Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XIII a Versus XIII


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Final Fantasy XIII: From $90 to $40 in 2 Months

61216__468x_ff13-not-selling-at-all-1.jpg

Top marathon simulator Final Fantasy XIII is now being sold at bargain prices online and in Akiba stores thanks to plummeting sales and mountains of excess inventory, with the price having dropped from an admittedly outrageous ¥9,240 to ¥3,980 in the few months since its much heralded release.

61217__320x_ff13-not-selling-at-all-2.jpg

61218__468x_ff13-not-selling-at-all-3.jpg

Previously the game was available second-hand and in promotional sales at rockbottom prices, but not in regular retail.

The game is fast dropping out of Japanese game charts, now selling a few thousand copies a week.

Even Play-Asia is apparently having trouble shifting the game, with a $40 discount adding insult to injury.

Although thankfully for Square Enix initial sales were healthy, with this performance it now seems unlikely the game will be able to achieve long-seller status – compare to Guns of the Patriots, which with 5 million copies sold, 650,000 in 2009, is now the best selling PS3 exclusive.

Whether all this is down to word spreading of the game’s questionable design or some other factor is an interesting question.

In any case it appears Square Enix has long since mastered the art of buying favourable reviews, so international retail success seems possible all the same.

http://www.sankakucomplex.com/2010/02/12/final-fantasy-xiii-from-90-to-40-in-2-months/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox 360 verze Final Fantasy XIII neběží v HD!

Martin Šmíd, 18/02/2010 06:57

Zdroj: n4g

O víkendu jsme tu měli srovnávací obrázky mezi Xbox 360 verzí a PS3 verzí hry Final Fantasy XIII od Square Enixu, který je upravil v Photoshopu. Nyní tu máme konečně daleko více vypovídající obrázky, které pocházejí od samotných hráčů. Největší zjištění z nich je, že Xbox 360 verze neběží ani v HD rozlišení, ale jen v 1024x576, což je docela velká ostuda. PS3 verze poté běží v rozlišení 1280x720. Čeho si dále můžeme všimnout, jsou chybějící objekty v dálce u Xbox 360 verze, jako jsou keře, ale i velmi bídných textur na zemi. Final Fantasy XIII je tak na Xboxu 360 docela zklamání.

FF13_lighting_PS3.jpg

FF13_lighting_360.jpg

FF13_field_PS3.jpg

FF13_field_360.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bitskull: tak to máš třeba jako u GT, kde se každej chytá sebemenšího detailu třeba na stromu a okolí, i když o to v tý hře vůbec nejde :D Jinak i barvy vypadají líp a není to tak rozmáznutý a hranatý. Hold když se s PS3 umí a je hra správně optimalizovaná, tak prostě vypadá líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty recenze jsou zvlastne rozpolcene... ja bych chtel radsi verit tem nadsenejm - FF serie je pro mne srdcovka.

Zajimalo by mne jestli se k nam dostane Limited Edice PS3 FFXIII - vypada moc pekne:

http://www.engadget.com/2009/12/16/limited-edition-final-fantasy-xiii-ps3-gets-unboxed/

Xbox verze uz je v predprodeji i u nas:

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-super-elite-final-fantasy-xiii-edition-d157692.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V originálním postu na joystiq.com píšou, že je nepravděpodobné, že by se objevila mimo Asii. Cituji: "Pokud se nechystáte na import, tak tento obrázek je nejblíž jak se k limitované edici PS3 FFXIII dostanete." :)

:( to mne teda netesi

I kdyz to mozna chapu ze se to u nas nevyplati, protoze Special Edition PSP FFVIICC jsem koupil u JRC s 30% slevou jelikoz to nikdo nechtel... ale alspon US verzi by mohli udelat odtamtud je precejen rozumna moznost to sem dostat :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 .. jsem hrdým majitelem této konzole ..

ted jsem u toho chvilku seděl ... rozjezd je celkm rychlý - trochu mi to připomíná začátek sedmičky.

Ovládá se tedy jen jedna postava .. nicméně se mi celkem líbí ATB ... je to trochu vzpominka na stare časy ... system z dvanactky mi moc neseděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jses sam.Ja nevim jestli koupit po letech mi dorazila domu origo FF7 a musim rict ze sem ji nikdy nikdy nedohral....ja vim trapas.Skoncil sem u toho zabavniho parku muze mi nekdo rict jak sem byl daleko od konce?Jinak kdyztak napis nejaky blizsi nazor na XIII at vim jestli koupit nebo radsi se vrhnout na tu 7icku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu