Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XIII a Versus XIII


tekken90

Recommended Posts

final-fantasy-xiii.jpg

Final Fantasy XIII

Platformy: Playstation 3, Xbox 360

Datum vydání: JPN prosinec 2009, US/EU 9.3. 2010

Odkazy: Gamespot, IGN, Gametrailers, Oficiální stránka hry

logo.jpg

Final Fantasy versus XIII

Platformy: Playstation 3

Datum vydání: TBA

Odkazy: Gamespot, IGN, Gametrailers, Oficiální stránka hry

Úžasné trailery z nových Final Fantasy her

Tento rok jsme se konečně dočkali konkrétnějších informací o připravovaných třináctkách Final Fantasy. Jako první vyjde pochopitelně regulérní Final Fantasy 13, která se k nám doplazí snad příští rok. Tedy alespoň v Playstation 3 verzi. Na Xbox 360 verzi se ještě nezačalo pracovat a ani nezačne, dokud nebude hotová verze pro Playstation 3. K nám do redakce by se měla japonská verze dostat co nejdříve. Pokud na hru čekáte stejně jako my, můžete si pustit nový trailer. Kromě regulérního dílu se připravuje i odbočka s názvem Final Fantasy versus 13, která vyjde po celém světě exkluzivně pro Playstation 3. Na tento díl také vyšel dneska nový trailer. Snad se novými Final Fantasy hrami zvedne i Square Enix, který si udělal špatné jméno hroznými RPG hrami na Xbox 360. (trailery na Gametrailers)

Final Fantasy 13 demo nespustíme

Kdo si chtěl dovézt z Japonska Blu-ray Disk vydání Final Fantasy VII: Advent Children Complete, aby si mohl zahrát demoverzi na třináctý díl série Final Fantasy, tak nyní může uspořené peníze věnovat jinam. Jak jistě víte Blu-ray Disk filmy mají regionální omezení a v tom je právě ten háček. Demoverzi tak na evropských PS3 nespustíme. Bohužel smutnější zpráva je, že doposud se ani neví, jestli se Final Fantasy VII: Advent Children Complete dostane do Evropy. Takže musíme dále čekat. Square Enix navíc dnes potvrdil, že demoverze na FF 13 je určená výhradně pro japonský trh a zatím nemají plány, aby ji přinesli i do US a EU. Rovněž nemůžeme čekat ani na PS Store vydání. Takže jediná možnost je, si koupit japonskou PS3 a s ní i vytoužené demo.

Final Fantasy XIII až v roce 2010

Jak jistě víte, hra Final Fantasy XIII vyjde v Japonsku ještě tento rok. Kvůli lokalizaci a portu pro Xbox 360 se tak čekalo, že hra bude mít menší zpoždění v EU a US. Jenomže dneska Square-Enix stránce Reuters řekl, že Final Fantasy XIII vyjde v US a EU až ve finančním roce, který začíná dubnem 2010. Všichni fanoušci série tak musí zatnout zuby a čekat dále. Nejen, že si tenhle rok nezahrají demoverzi, ale ani u plné hry jim nebude přáno. Tedy pokud si nehodlají objednat japonskou verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Chtelo by to videa... Z obrazku se prd pozna.

A kdyz uz videa proste vydat nehodlaji, tak alespon aktualnejsi screeny. x_x Cekani zas bylo dlouho a porad nic. =)

Jedním z nejočekávanějších konzolových titulů je jednoznačně japonské RPG Final Fantasy XIII. Vývojáři ze Square Enix konečně pustili něco informací. Tvrdí, že kapacita DVD pro X360 verzi je dostačující, protože tentokráte nemusí dějová videa tvořit jako CGI, ale díky výkonu budou většinou v realtime a tím uspoří místo.

Co se týká pohybu herním světem ve Final Fantasy XIII, nepřátelé budou vidět stejně jako tomu bylo již ve Final Fantasy XII. Bude tedy možné se jim vyhnout, nebo je pronásledovat, náhodné souboje jsou minulostí. Při doteku s nepřítelem se pak spustí bitevní sekvence. Hráčovy postavy se budou pohybovat ve skupince, zatím není jasné, kolik členů bude skupinka mít a jak budou do boje zasahovat. Půvabná Lighting, jejíž skutečné jméno se teprve dozvíme, bude opravdu hlavní hrdinkou celé hry. Tento typ feminizace nám rozhodně nevadí...

Zdroj: BonusWeb.cz

Ze souboju zas tak moc radost nemam... Random encounters rulez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zda se to jenom mne, nebo FF XIII vypada zase jako Star Wars a FF Versus XIII je napadne designove podobne FF VII?

Btw, mrakodrap v traileru FF Versus XIII v useku 03:35 ~ 03:38 a 03:46 ~ 03:50 vypada dost podobne budove japonske vlady v Tokyu. o_O

The Tokyo Metropolitan Government Building 東京都庁舎

http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/5398006.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

http://www.hrej.cz/novinky/2009/01/12/ff-xiii-demo-v-breznu-emigrace-do-jpn-nutna/

Predpokladam, ze demo bude soucasti regionalne kodovaneho Blu-Ray disku s filmem, tzn. na tom samem mediu, proto by neslo spustit.

JP PS3 mam... Otazka je jak sem dostat ten disk a neplatit pritom tezky prachy. ^^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Final Fantasy XIII až v roce 2010

Jak jistě víte, hra Final Fantasy XIII vyjde v Japonsku ještě tento rok. Kvůli lokalizaci a portu pro Xbox 360 se tak čekalo, že hra bude mít menší zpoždění v EU a US. Jenomže dneska Square-Enix stránce Reuters řekl, že Final Fantasy XIII vyjde v US a EU až ve finančním roce, který začíná dubnem 2010. Všichni fanoušci série tak musí zatnout zuby a čekat dále. Nejen, že si tenhle rok nezahrají demoverzi, ale ani u plné hry jim nebude přáno. Tedy pokud si nehodlají objednat japonskou verzi.

:censored: .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si asi necham poslat japonskou verzi. ^^ Ale tak nijak me to neprekvapuje, FF melo vzdy u US, a hlavne pak EU verzi nekolikamesicni zpozdeni za JP verzi. Jen me dost stve, ze M$ si proste muze zaplatit naprosto cokoliv...to ani neni pomalu uz konkurence, to je skoro uz monopol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FF13

jo hvezny valky s drsnym harlejarem :lol: ale to uz vypadala 12ka taky...jak SW xD

FF13 Versus

krom toho, ze to ma nastatrosti Tetsuya Nomura, tak to tak dela zamerne, aby se to podobalo FF7 :D i kdyz tady mi to prijde dost krizene s 8 :D Sak ta polotemna scifi mestska atmosfera v Midgaru na zacatku je super :D

Jak jsem koukal trailer tak mi prijde ze to bude takovy Romeo a Julie :D Aspon tak na me pusobi ta scena jak ta slecna ceka ceka a pak proti sobe zacnou tasit :D Ani bych se nedivil kdyby byla dcerou toho Reditele nebo Starosty/Prezidenta v tezasedacce a on nejakej odboj :D

The countdown has begun. A new vision will soon be revealed to the world

(28.01.09)

http://finalfantasy13game.com/

thum_96474977eb6100c1b.jpg

edit: (28.01.2009)

thum_9647498171e19ef8a.jpg

Tak je prave spusten mezinarodni web FF13 s novym trailerem. Co vic je japonsky s titulkama!!! Ale nebudu si delat plane nadeje ze tak bude i hra. nejspis este nemaj aj dub :lol:

Co je pekne, ze je snad poprve ukazano jak zhruba budou vypadat souboje nazivo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Final Fantasy XIII vyjde v Zimě 2009

Final Fantasy XIII je nejočekávanější hra v Japonsku a jednou z nejočekávanějších her na celém herním světě. Není tak divu, že demoverze u japonské verze filmu Final Fantasy VII spustila lavinu šílenství a film mizí z pultů prodejen přímo kosmickou rychlostí. Většina hráčů, kteří už doma demoverzi mají, ji dohrálo a na konci se dozvěděli datum, kdy si plnou verzi budou moci přinést domu. Datum zatím zní trošinku nepřesně, tedy Zima 2009 link . Pokud budeme počítat s předchozími prohlášeními, tak bychom viděli datum vydání na prosinec. Toto datum platí pochopitelně jen pro Japonsko. V Evropě vyjde Final Fantasy XIII až příští rok.

http://farm4.static.flickr.com/3574/3442026066_f762fbbee2_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě je tohle celkem fuk...Final Fantasy 7 stejně už nikdy žádná jiná hra nepřekoná....leda že by udělali ten remake, což je moje největší momentální herní přání!!!!:wohow:

Jak si můžeš bejt tak jistej? Hrál jsi snad tu 13ctku, nebo jsi hrál jen 7dmičku a srovnáváš to tady s hrou, která ještě ani nevyšla. Každý díl měl něco do sebe a hodně se těším, s čím na nás vyrukujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si můžeš bejt tak jistej? Hrál jsi snad tu 13ctku, nebo jsi hrál jen 7dmičku a srovnáváš to tady s hrou, která ještě ani nevyšla. Každý díl měl něco do sebe a hodně se těším, s čím na nás vyrukujou.

Já hrál všechny díly (kromě 11)....7. čku jsem dohrál asi 5x...úžasnej zážitek...nehledě na to že mě ta hra naučila mluvit anglicky:cheesygrin: Prostě bomba po všech směrech...a to jsem k tomu tenkrát přistupoval dost skepticky...13. je jasná 10. svym výtvarnym stylem...dost pochybuju že mě dostane tak moc jako předešlý díly...ale každopádně do ní jdu...FF je moje srdcovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu