi sama za sebe

..na druhou stranu je to precejenom boss weaknes pro MHF2 a tam to muze byt jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha,po 10ti Bl. Gravi a 20tail(40carves) sem konecne dostal Bl. Gravi SS,hranice mezi mnou a Fatalis Z je tesna...:D:D

snap171.jpg

edit/dalsi luck,daval sem jen 1x daul Tigrex a z 2. sem vycarvil SS(ani 1ho sem nechytil,oni zacnou kulhat az na posledni chvili a to je pozde)

takze uz "jen" parkrat sejmu crimsona a je to doma

edit//jednou sem ho sejmul(GL,GL,bow,bow) a chybi mi uz jen 1hvy shell

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle krasavec si zalouzi svuj post

Fatalis Z

(Rage=adrenalin+survivor,Artisan,Rec speed - 1

gemmed evade +2 and Sword sharpening Inc)

snap217.jpg

snap218.jpg

krasnej co?

snap220.jpg

pred

snap221.jpg

po

ale reknu vam,ze je to asi nejtezsi set na vytvoreni

nejlip s timhle setikem vypada asi Peerles slasher-ten bych moh mit,ale materialy jsou hrozny(a upotrebim je jinde) a neni zas o moc lepsi nez Gaelic(a ten je navic o dost delsi,coz je rozhodujici)

a s timhle hammerem,kt. vypada fakt cool pro charge

Torment(Purgatory) G

1352, fire 310, white, 0% aff. , 1s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte kde seženu 3 Khezu Whelps je to 4. mise ze třetího Lv???
vem s sebou krumpace a jdi do 8 sektoru, tam vylez nahoru k zmrzli draci kuzi, z ktery se khezu whelps kutaj...

jo a vem si s sebou farcastery to ti hodne ulehci praci

btw priste se ptej v topicu MHF2 Tutorial

Waiete.. nice work.. tenhle set vam mega moc zavidim:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mas proc,je uplne super

ale mas narozdil ode me a od Killy jednu velkou vyhodu a to , ze nemusis schanet asi nejrarovejsi item(z cely hry)-Bl. Gravios SS,staci ji vymenit(nejakej divine ticket)

zbytek neni tezkej-staci parkrat zabit crimsona(ja 4x a 2x sem mu rozbil uplne vsechno)Naruga SS jde,los SS snad mas,Gravi SS pada celkem casto a Tigrex je dost jednoduchej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mas proc,je uplne super

ale mas narozdil ode me a od Killy jednu velkou vyhodu a to , ze nemusis schanet asi nejrarovejsi item(z cely hry)-Bl. Gravios SS,staci ji vymenit(nejakej divine ticket)

zbytek neni tezkej-staci parkrat zabit crimsona(ja 4x a 2x sem mu rozbil uplne vsechno)Naruga SS jde,los SS snad mas,Gravi SS pada celkem casto a Tigrex je dost jednoduchej...

mam 2 black gravios SS :P ... jednou za 1 blacka a jednou za dual black gravios.. vickrat jsem blk. graviose nezabijel:D ..celkem pohoda

SS jsou hrozne o lucku... pro mne je zase nejrarovejsi lao SS, uz mi prijde skoro nemozny ziskat druhy :roll:

ale stejne.. co jsou divine tickety? ja za multiplayer dostavam akorat bronze, silver a gold tickety a vubec nejcasteji viggieElderTicket+(nebo tak nejak) ale divine ticket?:blink:

btw mel bych otazku... vcera jsem zkousel dat teostru ve volcanu a ona po pul hodce neuletela!? to jakoze ji musim zabit za jeden run? :O

a nebo je to tak, ze kdyz ji do ty pul H dost nenalozim, tak zustane.. nebo jak to je?.. tenhle quest me pekne vydesil:cheesygrin:

daval jsem ji s ultimus H&E ..jakozto moje nejlepsi dragon dualky

nebo myslite, ze true ethernaly jsou lepsi nez Ultimate H&E rare8?

dik za kazdej tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ses nehoraznej lucker,na SoC to bylo mrte diskutovany a WItek jich dal asi 20(psal) a taky z nej zadny SS nedostal

Divine ticket je taky za MP

HR9 Teo je klasickej elder

kdyz ji dost nalozis tak uleti za 25 min

ty UHnE nejsou podle me nej,osobne ji davam s GS,ale taky sem ji nikdy neodehnal -spis za 27-30min,ale ted nvm jestli 3 nebo 4runs,myslim ze 3...

BTW mam Slyjokera mezi pratelema na YT a mimo jine sem se ho zeptal,kolik ma Fatalisu...tak mne odepsal,ze ve 2G jich dal tim GL stylem 140:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu