Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flashněte si / Unbrickněte PSP sami !


tekken90

Otázka

viz http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12710

za 300kč (poštovné zdarma !!) dostanete Pandora's battery + Magic Memory Stick 2GB..funguje na obou PSP (Fat i Slim) ..v přepočtu vyjde na 300kč a baterka i karta se pak dají normálně používat ...ale ta baterka asi nebude nic moc na flash ale určitě stačí a karta taky

platí se přes PayPal předem..eshop je ověřenej není se čeho bát..;)

edit: na tu kartu si podle textu co je pod výrobkem musíte nahrát soubory z MMS..to by neměl být problém..viz mootův návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dolar 19kc? To je asi rok stara realita. Dneska uz je dolar pod 15 korunama!

Je to docela zajimavy. V podstatě skoro to co das za flash das za tohle a zustane ti baterka a karta. I kdyz trochu nechapu proc k tomu cpou 2gigovku? Asi mozna prave proto aby clovek videl to, ze z toho bude neco mit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to konecna cena.. Mam s tim zkusenost..

Karta je fake..

A nezapominejte, ze vetsina, co si dnes chce flashnout PSP, nema ucet na PayPal, Embosovanou kartu apod ;) Takze mozna proto si to tam kazdy nekupuje..

A navic, neznam nikoho, komu jsem flashnul PSP - ze by se s tim chtel prdet - kazdy rikal, ze ho to nezajima, jak se to dela, ale ze chce hrat ;)

Asi tak.. jinak souhlasim, je to pekne, je to pekny eshop, ale pokud se s tim nejaky novacek nechce zabyvat/nemate Embosovanou kartu/PayPal, rovnou se ohlednete na mapku flasheru v mem podpisu ;)

.. navic se obcas stava, ze jak to leti z hongkongu, tak se vyrobek po ceste ruzne zdemoluje (ano, je to v bublinkove obalce), musi se s tim nakladat pri ceste strasne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ano pane Dante,az na kostrc mu vlez,az tam se nacpi :dozey: ghah,i Anonymous napsal ze karta je fake takze nevim co tady nekomu rikas noob,pfeeha...hm tak za tu cenu abych riskoval ze mi prijde zdemolovanej vyrobek,to si to radsi prectu a udelam flash sam,nakonec to neni zas az tak tezky kdyz sem to zvladnul i ja xD ...skoda ze se to neprodava tady v nejakym e-shopu,pac ja ucet na paypal taky nevlastnim:dozey:...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj však je úplně vidět že je to fake..nikde sem nepsal že není :D....ale za tu cenu.....navíc dost lidí si to flashne sama a je to lepší než v ČR kupovat jen baterku za 500-600 ..navíc ten eshop je v pohodě :)

btw když bude někdo chtít klidně vám to přes PayPal zaplatím :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to jsem si prave rikal co presne [treba jaka verze] je tam na te MMS dana.. a kdyz jsem procital pod vyrobkem ty prispevky od ``kupujicich`` jak je to jednoduche a za 10 min to ma i kdyz priznava ze je lama.... takze cele to zas tak user friendly nebude kdyz si to koupi clovek s psp ofw a hle bude zjistovat jak na MMS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim, takže jestli sem všechno správně pochopil tak stači si koupit tuhle PB a na tu paměťovku nahrát data z návodu http://console-forum.net/showthread.php?t=16495 a dodělat podle http://www.youtube.com/watch?v=NVez2HRhrBQ ?? akorát kromě toho Kernela ae co vlastně je Kernel??

Sry sem ještě lama ae taky bych chtěl CFW:)

Mimochodem mam OFW 3.95

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

.. navic uz se nasli i takovi smradi, co mi napr. ukradli MMS (ale ti ted maji co delat, abychom se uz nikdy nepotkali..), ci nedorazili na misto, takze vazne ne, nedelam to jen kvuli tomu, ze rad vidim ty mile tvaricky...

Proto flashuju s 512 MB :D. Do nejakych hadek se michat nebudu. S timto e-shopem mam take skusenost a velmi dobrou :)

Hele mám dotaz nemohl by mi to někdo koupit? :D pak poslat?14,61*20.86=304Kč + pošta 404 Kč takže vám dám 450 co vy na to :D

Posta je zadarmo. Celej e-shop funguje bez poplatku za postovne ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

omg, ceska posta je samozrejme take zdarma xD Precti si neco o tom, jak funguje posta.. Myslis, ze platis zvlast zeme, pres ktere balik jde? xD - zaplatis 1x a dojede to az k tobe - tudiz, dealextreme to zaplati vse! Nejde zaplatit ani jen cast postovneho :)

.. musim rici, ze jsi me timto pobavil - neber si to osobne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg, ceska posta je samozrejme take zdarma xD Precti si neco o tom, jak funguje posta.. Myslis, ze platis zvlast zeme, pres ktere balik jde? xD - zaplatis 1x a dojede to az k tobe - tudiz, dealextreme to zaplati vse! Nejde zaplatit ani jen cast postovneho :)

.. musim rici, ze jsi me timto pobavil - neber si to osobne :D

ale ja myslim postu od toho cloveka ke mne :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
maji tam napsany 7-14dni

EDIT: tak nemaji ale myslim ze tak 10dni

Dík. dosť dlho :roll:. Ozaj stále sa tu ludia bavia o flahovani PSP a jedno budem potrebovať flashnúť. Som z Brna. Ako sa aspoň orientačne pohybujú ceny. Nikde som to tu nevidel. Je tu nejaký cenový kartel,alebo je to vólne ( myslím v mape flasherov čo som pozeral na tomto serveri).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na MMS (Magic Memory Stick) můžeš použít i FAKE kartu....:bash:

to neni pravda.. ta karta z DX je jen no-name shitka, ale neni fake..

fake karta nelze pouzit na MMS, stejne tak nelze pouzit microSD s redukci a stejne tak nelze pouzit treba orig. 32MB Sony k Value Packu..

^^ vsechny tyto maji moc maly boot sektor a nepovede se tedy msipl cast.. tedy nahravni ipl souboru do boot sektoru

a k tomu dotazu, do kdy to chodi - uz mi prisly dve zasilky, prvni prisla za cca 12dni a druha asi za 10 dni ;)

prvni mi hodila ceska posta na zahradu za plot a druhy mi nechali na poste - tezko rici co je lepsi.. Prvni nebyl bezpecny - mohl si jej vzit kdokoliv a pro druhy jsem si musel zase dojit :D

edit: to bobino: je to volne, ale prakticky se ceny pohybuji od 300-600Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu